Откраднат живот 49 Критична точка: Предателството идва неочаквано... /14.05-20.05/

  • 70 866
  • 1 969
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 1 190


Фифф, може и да се съберем бг мамска група за юни

Кога ще почнем Отплата? И аз съм гледала само първи епизод


 Аз съм готова още сега да го пусна, но твърде бързо се зарибявам по сериали и е възможно да не ви дочакам Grinning

# 1 936
  • Мнения: X
Ей, Донков одърте,  налетяхте на Велислав😁 Не пип-че пляс! Той е само мой 😃😁
Не е по темата много, но Донков беше ли си Маучил репликите?😁Знам, че е прословуто мързелив да ги учи, и, навремето затова беше отсвирен от Лов на диви патици. (Не го дишам)


Аааа, разбирайте се за Велислав! Аз не давам Митето на никоя! Мой Wink

Да, беше ги научил (не че съм чела пиесата) а и те я играят от години. Мен Донков нещо ме дразни принципно, обаче е много добър, не мога да си изкривя душата. Страшна откачалка е и такива роли му ходят

# 1 937
  • Мнения: 2 282
Леле как ще ви подигравам като си стигнем до романтичното сдобряване за всички черногледи и песимистични мисли дето съм изчела..

# 1 938
  • Мнения: 580
Елиии, не почвай Отплата без мен.
Ще гледам, даже и тема ще си направи. И Москита писа, че ще го гледа. Ще се съберем готина група.

Е, само с мислите ще си остана. Ама хей така много ми пасна тази реплика

Който направи тема за Отплата, да пише тука, и аз мисля да го гледам пак.

Росита, след репликата, обаче, поглеждаш само единия, така както Ковачев погледна към Зорница  Joy

# 1 939
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Да кажа и аз нещичко:
Намирам, че отношението на лекарите към медицинските сестри във филма е отвратително. Не вярвам да е така в реалността, защото ако е вярно, не виня медицинските сестри, които си вдигат чукалата и отиват да работят в чужбина - там и отношението към тях е уважително (наблюдавала съм го лично по стечение на обстоятелствата) и заплатите са в пъти по-високи. В България вече не останаха медицински сестри и това се дължи както на неуважението към труда им, който е тежък и без който болниците не могат да съществуват, така и на ниското заплащане. А работят на смени много отговорна работа, всяка грешка от която може да доведе до необратими последици. Сценаристите сигурно смятат, че медицинските сестри са някакви прислужници - поне така ги обрисуват във филма. Да, ама не. Защото като няма медицински сестри, тяхната работа трябва да се поема от санитари и лекари.

За съжаление, моите впечатления са такива, че и по-зле. Половинката лежа в Св. Анна в София. Много грозни думи от лекар, който беше прекрасен специалист, но как му дойде да каже на нас тези думи....И им се говори на висок глас. И ...какво ли не. И те си го изкарват на пациентите.

# 1 940
  • Мнения: 9 374

Трик за привличане на зрителски интерес. На мен ми прозвуча, че ще се разбере какво е станало, но не, че ще участва.
На мен пък това, което каза, че Вергов е само функция за героя на Банков ми прозвуча, че Банков в тоя сериал може да се споменава и съществува без самия Вергов да играе, т.е. само косвено - писъмца, картички, обаждания или пък външна информация какво се случва с него, примерно от Жени.
Това, че ще се разбере какво е станало го каза и преди началото на сезона, ама аз от едното обаждане на Огнянова не разбрах нищо. Така, че той това може да си го приказва до безкрай.

# 1 941
  • Мнения: 12 481
Марио и Зорница ще имат хепи енд още преди сватбата, гаранция. Така че на тоя репортаж вероятно Марио минава да я пита да купи ли кюфтета за вечеря Joy

# 1 942
  • Мнения: 5 846
Марио и Зорница ще имат хепи енд още преди сватбата, гаранция. Така че на тоя репортаж вероятно Марио минава да я пита да купи ли кюфтета за вечеря Joy
те, като едни съвършени същества,  би трябвало да са вегетарианци 😎

# 1 943
  • София
  • Мнения: 9 564
Вергов се появява само за две минути, вика, налита на бой и го гръмнаха.
Хора, Велислав изглежда много по-як и голям от Вергов, аз направо се изненадах. А шинела, в който го бяха напъхали му беше леко тесен на раменете.

Ох Даринчо, моята слабост. Само зари него още хвърлям по едно око на Наследниците.

Димитрова, кога се е спънал Донков, това съм го изпуснала. Пфу
Но за това пък припаднах като Батко остана по боксерки.

Аз тук ще гледам Отплата
https://www.dailymotion.com/video/xs1md1?retry

На 29-ти окрилени от много Любов ще се броим за Отплата

Малеее, пощуряхте 😄😄, не мога да смогна, докато напиша и хайде 15 нови поста

# 1 944
  • Мнения: 5 846
Вергов се появява само за две минути, вика, налита на бой и го гръмнаха.
Хора, Велислав изглежда много по-як и голям от Вергов, аз направо се изненадах. А шинела, в който го бяха напъхали му беше леко тесен на раменете.

Ох Даринчо, моята слабост. Само зари него още хвърлям по едно око на Наследниците.

Димитрова, кога се е спънал Донков, това съм го изпуснала. Пфу
Но за това пък припаднах като Батко остана по боксерки.

Аз тук ще гледам Отплата
https://www.dailymotion.com/video/xs1md1?retry

На 29-ти окрилени от много Любов ще се броим за Отплата

Малеее, пощуряхте 😄😄, не мога да смогна, докато напиша и хайде 15 нови поста
беше ли си епилирал гърдите? 😁😂 има ли six packs?😁

# 1 945
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Аз си мислех, че Вергов винаги големи роли има.

# 1 946
  • Мнения: 2 282
Марио и Зорница ще имат хепи енд още преди сватбата, гаранция. Така че на тоя репортаж вероятно Марио минава да я пита да купи ли кюфтета за вечеря Joy
                                                           Подкрепям с две ръце. Залагам на любов или в сряда или в началото на финалния епизод. Пък да видим, кои ще познае.

# 1 947
  • Мнения: 9 374
Марио и Зорница ще имат хепи енд още преди сватбата, гаранция. Така че на тоя репортаж вероятно Марио минава да я пита да купи ли кюфтета за вечеря Joy

Ми то това си е доста сериозен разговор да ти кажа. Joy Трябва да се допита до жената, тя може да иска кебапчета пък или да сготви сама. Joy Нейното мнение е важно. Wink

# 1 948
  • София
  • Мнения: 9 564
Хъмбъл, Донков да, развява се с разгърдена риза, но Велислав  е класа, той такива неща не показва. Остави ни само да си представяме. Добре, че беше Дон Жужу, че да му смъкне панталона до коленете и половината зала изпоприпадна.

# 1 949
  • Мнения: 4 059
Марио и Зорница ще имат хепи енд още преди сватбата, гаранция. Така че на тоя репортаж вероятно Марио минава да я пита да купи ли кюфтета за вечеря Joy

Ми то това си е доста сериозен разговор да ти кажа. Joy Трябва да се допита до жената, тя може да иска кебапчета пък или да сготви сама. Joy Нейното мнение е важно. Wink
Хаххахаххаххаг а може да я пита ти най-сетне мусака няма ли да направиш или пак да пържа филии?

Малко останах разочарована, че видяхме голото дупе на Донков, а не на други хора. Joy хахах изпоприпадахте ли на сините гащи на Велислав? Joy
Донков падна към края като излизаше от единия ръкав май се подхлъзна, не беше излязъл още на сцената и Велислав го събра от земята. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт