Звездни компромати - 340 част

  • 119 125
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 535
Лили Иванова е отменила концертите си в Европа.
Защо?

# 706
  • Мнения: 39 485
Гюбекът на Есил Дюран не ме потресе толкова, колкото широко отворената й уста и изкуственото й позиране.

# 707
  • Мнения: 6 008
Според мен Галена е доста танцувална по принцип, Есил Дюран беше леко вдървена. Но кючекът наистина е много мазен Grinning

# 708
  • Мнения: 2 114
Според мен Галена е доста танцувална по принцип, Есил Дюран беше леко вдървена. Но кючекът наистина е много мазен Grinning

Галена винаги преиграва от кълчене и чекнене. А къде хваща ритъма, къде не. Винаги ме е дразнила тази нейна пренавитост.

Лили Иванова да не би да има здравословен проблем?

# 709
  • Мнения: 6 417
Непродадени билети има вероятно.

# 710
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Хм, да, за този в Берлин пише, че е отменен. Гледах преди време, почти беше разпродадена залата, само от най-скъпите билети бяха останали.

# 711
  • Мнения: 459
Риана пак е потресаваща.Този найлон ми иглежда допълнително добавен към обувките.  ooooh!
Скрит текст:


# 712
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Анелия.  ooooh!
Скрит текст:



Децата на Ащън и Мила са големи сладурчета   Grinning

Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 00:53 от Вот так .

# 713
  • Мнения: 4 864
Харесвах Анелия , когато прохождаше в бранша..сега ми е безлична! Какви веждаци само...

# 714
  • Мнения: 3 653
Харесвах Анелия , когато прохождаше в бранша..сега ми е безлична! Какви веждаци само...
И аз!

# 715
  • Мнения: 6 604
Харесвах Анелия , когато прохождаше в бранша..сега ми е безлична! Какви веждаци само...
На мен устата й ми се наби в очи първо. Даже помислих, че е Златка ТнЕ Блак.
Като 2 капки боза са.

# 716
  • София
  • Мнения: 1 129
Надя на Коцето не е бременна за мен. Обаче детенцето им на сватба -
 цялото в черно облечено и с черна роза в ръчичка ми идва в повече.

Може ли линк,не се отварят снимките от дир.бг Tired

# 717
  • Мнения: 2 114
Като гледате Анелия, още ли се чудите на позите на Ивон? Откъде ли е видяла?

# 718
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Гледам вицепрезидента Илияна Йотова по Нова в момента, като мумия е. Нищо по лицето й не трепва. Само устата й се мести. Нормално ли е?

# 719
  • Мнения: 4 864
Аз пък засякох "Лице в лице" с гост Елена Йончева.
Сега проверих- Цветанка Ризова е на 59 години, а Елена Йончева на 53, а разликата в лицата им е ... Бая голяма..Йончева с торбички, имаща уморен вид, а Розова така опъната..

Общи условия

Активация на акаунт