Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :)

  • 31 756
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 439
Успех и от мен.

Момичета, доста ме опъва корема ниско долу днес след обадя. Дали да търся лекар?
И аз съм така, каза, че било нормално, но ако искаш отиди да те види Simple Smile

Втора бременност ми е, но нищо общо с първата. Тогава не можех да кажа, че съм бременна, никакви симптоми. Сега това опъване леко ме притесни. Simple Smile
Благодаря ти, ще послушам твоя лекар. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 87
Днес звънях да си запазя час и се оказа, че моят лекар може да ме вземе чак на 07.11.2018г. Струва ми се, че това е след много време и ми се иска да посетя преди това лекар. Мисля да отида при Марков от Варна, ако някой има мнение за него ще се радвам да сподели.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 011
ОХ , това ще трябва да го направя скоро и аз...
За жалост не мога да ти помогна, аз съм в София, все още се чудя къде да се следя.

# 18
  • Мнения: 24
Успех и от мен.

Момичета, доста ме опъва корема ниско долу днес след обадя. Дали да търся лекар?
И аз съм така, каза, че било нормално, но ако искаш отиди да те види Simple Smile

Втора бременност ми е, но нищо общо с първата. Тогава не можех да кажа, че съм бременна, никакви симптоми. Сега това опъване леко ме притесни. Simple Smile
Благодаря ти, ще послушам твоя лекар. Simple Smile
И на мен ми е втора. И аз при първата нищо не усещах. Сега особено вечер усещам опъване, тъпа болка Sad(, лекарката ми каза, че мога да пия до 3 ношпата на ден, ако е много силна болката.

# 19
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета аз съм с термин 09.06.2018г. На 27.09 направих кръвен и ЧХГ беше 163, а на 29.09 - 484. Мислех , че са две, но вчера разбрах, че е едничко мъничко човече Simple Smile На 23.10 живот и здраве ще чуем и сърчицето Simple Smile За сега ми се гади , спи ми се много...

# 20
  • Мнения: 87
Ох момичета, днес нещо много ми придърпва ниско долу и ме боли кръстът. Взех да се шашкам. Кажете вие как сте?

# 21
  • Мнения: 1 071
Ох момичета, днес нещо много ми придърпва ниско долу и ме боли кръстът. Взех да се шашкам. Кажете вие как сте?
Аз съм от майските. Но пиша да те успокоя, обикновено това са болки от разтягане на матката. Може да наподобяват менструални болки. Аз бях така 5,6 седмица.

# 22
  • Мнения: 87
Благодаря много за бързия отговор. Точно менструални болки наподобяват и много се притесних. Според мен и аз съм някъде около 5 г.с. Малко по - спокойна съм сега, благодаря още веднъж.

# 23
  • Мнения: 27
Здравей те.
И аз ще бъда юни мама терминът ми е на 02.06.19г. Много съм щастлива и в същото време притеснена защото ме боли корема като пред менструация.Направих кръвен тест на 7 ден закъснение ЧХГ беше 1650.Днес записах час за 12.11 дано дасе види.
Лека бременност на всички мами👶

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 10:25 от Ahmed Vrajeli 606169

# 24
  • Мнения: 78
Днес звънях да си запазя час и се оказа, че моят лекар може да ме вземе чак на 07.11.2018г. Струва ми се, че това е след много време и ми се иска да посетя преди това лекар. Мисля да отида при Марков от Варна, ако някой има мнение за него ще се радвам да сподели.
[/quote
Привет, Lilit, аз съм от майската тема, но понеже съм от Варна да споделя, че на твое място не бих отишла при Марков, не.съм чувала много добри отзиви. Разбира се знаеш, че е много индивидуално. Ти може да си доволна. Аз ходя при доктор Танев в Аг. Тази година получи награда Бял щъркел от Господари на ефира, страхотен професионалист и човек преди всичко! Аз на твое място бих потърсила.вариант,.свободният час на твоя лекар е доста напред във времето. Успех!

# 25
  • Мнения: 24
Благодаря много за бързия отговор. Точно менструални болки наподобяват и много се притесних. Според мен и аз съм някъде около 5 г.с. Малко по - спокойна съм сега, благодаря още веднъж.
И аз съм така, кръст, корем, долу в ляво, особено вечер се засилват Sad

# 26
  • England
  • Мнения: 216
Здравейтеееее! Да се включа и аз. Последен цикъл на 01.09.18 и освен обичайния ПМС нищо особено до момента в който ми закъсня - резулта четири положителни теста, макар и бледи,  чертички си бяха две, два кръвни теста, като първия беше доста нисичък 35.17 втория 116.700 иии днес бях на лекар. Точицата си е на място, докито потвърди 5 г.с , термин не е казвала но според електронния калкулатор излиза 08.06.19 г. Иначе нямам никакви симптоми-не ми е лошо,  не ме боли нищо, освен от време на време ниско долу.
Лека бременност на всички мамии😊🤩✌🏻

# 27
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 31
Здравейтеееее! Да се включа и аз. Последен цикъл на 01.09.18 и освен обичайния ПМС нищо особено до момента в който ми закъсня - резулта четири положителни теста, макар и бледи,  чертички си бяха две, два кръвни теста, като първия беше доста нисичък 35.17 втория 116.700 иии днес бях на лекар. Точицата си е на място, докито потвърди 5 г.с , термин не е казвала но според електронния калкулатор излиза 08.06.19 г. Иначе нямам никакви симптоми-не ми е лошо,  не ме боли нищо, освен от време на време ниско долу.
Лека бременност на всички мамии😊🤩✌🏻

Супер аз съм с последен цикъл на 02.09 и термин 09.06 Simple Smile леко бременеене и ще споделяме опит Simple Smile

# 28
  • England
  • Мнения: 216
Здравейтеееее! Да се включа и аз. Последен цикъл на 01.09.18 и освен обичайния ПМС нищо особено до момента в който ми закъсня - резулта четири положителни теста, макар и бледи,  чертички си бяха две, два кръвни теста, като първия беше доста нисичък 35.17 втория 116.700 иии днес бях на лекар. Точицата си е на място, докито потвърди 5 г.с , термин не е казвала но според електронния калкулатор излиза 08.06.19 г. Иначе нямам никакви симптоми-не ми е лошо,  не ме боли нищо, освен от време на време ниско долу.
Лека бременност на всички мамии😊🤩✌🏻

Супер аз съм с последен цикъл на 02.09 и термин 09.06 Simple Smile леко бременеене и ще споделяме опит Simple Smile
Мерси Simple Smile В интерес на истината още не мога да осъзная какво се случва 😳 Да ще споделяме опит 😊

# 29
  • Мнения: 547
Здравейте, мами. Все още не знам дали съм една от вас Rolling Eyes, но в понеделник ще разберем. Последната М е на 30.08 и от тогава нищо. Flushed Цикълът ми е 31-35 дни, по изчисленията на "Моят календар" М трябваше да дойде на 30.09, но я няма и до днес. Не съм си правила тест, защото така или иначе в понеделник съм на лекар и се надявам там да се види. Такова закъснение не съм имала никога, колкото и дълъг да е цикълът ми, винаги е идвал всеки месец. Най-често около 31-ви ден, затова мисля, че този път чудото е станало. В понеделник ще пиша да ви се похваля, надявам се. Simple Smile
Леко бременеене на всички!

Общи условия

Активация на акаунт