На празника на МАЙчето иди и подарък ти му занеси! (68)

  • 9 834
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 668
На всички пътуващи- лек път и приятно изкарване. Ние още сме под въпрос. На нисък старт съм, чакам тежката дума на съпруга  Crossing Arms
Сиска, Силия при кожни проблеми има FUCIDIN. Много съм доволна, от 2 намазвания всичко минава. Сега май някаква бълха я е нахапала- точно по коланчето на памперса откъдето минава  Sad Намазах я снощи и тази сутрин са почти завехнали пъпките.

# 256
  • Мнения: 1 028
Моля някоя от майчетата дето ще ходите утре на Априлци да ми запрати един гсм,че утре като дофтасаме да не се мухаря много.

# 257
  • Мнения: 1 102
Павлина, той народа дето ще ходи на Априлци май вече е там. Сигурно сега запиват вече Laughing Ако искаш пиши ми, мога да ти дам телефона на някои от присъстващите

# 258
  • Мнения: 1 028
Благодаря ти Сиска,Гуш вече ми даде няколко Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,блазе им на тия в Априлци.Ние добре,че не се канихме да отидем,защото нашия тати замина на Тийм билдинг за уикенда.И сега сме самички Sad Чааак до неделя вечерта.Много ми е гадно,хич не съм свикнала да се разделяме Confused

Ние вчера отпразнувахме празника порядъчно.Цял ден бяхме по улиците.Сутринта ходихме в Зоопарка с още едно детенце.Следобед ми се обадиха и ходихме до Патиланци.Там само влязохме и излязохме,за съжаление.Беше някаква лудница направо.Накрая седнахме на Неделя,ядохме с другите мами по една торта,децата се возиха 100 пъти на количките и всички бяха доволни Laughing

# 260
  • Мнения: 2 407
Честита годишнина Димана! Желая ви много,щастие,любов и разбирателство cheers  txtloves newsm76 Two Hearts  loveuuu
Така ми се ходеше и на мен, ама с тая сватба.
Мисля по късно да ги поздравим мамите на Априлци Wink
При нас нищо ново, чакам Ники да разбере, че може да ходи и сама Grinning

# 261
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Здравейте,
честита годишнина на Димана-много радост и здраве   bouquet
След като се натръшка фамилията, се обърнах за помощ към приятел  Mr. Green Mr. Green (майка ми релаксира, а и се е записала за екскурзия, та звъннах на свекърва). Помощта е нещо условно, но поради болестно състояние и забавени реакции, не й се връзвам.  Нейната представа за гледане на дете е връзване на дете в столче и всячески опити за задържането му вътре. А снахата е необходима да развежда детето, да води разговор и да носи вода с лед или каквото там пожелае. Много ми е весело като ние си говорим нещо с Николай, той нещо ме пита, а тя отговаря. Включително той ме пита Как съм, пък тя отговаря-Е, как да е.  Joy Сега излязоха на разходка, аз отивам да спя и да се лекувам, че не ми е падала Тта вече 4 ден и си чувствам тиквата като кофа.
Айде, никой от Априлци не се ли хвали как се забавляват и как си изкарват или са почнали вече следобедното парти и са забравили другарките от форума   chef Sunglasses

# 262
  • Мнения: 302
Нейната представа за гледане на дете е връзване на дете в столче и всячески опити за задържането му вътре. А снахата е необходима да развежда детето, да води разговор и да носи вода с лед или каквото там пожелае. Много ми е весело като ние си говорим нещо с Николай, той нещо ме пита, а тя отговаря. Включително той ме пита Как съм, пък тя отговаря-Е, как да е.  Joy

Леле Франзелкеее, кво ти е на главатааа Scream 

Ние ходихме на консулт - момъка е все така 12 кг, но 82 см - с 2 повече . Сложиха му и ваксината срещу морбили, паротит и заушка. Рева съвсем малко.
Честита годишнина, Диманке, да Илядите заедно!   

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Честита годишнина,Димана!Желая ви много щастие,любов и разбирателство!  bouquet
Уф,днес много се изнервих в парка.Започвам да си мисля,че аз съм нещо сбъркана.
Не давам на Ива царевични пръчици.Не мога да разбера защо някои майки непрекъснато тъпчат децата си с тях.Също не мога да разбера очудването им после,че те нищо друго не искали да ядат,след като са погълнали половин пакет пръчици.Не мога да разбера и защо създават навик в тях непрекъснато да ядат нещо.
Обаче като отидем в парка,и навсякъде пакети с царвечни пръчици.Ива все там се върти.И бърка,и взима,и се маже цялата,защото по половин час ги мачка в ръка.Аз ясно показвам всеки път,че не искам детето ми да яде такива неща.Но въпреки това всеки път разни майки много държат да бъдат любезни и непрекъснато й дават.Е аз какво да направя в този случай?Много,ама много се изнервям вече.Ами не могат ли да ги приберат и да дават само на децата си?
Уф,малко е абсурдно.Това е нещо като проблема на непушачите,които да длъжни да вдишват дима,произвеждан от пушещите.Свобода.

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 20:01 от yulinga

# 264
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Юлинга, и аз не питам, а направо вра в устата  Rolling Eyes Веднъж реших да се направя на възпитана, питах и се оказа, че дамата била наказана. Иначе аз давам солети, щото са по-полезни от царевичните пръчици  Mr. Green Joy
Ъф, то си е моя вината. Не мога да приема някой да ми помага вкъщи. Както бях с Т и всякакви болежки, се юрнам да подреждам и чистя преди да дойде свекрата, после, нали съм добра домакиня, я занимавах и не я тормозех с детето  ooooh! ooooh! Трябва да ходя на психотерапевт  ooooh! ooooh!
Днес детето тотално ми умори телефона, падна отвисоко, по неправилен начин и се напука дисплея, ще си търся нов  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 2 407
Юлинга като детенцето иска и аз давам, какво да му откажа ли Grinning
Но щом не искаш да даваш казваш не и това е.

# 266
  • край морето
  • Мнения: 42
Здравейте!

Честита годишнина на Димана!   bouquet С много любов и разбирателство да е пълен живота ви!

Аз в момента стоя заобиколена от кашони с всевъзможна големина. И бера грижа дали ще успеем да ги натъпчем в две коли или ще ми трябва назаем ремаркето на съседа. Утре по първи петли (ако сколасаме да натъпчем безпроблемно всичко и не ни мине котка път) заминаваме към морето. Ще живеем там! В Несебър! И въпреки двата броя удивителни ми е малко тъжно. За Пловдив, за родителите ми, за приятелите, че и за проклетата дупка пред входната врата...

Бургаски мами, ще се радвам да се видим скоро  Grinning Разчистих си пощата, очаквам телефонни номера от желаещи да се запознаят с мен и моя разбойник, който отново е със синина на челото и леко ожулен нос.

Целувки на всички!



# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Варя,какво да ти кажа,освен че те разбирам.Аз съм от Пловдив,но от 2 години живеем тук.
И сега мога да кажа,че много ми харесва тук и че имам много причини да се радвам,че сме тук.
Несебър е чудесен град!Очакват те нови приключения и вълнения!А истинските приятели винаги са с теб,колкото и да сте далече в пространството. Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 2 896
Е, varia, не се напуска току-така град като Пловдив...Със сигурност ще ти липсва, но и в Несебър хич няма да ви е лошо...ееех, ако можеше и аз...Айде отивайте и непременно да гледате Стинг!!!
Ние май морето тая година няма да го видим  Sad
Мен майка ми тази сутрин много ме зарадва...Обажда се и казва "Да не купуваш никакви дрехи на Ема" и аз  #Crazy ... оказва се, че единиятот квартирантите ни там (румънец, общ работник) е трябвало да разчиства някакъв магазин на Бенетон, и въпросният влах, които бих позлатила, намерил там един чувал с бебешки дрешки на Бенетон...Е, направо се размазвам от кеф!

# 269
  • Мнения: 920
И аз да попиша малко...че скоро може и да не се вредя. С дребен се местим при баба му за известно време (стисакйте палци да е ИЗВЕСТНО толкова, колкото съм планирала), че тука ще почнат да се вихрят майсторите.

Юлинга и аз така с тия царевични пръчици....ама повече се ядосвам не когато са непознати, тия дето предлагат, щото те няма как да знаят моите вижадния по въпроса, но имам приятелка, която винаги подава на Калоян, знае много добре първо, че не ги яде и второ, че не давам...но си му дава - гледал я, не можела така... (Паталинкей не визирам тебе - да не стане грешка).

varia на мен ми звучи прекрасно да се живее карй морето....ама виж местенето и раздялата най-вече ...  Confused, но пък си е приключение, особенно сега летния сезон няма и да усетиш толкова много, защото тепърва приятелите ще се изредят да дойдат на почивка при вас.

Гуш бравос  smile3508 smile3501!

Ами...весел ден!    bouquet 



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт