Не искам брак, а секс

  • 54 620
  • 807
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да, определено само секса не стига, имаме нужда и от разбиране, доверие. Но често отсреща се търси брак, пари, колата, къщата... И секса си отива много бързо тогава.

Оуу миличък, толкова жално ми стана  Pensive

# 736
  • Мнения: 14 654
Но често отсреща се търси брак, пари, колата, къщата... И секса си отива много бързо тогава.

Нищо нередно не виждам. След една опеделена възраст, да кажем 35, даже след 30, секс без обвързване могат да получат само мъжете с пари и положение. Иначе се получава нещо като кухня за бедни, което не е секси.

# 737
  • Мнения: 3 542
Но често отсреща се търси брак, пари, колата, къщата... И секса си отива много бързо тогава.

Нищо нередно не виждам. След една опеделена възраст, да кажем 35, даже след 30, секс без обвързване могат да получат само мъжете с пари и положение. Иначе се получава нещо като кухня за бедни, което не е секси.

Адмирации за поста!

# 738
  • Мнения: 1 292
Но често отсреща се търси брак, пари, колата, къщата... И секса си отива много бързо тогава.

Нищо нередно не виждам. След една опеделена възраст, да кажем 35, даже след 30, секс без обвързване могат да получат само мъжете с пари и положение. Иначе се получава нещо като кухня за бедни, което не е секси.
Не да прозвучи погрешно, но нямам нуждата да се чувствам, като банкомат с вибратор... искам повече Simple Smile Иначе ескорт услугите излизат по-евтино от това, което описваш и честно казано някои от дамите в ескорта са доста свястни жени честно казано - дори смея да кажа по-свястни от "свястните" в много отношения.

# 739
  • Мнения: 30 802
Аз пък си мислех, че на мъжете им е приятно да подсигуряват жената. То си е маркер за постижение в живота...

# 740
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз пък си мислех, че на мъжете им е приятно да подсигуряват жената. То си е маркер за постижение в живота...
Приятно и въпрос на светоглед е на Мъжете. 😉

# 741
  • Мнения: X
Някои мъже все ги е страх да не ги прецакат...

# 742
  • Мнения: 30 802
"да не настинат и да не се минат"

# 743
  • Мнения: 3 542
Обърках героите в сагата със секса аз, сори.

# 744
  • Мнения: 1 292
Аз пък си мислех, че на мъжете им е приятно да подсигуряват жената. То си е маркер за постижение в живота...
Проблема в двете положения е, че има много и различни нюанси между двете. Да, определено бих искал партньорката ми да няма никакви проблеми - не само финансови - никакви. Естествено това е невъзможно. Нормално бих искал да постигна положение в което, ако не никакви то поне възможно по-малко.

Всичко това отива през прозореца в момента в който заговорим за връзка с възможно по-малко обвързване (парадокс, знам, но добре описва това за което става дума). Честно казано в тази връзка повече търся неща, като взаимност и разбиране, а не обвързване и сигурност. Съответно резултата е, че предпочитам аз да не съм човека, който създава допълнителни проблеми и... горе-долу толкова. С удоволствие ще платя за всичко, което смятам, че е предпоставка дамата да се почувства удобно с мен... и толкова. Мисля, че не е изненада?

Няма да плащам за секс - ако се стигне до това има достатъчно ескорти, които са невероятно забавни и извън секса, а освен това са и много разбрани като характер. Ако се отнасяш добре с дамите те се отнасят добре с теб.

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 15 557
Няма да плащам за секс - ако се стигне до това има достатъчно ескорти, които са невероятно забавни и извън секса, а освен това са и много разбрани като характер. Ако се отнасяш добре с дамите те се отнасят добре с теб.

Да не би отвъд пределите на бардака тези "дами" да заработват допълнително като комедианти?

# 746
  • Мнения: 1 292
Да не би отвъд пределите на бардака тези "дами" да заработват допълнително като комедианти?
Мисля, че концепциите ни за "ескорт" леко се разминават... като направо да нямат нищо общо.

# 747
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Да, определено само секса не стига, имаме нужда и от разбиране, доверие. Но често отсреща се търси брак, пари, колата, къщата... И секса си отива много бързо тогава.


Не мога да разбера жените, защо все женитби ви се въртят в главата? Искаме секс, толкова е просто.

Последно кое, авторе, искате само секс или само секс не стига? Искате вие... хем това в онова, хем душата в рая. Да, ама не!

# 748
  • Мнения: 3 694
Автора иска секс без пари и без обвързване. Мисия невъзможна.

# 749
  • Мнения: 1 292
Автора иска секс без пари и без обвързване. Мисия невъзможна.
За съжаление коментара (дори и да е верен) не е много еднопосочен.

Общи условия

Активация на акаунт