Звездни компромати - 340 част

  • 119 131
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 008
Какви претенции има Галена? Нали уточнихме, че с това си вади хляба, та не й е чуждо.
Като я гледам в лице е същата като снимките, които качва. Тоест има си ги корекциите, а не обработва само фотографиите, а иначе да е като питка.
А Марийче къде е? Thinking

# 691
  • Мнения: 3 819
Аз на такава сватба честно си признавам, че не бих могла да издържа и 5мин., па ако ще и брат ми да се жени за такава като Гюлджан  Sick

# 692
  • Мнения: 459

Хубаво не можеш да се сдържиш, но може ли поне някак да индикираш, че пускаш клип с кючеци, много неприятно се получава като кликне човек и зазвучат разни мазни гюбеци, а наоколо има хора.
Отвратителен клип, Галена с нейните претенции се друса като циганка от махалата.
Къде ги виждаш тези претенции на Галена? Тя официален клип снима в Столипиново, в който играеше кючек облечена и гримирана като ромка. Grinning

# 693
  • Мнения: 2 114

Галена както винаги подскача като навита на пружина. Този мазен, мазен кючек с кларинетчето, според мен, трябва да се играе по-яваш яваш JoyJoy Есил Дюран е доста по-грациозна.

# 694
  • Мнения: X
Марийче е на шопинг в Дубай. ИзпуснА събитието на годината!

# 695
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Сега разбирам, защо разни тъпи роми се мислят за звезди в Бг. От колко дни я коментирате тази цигания...и сигурно ще въздишате в още поне 5 теми. Mask
Не отварям никакви снимки.

# 696
  • Мнения: 18 668
Надя на Коцето не е бременна за мен. Обаче детенцето им на сватба -
 цялото в черно облечено и с черна роза в ръчичка ми идва в повече.

# 697
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 369
Та само с постни гюбечета ли е минало,не са ли хванали микрофона певичките да поздрави всяка с по една песен цялата сган на събитието?Smiling Imp

# 698
  • Мнения: 17 546
Аштън и Мила с децата
Мадона с всички деца
Кейт Бланшет със сина си
Дензъл и Паулета Уошингтън
Гуинет Полтроу с децата си
Прианка Чопра за ‘Cosmopolitan India’
Скрит текст:
Джиджи Хадид за ‘Vogue’
Скрит текст:

# 699
  • Мнения: 2 592

Хубаво не можеш да се сдържиш, но може ли поне някак да индикираш, че пускаш клип с кючеци, много неприятно се получава като кликне човек и зазвучат разни мазни гюбеци, а наоколо има хора.
Отвратителен клип, Галена с нейните претенции се друса като циганка от махалата.
Къде ги виждаш тези претенции на Галена? Тя официален клип снима в Столипиново, в който играеше кючек облечена и гримирана като ромка. Grinning

Не й знам творчеството и къде е снимала клипове. Впечатленията са ми от тази тема - то не бяха снимки с разни официални рокли, не бяха Плейнове ... За МЕН тя има претенции, на които аз не виждам покритие. Обикновена чалгарка и гюбекчийка.

# 700
  • Мнения: 2 114
Lily, прекрасни снимки.

# 701
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Рачков уж бил с Ева, репортерката от Господарите, не го вярвам ама знае ли човек. .

# 702
  • Мнения: 11 386
На Мадона много странно й виси едната ръка.....
Много ми е симпатична Джиджи Хадид.

# 703
  • Viena
  • Мнения: 3 590
Лили Иванова е отменила концертите си в Европа.

# 704
  • Мнения: X
Добре де, това че някой ходи с плейнове, млейнове и други подобни откога означава, че не друса мазни гюбеци? Всички чалга изпълнители вероятно го правят, на такава музика балет ли да танцуват?

Общи условия

Активация на акаунт