Отговори
# 1 755
  • Мнения: 9 274
ScreamСпоред мен, ще се стреляме в болницата..Фотев ще се развихри като разбере стринка какви ги е надробила , че и бебе забърсала..ужас:satisfied:

# 1 756
  • София
  • Мнения: 6 063
ScreamСпоред мен, ще се стреляме в болницата..Фотев ще се развихри като разбере стринка какви ги е надробила , че и бебе забърсала..ужас:satisfied:

Много стрелят в тази болница, бе. Хинова не я ли гърмяха предишен сезон?

# 1 757
  • Мнения: 2 282
Е и сега няма да мине без екшън с шеф като Фотев и опозорена жена. Да не я гръмнат Кръстева погрешка в болницата и ето сбъднало се желанието с фенера.

# 1 758
  • Другата България
  • Мнения: 37 888
Като каза Кръстева и се замислих, че от доста епизоди въобще не са я давали.

# 1 759
  • Мнения: 2 708
А Тони освен, че се прави на Банков с мотор, но и каза Бауу на Войнова на тавана. Подготвят ли ни, що ли с тези асоциации се чудя. Мотора по не ме впечатли. Обаче Баууто направо ме сепна.

# 1 760
  • Мнения: 1 019
Знаете ли кога е финала на този сезон?

# 1 761
  • Мнения: 4 059
Аз не мога да разбера защо Марио се тревожи за Тони и мотора Joy ми като трябва Зорница ще го спаси, ще го посъбере, зашие- тя и друг път го е правила.

# 1 762
  • Мнения: 2 282
Страшен бъзик беше това с Тони и мотора. Сега вече вярно очаквам как се спира мотор пред болница мислим си Тони и бау Банков, ще падна от смях.

# 1 763
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Прекалено много се вживявате в сериала Wink

Няма лошо! Така се развива / поддържа въображението, а то ни е нужно, за да намирането на разрешения при сложни ситуации в живота!

Кажи ми, че това го казваш на шега, нали? Щото ако взимаш пример от героите в сериала, леле леле, не ми се мисли  doh

# 1 764
  • Мнения: 737
Ха ха представям си физиономията на Зорница, сега и е само до Банков. А на Тони ще му приседне идеята за мотора.

# 1 765
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Нищо не си разбрала, Галактическа принцесо! Прочети какво съм написала!

# 1 766
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Да отгатнем какво ще стане:

Марио и Тони ще са много сърдити и може да се обединят, за да  ступат Врабчев, който и без това прекалява с приказките за Зорница.
Зорница ще купи нов мотор на Тони, щото той ще мрънка, а тя ще се чувства гузна заради затворника.
Стаменова ще намери писмото и ще звъни на Захариев, а той няма да й вдига, защото ще си мисли, че е нещо за болницата. Ще ни държат до последно и накрая, кога  се яви Албена по бельо, Захариев ще хърка като мощна дъскорезница.
Фотев ще остави Ина да се оплете в лъжи, Зорница ще се опита да замаже нещо, но ще има нова версия. Фотев ще изкопчи истината от някъде (ако ще и от журнала на АГ-кабинета) и ще каже - Аз да не съм лошия Кумчо Вълчо... Искаше бебе, на ти бебе!" Обаче после ще накара Ина да избира - или никога да не вижда Борис, за да запази бебето, или пък да избира между бебе и пари, т.е. да върне на Фотев всички пари, бижута и прочее и да си ходи само с един кат дрехи от него.
(Тук се чудя - нали като се появи Боби, беше от богато семейство, мащехата му искаше някакви имоти, той имаше доста скъпи кола и часовник, чак ги поприкриваше, да не се афишира с такива неща.  Тук сценаристите могат да извадят изненада - отива Ина при Боби, с едни скъсани дрехи само и казва - ще съм бедна, ама с теб! и той вади ролекса от шкафа и казва - "ма аз не съм бедно момче, все ще има за хляб, пардон, салати от треволяци!" Обаче може да й се нацупи, защото не му е казала веднага за бебето.
(Абе при всички доктори в този серила, май никой не е чувал за противозачатъчни!)

# 1 767
  • Мнения: 2 282
Защо аз пък искам да видя физиономиите на Тони и на Марио не тази на Зорница.

# 1 768
  • Мнения: 5 846
Помните ли, че Жекова каза на Тасев, че ще подпали болницата? Мисля си, сега Фотев, като едноличен собственик, дали наистина няма да й драсне клечката. Има да се чудим, тогава, не само за Марио, кой продължава в следващият сезон 😁

И по новините по НОВА вечерта: "При престрелка в болница св. Кирил е настъпил пожар. Броят на пострадалите засега е неизвестен." 😁😎

Последна редакция: нд, 13 май 2018, 22:58 от HumbleBumble

# 1 769
  • Мнения: 12 476
Аз не мога да разбера защо Марио се тревожи за Тони и мотора Joy ми като трябва Зорница ще го спаси, ще го посъбере, зашие- тя и друг път го е правила.
Защото нали връзката им е сексуална само и не са имали време да му разкаже за опита си с моторни травми Joy

Общи условия

Активация на акаунт