Отговори
# 1 740
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 163
Фотев ще звънне на Зорница. Зорница ще лъже като за световно. После ще звънне на Тасев, който ще бъде заедно с Марио в онзи бар и този път ще бере душа заради Ина. Така образувала те тройка ще спасява Ина.

HumbleBumble, шамареното парти е патент на Банков, който в същия момент пристига в болницата с кутия бонбони, за да почерпи, че при него нещата са наред. Пристигането му ще предизвика искрена детска радост у Тони, който ще прецени мотора /нали са братя по точно тази "свобода"/, а после ще се светне - Това е Банков, сърцеразбивачът! Тъп мотор!

# 1 741
  • София
  • Мнения: 9 564
Съгласна съм, че Тони е егоист, обвинява брат си за цялото нещастие и мъка, които изпитва, защото макар и егоцентрик, той страда за Зорница. Едно обаче не разбирам, как зачеркваш 20 години от живота си и затваряш вратите към единствения ти близък.
За липсата на разговор обвинявам и Марио, трябваше да притисне брат си, да се опита да го накара да чуе. Но той се държа като плаха госпожица.

А дали няма да се случи нещо с Марио? Идеалена ситуация Тонката да стигне до критична точка.

# 1 742
  • Мнения: 5 846
Съгласна съм, че Тони е егоист, обвинява брат си за цялото нещастие и мъка, които изпитва, защото макар и егоцентрик, той страда за Зорница. Едно обаче не разбирам, как зачеркваш 20 години от живота си и затваряш вратите към единствения ти близък.
За липсата на разговор обвинявам и Марио, трябваше да притисне брат си, да се опита да го накара да чуе. Но той се държа като плаха госпожица.

А дали няма да се случи нещо с Марио? Идеалена ситуация Тонката да стигне до критична точка.
няма да е лоша идея Марио да бъде смъртоносно ранен и Бамбо да се тръшка над него, а ние да се кършим ще оживее ли в 6ти сезон 😀

# 1 743
  • Мнения: 2 282
Нещо ще се случи или с Марио или с Зорница, въпреки всичко това са единствените скъпи хора за Тони. И когато той види болката и страданието на единия, за този който е пострадал, ще осъзнае, че неможе да се вре там където двама се обичат.

# 1 744
  • Мнения: 12 481
Или пък с Тони и тия двамата ще забравят кой е отровен и кой не и ще се обединят да го спасяват.
Едно е ясно. Нещо ще се случи с поне един от тримата, а другите двама ще преживеят катарзис покрай него Joy

# 1 745
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Тони няма да е. Поне не в този сезон.
Интересно какво може да стане с Жекова, за което тя споменава в интервюто: “Зрителите ще се зарадват за Жекова и веднага ще се разплачат! “

Последна редакция: нд, 13 май 2018, 18:06 от Kalinka

# 1 746
  • Мнения: 12 481
Калинка, и на мен ми се струва най-малко вероятно да е той, засега топ кандидат ми е Зорница Grinning

# 1 747
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Прекалено много се вживявате в сериала Wink

# 1 748
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Калинка, и на мен ми се струва най-малко вероятно да е той, засега топ кандидат ми е Зорница Grinning

Къде е анкетата? Wink

# 1 749
  • София
  • Мнения: 9 564
Викате все с някой от всички замесени със СВ, Кирил ще се случи нещо. А дано, че иначе тези 8 серии ще ни се сторят безкрайни.
Зорито ще я спасяват, ясно е според мен. С нейната доброта и жертвоготовност със сигурност здраво ще се намеси между Фотев и Ина.

А Жекова абсолютно абдикира от ролята си на питбул охранител и гледай какво стана - Линейки, молове, апартаменти, бебе. Може да получи романтична изненада и да се окаже, че е от Васко

# 1 750
  • Мнения: 2 656
Прекалено много се вживявате в сериала Wink

Направо не можеш да си представиш колко си права. Чак понякога ми е неприятно, че мисля и страдам толкова за измислени образи.

# 1 751
  • Мнения: 9 374
Момичета запасете се с вино,шоколад,кърпички и каквото там се сетите,защото предстоят епизодите на страдащия Марио.

Даже ще почна да си паля ароматни свещи за успокоение хахаха. Малко"Фотева style"Joy

# 1 752
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Прекалено много се вживявате в сериала Wink

Няма лошо! Така се развива / поддържа въображението, а то ни е нужно, за да намирането на разрешения при сложни ситуации в живота!

# 1 753
  • Мнения: 6 833
Ей сега пак видях краткото промо, за което сутринта ви казвах - успях да чуя само “.... ако всички го разбирахме, нямаше да сме на този хал”.

# 1 754
  • Мнения: X
Ей сега пак видях краткото промо, за което сутринта ви казвах - успях да чуя само “.... ако всички го разбирахме, нямаше да сме на този хал”.

Преди това май Жекова казва - Животът е сложно, заплетено нещо - качих промото в тубата

Общи условия

Активация на акаунт