Многодетни мами 3

  • 13 952
  • 252
  •   1
Отговори
# 90
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Явно е бил весел рожден ден!Успешна операция и бързо възстановяване!  bouquet

# 91
  • Мнения: 3 740
Стискам палци за операцията! И нашата кака имаше липом на езика, махнахме го преди 3 години. Много ме беше страх, а то се оказа нищо и никаква работа - стана за минути. Дано и при вас е така. За вкъщи не се притеснявай, ще се оправят без вас. Представи си пък после колко радост ще бъде.

Ти ли прави тортите? Шедьовър!

# 92
  • Мнения: 191
Маммила, много са ти хубави малките госпожици, да са ти живи и здрави Heart Eyes (макар и малко със закъснение, но от сърце). Дано всичко мине по-бързо ( в което съм сигурна защото малките човечета са много борбени)
Имах много тежка седмица и за това не ми оставаха сили да седна пред компютъра. Даже и днес бях на работа, защото министъра на образованието така го реши  #Cussing out, беше си чиста загуба на време ама какво да се прави. Сега чакам да се върне моето голямо момче от екскурзия и малко ми ври под лъжичката. Не знам как сте вие ама аз съм най спокойна когато всички са в къщи Embarassed, не че вече се случва много често  Mr. Green (толкова бързо порастнаха, че чак ме хваща страх)
Малко завиждам (ама благородно  Embarassed) на новодомците и тайно се надявам и аз скоро да се похваля на тази тема (идват ни малко тясно двете стаи,  всеки гледа да се усамоти в тоалетната обаче тогава възниква друг проблем  Mr. Green)
Е толкова за сега. Успешна нова седмица   bouquet

# 93
  • Мнения: 3 740
(идват ни малко тясно двете стаи,  всеки гледа да се усамоти в тоалетната обаче тогава възниква друг проблем  Mr. Green)

Хи-хи, защо това ми звучи познато? Joy

# 94
  • Мнения: 1 455
Мамамила, да са ти живи и здрави красивите госпожици   bouquet ! Стискам палци за болницата и съм сигурна, че всичко ще е наред.

# 95
  • Мнения: 165
да ес включа и аз малко набързо....
днес щях да идвам тук д а с е хваля че сме вече н аградина...а то...в яслат аимало варицела  исега чак другата седмица можел да започне градината...обаче директорката н а яслата се обажда в къщи  ooooh!да ни каже че можем още една седмица д аг оводим в яслата,нямало проблеми Rolling Eyes..лелееееееее-а какви проблеми имаше да стои цял ден...само как омекнала... newsm78.........................
та днес сме пак н а ясла,другия понеделник дано ви с е похваля  с първи ден  в детската градина!
друго ново при нас няма освен многото работа- моля всички мами от цял свят #Crazy-който чуе готвач или сервитьор да с итърси работа- да г опраща при нас- и квартира ще м у вземем и всичко...вече н е издържам н а20 часови смени....
и варненкиииииииииииииии-хайде  п о-сериозно де Sunglasses-да се видим!!! аз съм упорита и няма да спра да питам  докато н е ми отговорите-давайте ден и час ч е и аз д а имам повод да изляза малко  от работа Joy
аууууууууууу, без малко д а забравя да ви се похваля с най-важното- вече с и имаме първата отличничка з а тази година в къщи HugКака Вики завърши втори клас с пълен отличен !!!!чакаме следващите на 15 .06 Wink
лек ден от нас!

# 96
  • Мнения: 214
Здравейте и от мен wavey
Най сетне да оспея и аз да се включа.От 10-15дена сам безработна и още ми е малко търсене но като не върви,невърви просто ме е яд на някой работодатели който си мислат,че като си им работник могат да се отнасят с теб като със слуга и нямаш никакви права.Както и да е поне сега сам си в къщи и мога пак да си оправа къщата,че беше заприличала на бермудския триъгълник. Grinning
В къщи всички сме добре кака Мони още е на у-ще и сега и е най натоварено
Ива завърши 4ти клас с пълно 6 и грамота,а Ади все още си ходи на ясла ама когат успеем да станеме на време.
Много преградки на всички от мен.

# 97
  • Мнения: 21
 newsm44 newsm44 newsm44 Ура!Ура! Ура! Взех си изпита!!! Вече съм в ІV курс. Ако пък знаехте какво учих за правата на човека изобщо и в частност на децата направо всичко ми вреше. Само дето не беше подходящия момент за дискусия с преподавателя. Момичета, ние въобще не сме наясно за какво става въпрос.  newsm78. Поздрав на всички празнували наскоро   bouquet , че нямах възможност да седна на компютъра. До скоро!

# 98
  • Мнения: 331
Момичета! Понеже много ми се спи, пействам постинга си от темата "близнаци", нали не ми се сърдите?!  Whistling

Вече сме си вкъщи!
Всичко мина много добре, ако това може да се каже при престой в Пирогов!
Оперираха я сутринта, за около един час - махнаха й двете топчета - едното беше на горния клепач, другото - на гушката точно където е гръкляна. Притесняваше ме упойката, но тя не плака след това, както другите деца. Спа от 11 до 4 на пресекулки, след това скочи и почна да търчи напред назад.
Аз таман се чудех как ще спим там,защото едното бебе в стаята ни беше с "обърнат режим" - спи цял ден, а по цяла нощ купонясва... И доктора дойде , погледна я и ни каза да си ходим... newsm78
А Леа, през това време... голяма скука, каза майка ми...  hahaha hahaha hahaha то изощо едно дете гледа ли се?.. Скука и тишина два дни вкъщи е било.
Така че момичета - благодаря ви. Чакаме само хистологичните резултати, но доктора каза да не се тревожим, най-вероятно са липоми, и да тръгваме за море!! /на 23ти/
Тук /и не само тук/ искам да благодаря на Д-Р ОГИ,  да се възхитя от неговия професионализъм и благородство, с което се отнесе и към нас, и към всички други дечица!!! Благодаря, д-р Оги!   bouquet  bouquet  bouquet

# 99
  • Мнения: 3 740
Е, преживях вълненията покрай абитуриентката. Дори и тема пуснах, че ми дойде малко повече, отколкото очаквах. Ето и снимки на главното действащо лице.

http://zzipper.web.data.bg/gallery/storage/zzipper/userpics/1002 … rmal_P6280059.JPG
http://store3.data.bg/extremeropp/IMGP1719.JPG

Честито на отличничките на мирослава-1 и рени! newsm10 Само така, момичета!

мамамила, чудесни новини от вашия отбор! Сега ще си карате морето с леко сърце.

приятелче, кажи по-подробно това, което намекваш в постинга си за правата на детето, които не познаваме. Колкото повече знаем, толкова повече ще можем.

Впрочем, има ли някой, който не е разбрал, че се каним да правим бал на многодетните някъде в началото на август? Поканени са всички настоящи и бъдещи многодетни родители - и членове на Клуба, и нечленуващи, и форумстващи, и такива, които не са чували за БГ-Мамма. Търсят се спонсори за събитието. Ако има идеи и предложения, хубаво е да ги обсъдим. Имам предвид всякакви идеи, не само за спонсори.
 

# 100
  • Мнения: 331
Пу-Пу Цвете, ква хубавица, бе!!!
Синьото явно е на мода, тя е третата в синьо тази година, която познавам.
А това училище отзад..... е моето!? Оттам все "хубаи хора" са излезли! /Освен от павликени/.
Да ти е все така усмихната!

# 101
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Цвете,да ти е жива и здрава дъщеричката newsm10 и много късмет в нелекото и нетолкова розово бъдеще!
мамамила  Hugчудесно е ,че всичко е минало толкова бързо и най-вече успешно!!!Къде отивате на море newsm78
цвете   Crossing Arms от къде да знаем за бала-къде и кога
priatel4e smile3501 smile3501 newsm51браво-ти си нашата гордост
miroslava-1 погледни откъм хубавата страна на нещата-поне ще си оправиш къщата и ще си далеч от неприятни шефове!Браво на ИВа-подарък купи ли като стимул за отличната диплома Thinking

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 00:39 от Дидка

# 102
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
И аз ще се включа по покана на Баба Цоцолана, за което благодаря   bouquet, въпреки, че още съм една бъдеща многодетна майка. Много се моля всичко да е наред и да родя здраво бебче, въпреки че на моменти ме обземат страхове и паранои всякакви, но то нормално сигурно...
Иначе с таткото не смятаме да спираме до тук, и ако е рекъл Бог и още попълнения към семейството ще имаме.
"каката" преди три дни стана на годинка и още не е проходила съвсем, но иска по цял ден да я разхождаш хваната за ръчичка, "баткото" е голям и сериозен мъж на пет и половина и много помага на мама и тати. До преди седмица бях хронично уморена и отпаднала, но сега почнах да се пооправям и да влизам в час. Добре, че имам майка ми на близо, която точно в тези критични няколко първи седмици на бременността много ми помагаше с малката и така имах достатъчно време за почивка и сън.
Освен всичко още кърмя, предполагам това допълнително ме изтощава, не знам. За сега обаче, отбиването ми изглежда по-изтощително и нежелателно.
Не исках да се оплаквам само. Много се радвам на всички ви! Вие сте голямо насърчение. Всеки път като се сетя за някоя многодетна моя позната (а те не са толкова много, за съжаление) и се радвам, че от рано съм се ориентирала към "важните неща в живота". Поздравявам ви за куража и силата да родите и отгледате три или четири деца!

# 103
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
fapua   newsm51 добре дошла!Лека бременност и безпроблемно раждане!Браво на нашият говорител  bouquet Мама Цоцоланка,че те е привлякла в многолюдният ни отбор newsm63

# 104
  • Мнения: 214
Мамамила браво това са чудесни новини.
Цвете много ти е готина щерката пу-пу ама как се справяте с кавалерите?сигурно са като пчели на мед Laughing много късмет в живота напред.
fapua- додре дошла в нашия отбор и лека бременост.

А мойта Ива получи подарък и още как,искаше блуза и валчер за телефона.
Бабите и дадоха парички които тя реши да ги запази за летния лагер,та да си имала повече за харчене.

Хей аз нищо незнам за тоз бал  Embarassedдайте ми малко повече инфо.

Общи условия

Активация на акаунт