На празника на МАЙчето иди и подарък ти му занеси! (68)

  • 9 832
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 302
Добрутру и от мен!
Vаria, завиждам ти най-благородно! Пловдив наистина е страхотен град, ама моретоооо....., а още повече Несебър - абе друго си е  Simple Smile
Гуш, честито! Искаме и ний таквиз съкровища! Няма ли още някой магазин за разчистване  Wink  Smile
За зрънчо-то - давам от време на време, а като искат да му дават отказвам, че се цапа , пък и наистина е безполезна храна. Е, понякога си изпросва сам  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 888
Здравейте милички! Hug
Толкова отдавна не съм влизала и изпуснах да честитя празниците на рождениците!Много несериозна Ива! Blush
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, МИЛИ МАЙСКИ МАЙЧЕТА!МНОГО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ И ГРЕЙНАЛИ ДЕТСКИ ЛИЧИЦА- МНОГО ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ И ПО-МАЛКО ТРЕВОГИ!
   Ние с Теа имахме доста тревоги около рождения ден!Изникна ни първия зъб, придружен с разстройство, големи болки, рев и повръщане!Сега явно ни мъчи втория и е някакъв ад!Може би защото почнаха да никнат доста късно и венците са доста здрави и трудно пробиват зъбчетата!   
   Ние сме си дребосъци- за месец едва 100 грама и 0,5 см и сме 7.370кг. 70 см. на годинката!Аз вече претръпнах на тема килограми!Важното е да са здравички нали!
   Още не сме извадили снимки от РД на Теа, ще кача лентите на диск във фотото и после ще сложа някоя снимка!
Страхотни деца и разкошни торти!Браво!

# 272
  • Мнения: 888
Сиска, не се претоварвай!Ти трябва да си здрава заради бебчо и себе си!Той има нужда от теб и не ти се полага никаква болест!Намирай време да почиваш!Нека някой се грижи за Дени от време на време!Аз от тревоги покрай всички проблеми на Теа станах 47 кг. при ръст 170 кг. и вярвай ми и аз не се харесвам!Умората си казва думата рано или късно!Мисли малко и за себе си, знам че децата са на първо място, но...имат нужда от нас! Hug  Дано не съм ти се сторила груба, просто се безпокоя!

# 273
  • Мнения: 2 407
Ей, Гуш бравос, късмет имате Wink
Теа ,дано по бързо стане ремонта!
Варая ,Несебър е любимия ми град,не се разтройвай, ще смените обстановката!

# 274
  • Мнения: 1 102
Честито на всички с поводи, които пропуснахме тези дни!

ivi2000, много ти благодаря за милите думи и загрижеността  bouquet Става ми много по-леко, когато видя че има хора като теб, с такова голямо сърце!

И аз давам на Дени царевични пръчици. По съвсем малко, той много ги обича. Но яде само когато аз преценя и много мразя когато навън някой му предлага каквото и да било. А обикновено му предлагат все неща, които не искам да яде на този етап. Едната му баба напоследък като идва да го види все му носи шоколад - или течен или направо на кутийки #CrazyКазвам, че той не яде шоколад, а тя "Ама защо? Той е вече голям! Я виж как си отваря устата и как го гледа - яде му се, дай на детето!" Close

varia, много хубаво място е Несебър! Страхотно и точно навреме - ще си изкарате морско лято Sunglasses

Гуш, чудесен подарък Peace

# 275
  • Мнения: 2 407
Ники направи първите си 4, 5 крачки,много се вълнувам newsm68 newsm44

# 276
  • Мнения: 1 726
       Камиж-Честити първи крачки на Ники! Само гладки пътща пожелавам!

  Никаква активност обаче, откакто Републиканците ни изоставиха.

# 277
  • София
  • Мнения: 3 787
Честити ходещи крачета на Ники Heart Eyes

И аз не давам на Калоян разни такива болкуци.Много съм против всякакви пръчици и чипсове,а за шоколада да не говорим.Него не смятам да го предлагам изобщо,поне докато мога ще го държа далече от детето Naughty
Иначе хрупа солети и бисквити,също и крекери и соленки,тях много ги обича.Достатъчни са му Peace

Гуш,браво,бе.Снабдихте се с качествени дрешки.Ема ще има да се фръцка с ролкички на Бенетон Flutter

Вариа,какво по-хубаво от това да си цяло лято на морето Grinning

# 278
  • София
  • Мнения: 3 787
Как ли са Републиканките?Нямам търпение да се върнат и за разказват.И да гледаме снимки Laughing
Сигурна съм,че са изкарали страхотно.

