Тук Ви чакаме,прекрасни бъдещи СЕПТЕМВРИЙСКи мами 2011!

  • 13 718
  • 225
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 637


2011
Тук ще се съберете,прекрасни бъдещи септемврийски мами,който ще чакат малките си бебоци!

Чакаме ви майчета!
От септемврийки 2010!

# 1
  • Мнения: 3 637
Здравейте бъдещи септеврийски майчета  Hug !Преди година нашия отбор се събра тук,споделяхме,коментирахме,помагахме си,свикнах ме,намерихме нови приятели.Минаха прекрасни 9 месеца,ден след ден,седмица след седмица в очакване на малките ни съкровища!
Пожелавам темата да се напълни с много майчета и бебчета и следващите 9 месеца да са най хубавите и вълнуващите Ви  Hug !Успех!
Чакаме ви,винаги може да разчитате на нас  Heart Eyes !

# 2
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Данииии, докато четях поста ти ми настръхна косата и ме навяха прекрасни спомени Heart Eyes аз разбрах че съм бременна малко след нова година 4,01  Party

мили момичета успех на всички и догодина септември да се радвате на прекрасни и здрави деца Hug

# 3
  • Мнения: 104
Дааамм, спомени....ПО КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!!!

# 4
  • Мнения: 1 427
Който планира септемврийско бебче - да се залавя "на работа".  Laughing И после бързо да се запише тук  Hug

# 5
  • Мнения: 17
Божеее колко хубави спомени-моята новина дойде на 05.01-след Коледно чудо.Пожелавам на бъдещите мамчета безкрайно щастливи 9 месеца  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
М'да...!Прекрасна темичка, Даниелка Simple Smile !Нека се напълни с щастливи бъдещи Септемврийски мами!И нека поне няколко изпитат двойното щастие, което мене ме връхлетя Simple Smile!!!
Нашето чудо се случи на 15.12., а новината разбрахме между Коледа и Нова Година...Колко прекрасни спомени, наистина през тези 9 изминали в очакване и трепет месеца...
Пожелавам ви Септемврийски мами безпролемна бременност и прекрасни пухкави Септемврийчета на финала!

# 7
  • Мнения: 158
абе напълнихме темата на момичетата още преди да са разбрали и да са се записали, но най-добри пожелания и от мен  Simple Smile
и другата година, по това време, да пуснете Вие тема на новите момичета  Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 869
Прекрасна темичка - нека тук се запознаят бъдещи майки, които да се сприятелят както ние, Септемврийки 2010. Аз научих хубавата новина на 23.12, но на 06.01 разбрахме, че радостта ни е двойна. Споделяйте и се подкрепяйте, момичета. Пожелавам ви здрави и хубави бебета на финала

# 9
  • Мнения: 102
Мда, чак се просълзих  Blush

като че ли родих преди 100 години   #Crazy - даже ми липсва времето на страхотното вълнение около малкото бебче- първо ритване, хълцане, и т.н. и т.н.
 
 Бъдещи майчета, пожелавам ви един страхотен отбор, какъвто бяхме ( и сме  Mr. Green) ние от Септемврийки 2010 .  Безпроблемна бременност и винаги,когато нещо ви интересува може и нас да питате  Peace

Ако искате термин 01.09. 2011 г работете на 09.12.2010г.  Mr. Green
аз също разбрах между коледа и нова година на 27.12.2009г

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Ох и мен ме връхлетяха спомените Heart Eyes

Бъдещи септемврийски мами, Вие още не знаете, но чудото може ни вече е на път... Пожелавам Ви най-леката бременност (като моята Crazy) и да си станете толкова близки, колкото и ние - Септемврийки 2010 Simple Smile
На финала да имате най-сладките бебчета, а деветте месеца да са изпълнени само с положителни емоции Party

Аз разбрах, че чакам септемврийче на 07.01 Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 193
Бъдещи септемврийки 2011 ,пожелавам ви  безпролемна бременност и прекрасни бебчета на финала!

# 12
  • Мнения: 177
И аз ви поздравявам,и,Дани,и аз се просълзих.Моето чудо стана на 31,12,2009г. след 1г.и 8 мес.опити.Късмет,лека и безпроблемна бременност,и наистина останете сплотени като нас!!! newsm51

# 13
  • Мнения: 95
 Леле, как отлетя времето. Нашата девойка стана на 11.12., а двете чертички видях на 30.12 - най-прекрасният новогодишен подарък. Все едно вчера беше, когато за първи път се разписах в нашата темичка ( даже помня датата - 03.01).
 Мили Септемврийки 2011, желая ви от сърце една лека и безпроблемна бременност, изпълнена с трепетни очаквания. Пожелавам ви да намерите приятелства, които ние открихме през тези девет месеца ( и тепърва ще продължават).
Даниелка браво за чудесната темичка (отново   bouquet) и аз направо настръхнах!

# 14
  • Мнения: 287
Дани страхотна темичка за бъдещите мами от нашия отбор  Peace Hug  bouquet
Лелееле какво ги чака септемврийчетата-ден след в очакване на ГОЛЯМОТО щастие  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт