Свободни от акне с LA ROCHE-POSAY

  • 29 071
  • 172
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 477
Използвам продукти без сапун , старая се да избирам подходящи кремове за лице  , затова се спирам на la roche posаy  , avene.  Използвам и масла.

# 91
  • Мнения: 1 421
Използвам измивен гел, задължително мицеларна вода Simple Smile

# 92
  • Мнения: 441
Аз нямам такъв проблем, но имам дъщеря на 16, с мазна и проблемна кожа. Обтрива с памук със салицилов спирт и нанася крем здраве на пъпките.

# 93
  • Мнения: 311
Ежедневно почиствам лицето си с гел за измиване сутрин и вечер, след което нанасям крем EFFACLAR DUO(+). Eдин път седмично поставям маска за мазна кожа

# 94
  • Мнения: 2 614
 От няколко месеца използвам LA ROCHE-POSAY ПОЧИСТВАЩ ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ ПРИ АКНЕ 400 МЛ, много добре се отразява на проблемно-смесената ми кожа. Изключително съм доволна от продукта. Довършвам крем на друга фирма и след това веднага мусля да си взема коригиращия крем ефеклар дуо, който съм ползвала от мостра и ми гареса много. Сутрин и вечер мия лицето с поч.гел, понякога използвам мицеларна вода. Това  са грижите, които полагам аз.

# 95
  • Мнения: 1 188
Имам мазна кожа склонна към акне и ежедневно използвам дневен овлажняващ и матиращ крем. Вечерно време почиствам кожата на лицето с измивен гел. Измивните гелове които ползвам гледам да не изсушават кожата. Рядко ползвам нощен крем тъй като ми се омазнява още повече кожата, запушват ми се порите и ми излизат пъпки. Повечето кремове въпреки, че са за мазна кожа не матират кожата за повече от 2 часа, запушват порите и т.н.

# 96
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
отдавна не съм тийнеджърка, но проблемите с мазната и акнетична кожа продължават - изпробвах много продукти , но никакъв ефект до момента.
Използвам само салицилов спирт, за да изсушавам пъпките и фон дьо тен, за да скривам белези от акне и пъпки.
Надявам се да спечеля продукт на Вашата марка, тъй като предполагам са много качествени продукти

# 97
  • Мнения: 39 543
Редовно почистване на кожата. Полагане на домашни маски. Продукти за кожата на лицето си избирам според моментното й състояние и според сезона. Един път- това е по- изсушаващ продукт, друг път е по- овлажняващ. В монета е избелващ.

# 98
  • Мнения: 888
Грижата за кожата ми е в няколко стъпки:
1. Измиващ гел (+ мицеларна вода за почистване вечер)
2. Термална вода
3. Подходящ крем, който да не е твърде изсушаващ
4. BB крем или фон дьо тен
5. Веднъж седмично - ексфолиант и маска
6. Не на последно място е и режима на хранене - повече вода, плодове, зеленчуци и зърнени храни и минимално количество животински и преработени храни.

# 99
  • Мнения: 2 758
Грижа се за кожата си, като я почиствам ежедневно и нанасям крем, използвам измиващ гел.
Внимателно подбирам продуктите за кожата на лицето си, тъй като е проблемна и от доста години се боря с акнето и оставащи белези. Пробвала съм доста различни продукти за целта. Старая се да нанасям по рядко ФДТ.

# 100
  • Мнения: 5 254
Измиващ гел или сапун за целта, мицеларна вода, а също така и крем ( имаме за всекидневна употреба и такъв, който се използва само при нужда.

# 101
  • София
  • Мнения: 710
Използвам само чисти продукти. Избирам ги по съставки.

# 102
  • Мнения: 1 499
Използвам все по-малко и изчистени продукти. Забелязах, че колкото по-малко, но правилно подбрани продукти използвам, кожата ми се чувства прекрасно.

# 103
  • София
  • Мнения: 564
Кожата ми е мазна и  със черни точки и се опитвам да полагам грижи в борбата с тях. Избирам различни продукти и опитвам различни неща. Важно е почистването, маските, крема който се използва да са подходящо подбрани.

# 104
  • Мнения: 160
Избираме предимно продукти с натурални източници. Правим домашни маски предимно.

Общи условия

Активация на акаунт