# 279
  • Мнения: 217
Здравейте и от нас HugВече сме си в Бъгария-пристигнахме след девет дена път с камили както се казва CrazyВ Амстердам самолетът не ни чакаше,та ни прехвърляха в Германия,където имахме престой от 5 часа и вместо в 1 на обяд,пристигнахме в 11 вечерта.Но важното е,че сме вече тук PartyВики издържа геройски дъгото пътуване и 3-те самолетни полета и сега баба и дядо го глезят Sunglasses
Аз успях да ви изчета,но забравих всичко,което исках да напиша Embarassed
Честито на всички празнували тези дни,които сме пропуснали  bouquet
Сиска-и аз да кажа-повече почивка.Няма ли някоя баба на която да връчиш Дени за няколко часа и да се наспиш,не че това ще оправи нещата,но все пак...
Камиж,честити ви ходещи крачета-все по гладки пътища да ходи Ники  bouquet
Варя-Пловдив е страхотен град,но пък Несебър е на морето,а Хемингуей е казал-всичко,което е далеч от морето е провинция,така че не съжалявай,сигурна съм,че ще е супер Flutter
Гуш,страхотен подарък GrinningЧе и маркова ще е Емката отвсякъде Whistling
Калина,вие да оздравявате.Възхищавам ти се на  спокойствието и хумора,с който са заредени постингите ти,въпреки всички болести.  bouquet
А купонджиите от Априлци-чакаме снимков материал с репортаж от събитието Wink

# 280
  • Мнения: 1 102
kamij, честити ви първи стъпки Laughing

Моя син напоследък е голям карък - много злополуки преживява тия дни. Вчера пипна горещата ютия, току-що я бях изключила. И на трите пръстчета сега има големи мехури, въпреки чеведнага го намазах с Дефламол. Много плака CryТази сутрин залитна и си прехапа много лошо езика - като шурна една кръв, не мога да видя от къде идва. Устата му се напълни, а аз отново се притесних че си е счупилнякое зъбче. Пак голям рев му удари CryЗа 1 седмица поне 10-15 пъти си удря главата къде ли не...Преди седмица си разби устата...Много каръшки период му е! На всичкото отгоре напоследък говори много, но някак си нарежда - реди едно след друго, някакви неразбираеми приказки. И като се удари и заплаче започва да нарежда така и звучи все едно псува скапания живот LaughingДокато го пиша това, пак си удари тиквичката Crazy

# 281
  • Мнения: 1 178
Честити ходещи крачета на Ники, все по гладки пътища да я водят!

Вария за дълго ли се местите в Несебър? Леко местене и късмет на новото място!

Jeanne приятно изкарване в родината, завиждам благородно Grinning

Дени, Дени дано вече не те боли!

При нас е мрачно 14 градуса, Анди е с протрито от диарията дупе, милия не дава да до пипаме. Освен да го оставям голичък и да мажа с цинк, какво друго мога да направя, за да му помогна Tired?

# 282
  • Мнения: 1 102
Jeanne, добре дошли на родна почва Laughing В София ли сте? Ние плануваме в близките седмици да ходим до Софето, може да се видим ако искаш Simple Smile

megstar, когато преди месеци имахме проблеми с подсеченото дупе на Дени, освен всички кремчета и проветряването, го мажех и с тампонче напоено в отвара от смрадлика. Опитай и това и дано скоро му минава дупарата! Пък за цинка нали знаеш, че според някои не е добре да го мажеш с такива кремчета, защото изсушава допълнително кожата. Аз съм много доволна от "Павлодерм"-а, но вие там едва ли го имате

# 283
  • Мнения: 1 102
Нова тема със заглавие, предложено от Тиа (леко редактирано, защото РД-тата вече отминаха)

Общи условия

Активация на акаунт