Дъжд вали и стегна студ, но мамите от ИБ трепят вируси с Мавруд

  • 32 486
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Чери,в БГ всичко е ужасно скъпо наистина.Направи някое видео на Крис да видим как говори.
ООф,тука пак вали и е студено,а моето яко изтрещява у дома.Сега бяга,крещи,скача от стая в стая и събуди всички у дома.Ако не беше болен и на АБ,а и аз,бих го завела в някой детски център или на кафе,но сега няма как да стане.

# 31
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мраве и ние минахме през черния период. В градината им бяхме взели за коледа и великден гипсови плочки да оцветяват. Коледните камбанки бяха масово черно- кафяви. Хем заедно ги оцветявахме. Великденските яйчица вече бяха в други цветове.
Оффф за седмица ми изпуска памперс за 4-ти път. Ще търся 6+, а е 12 кила. Съвсем им развалиха качеството.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Защо не смениш марката? Все ще има и нещо друго на пазара подходящо, ако качеството на тези е лошо и затова пропускат не мисля, че като и сложиш по-голям размер от нужния нещата ще се подобрят Rolling Eyes

# 33
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Здравко е около 11кг, трудно е да го претегли човек - носи 5ца от лидълските и са му малко широки .. те имат и 6ца от тези .. иначе знам, че либеро имат даже и 7 като гащички ..

# 34
  • NE
  • Мнения: 10 999
Английски памперс, това е универсалното решение на мен. Поръчала съм на една мацка 2 кашона и ще дам отзиви, но и преди съм взимала и съм доволна. Тукашните памперси обриват жестоко.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Е, зависи. Аз никога не съм имала проблеми с обриви, а съм купувала пелени само от България, пазаруването от чужбина просто не е моето нещо. Единствените, които не ми харесваха, защото пропускаха, бяха зеленият памперс и пуфис. Но пък има и доволни от тях. Иначе всичко друго, което съм пробвала - Бейбилав, Тожур, Еви бейби, белият памперс е било ОК.

# 36
  • Мнения: 4 087
На мен Пуфиса ми пропускаха, ползвах само турски памперс и нямах грижа  Rolling Eyes
Ходихме на театър и да пазаря ботуши ....мисията завършена,останаха шал, шапка, ръкавици и по-дебели пижамки  Rolling Eyes и общо взето сме готови за студът  Crazy cold

Такива цени са наплескали навсякъде, чееее.......лошо ми стана чак, ама какво да правиш, изтървах тази година да напазаря от Англия, много рязко застудя  Tired Tired Макар, че готвя една поръчка от Спортс Директа и Джордж....

Много ме е яд ей а тея апрески, Ивейн ме побърка да купуваме ботуши на Елза  ooooh! ooooh! Ама изтървах номерацията и сега се оглеждам.......Имаше и по-големи, ама докато се наканя и ги взеха  Tired. Взехме едни боти Елефантен, няма да ви казвам сумата, те струват колкото за възрастен, луда работа е това  ooooh! Сега ако не намеря на сносна цена апрески, ще вземем Адидас пак, че нали ги взимаме с намаление голямо  Tired

https://www.sportsdirect.com/character-infants-snow-boots-026037?colcode=02603718

Последна редакция: нд, 08 окт 2017, 14:16 от Cherry^Blossom

# 37
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
На зелен памперс е. Като почне да ми изпуска сменях номера. Тя е само нощем с него, но последния пакет, който взех явно е нещо не както трябва. И не е от турските-пише си памперс на него. Айде вчера като беше пропуснал малко само на пижамата, беше много пълен, но днес и преди 3 дена когато беше цялата мокра, включително и кревата ми, не беше пишкала чак такова огромно количество.
Страх ме е да експериментирам с марка, защото много лесно се зачервява. Слав ми се зачервяваше от всичко освен зеления. Видях последния път като бяхме в Лидъл, че Тужур са пуснали 6-тица и може би ще ги пробваме. Като беше на 4-ка пробвах 2 пакета и нещо не и понесоха-дупето и беше мокро. Но това беше преди 2 години почти. Ще ги видя сега как ще са.
Либеро сме пробвали не ми харесват-много са хартиени и като пишне малко в него стават на буци вътре.
Оффф ние бяхме в Джъмбо-навалица си беше от всякъде. Прибрахме се с една камара дивотии освен нещата от списъка. ooooh! Хем знам, че там с децата не се ходи амаа след последната издънка на свеки не искам да и оставям Бубето. Close

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Защо искаш 6-ца, доколкото разбирам проблемът е в конкретния пакет на Памперс, а не в размера. 6-ца е за над 15 кила, тя ще плува в тях. Опитвала ли си био серията на Бейбилав или белия памперс? При нас точно така се беше получило със зеления, последния пакет, който взех определено беше по-различен, с по-груби на пипане пелени. И пропускаха. А беше на няма и 1 месец, т.е. категорично не за тройка.

# 39
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Месечко макар и слабичка се движим на този номер. Никога не съм гледала кг, които пише на пакета. Гледам как са им на ширина на кръста.Не се покриват ушичките отстрани и изпускат от там. И двамата ми бяха така. Слаби, а на голям номер памперс. Почваше ли да изпуска на всеки 3-4 памперс сменях на по-голям номер. Тя е само с нощен такъв. Проблем ми е,че не знам кога е изпуснал и колко време е седяла мокра. Онзи ден беше леденостудена в 5 през нощта. Не търпи и завивка и хептен зле стават нещата. ooooh!

# 40
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Явно всеки г*з си е различен Grinning аз бях мега доволна от Либеро и Хъгис (преди да изчезнат)...
Cherry^blossom в спорта има много добри апрески (на цена са екстра също), държат топли и сухи краката... ще ги потърся да ги видиш... нас такова чудо не ни се налага тук да купуваме, само гумени ботуши...

# 41
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Мраве,и ние в момента сме в този период.Дени рисува всичко в черно,а къщите с някакви измислени покриви и прозорци.
Поспаланче,аз ползвах само Памперс.От всякакви други ми се изриваше или пропускаха.
Прахче,аз утре само да намеря кой да го гледа и ще ходя да пазаря.Мислех днеска,ама с него е абсурд.
ООф,аз се чудя,ако няма Т и кашля по малко дали в Сряда да го пусна на градина или чак другата седмица.То сега не стига,че го водих на спешен в Петък,ами нали е 3 група и се води пред училищна ще трябва заради бележката и при педи да го заведа май.А хич не ми се иска,че тъкмо малко се е пооправил.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Ще се наложи да минеш през педиатъра, да. А дали с него или без него, аз ако не съм сигурна, че е оздравял бих го завела за мнение. Ако съм сигурна и ми трябва само бележката ще ида сама.

# 43
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Месечинке,няма как да отида без него.Тя педи преглед не му е правила,а в спешния и ще каже,че иска да го види.

# 44
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Дани вашата много ви се цигани за едната бележка. Нашата, че е страшно принципна и всичко държи да е свършено както трябва за бележката не прави никакъв проблем. На ясно е,че съвестен родител няма да си пусне детето болно, а ако не те е еня няма и да го спреш от градината. Дават си ми бележката и даже без дата. Само я надписват и подпечатват. Поне досега беше така. Но съм ги виждала и на други родители да дават така. Не държи да висим с болните отпред и да и се върнем след 3 дена пак.

Общи условия

Активация на акаунт