Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :)

  • 31 757
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 439
Здравейте момичета.
Добре дошли на всички, много се радвам, че темичката се пълни. Simple Smile
Аз продължавам да си охкам от опъването ниско долу, плюс бодежите в десния яйчник, както и гаденето... Но се надявам всичко да си е наред до края, че и след това... Simple Smile

# 31
  • Мнения: 439
Никой не споделя как е... Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз все още съм си добре. Чат пат ми се вие свят, но рядко и малко. Очаквам скоро са се срина:) с предната бременност беше мнооого дълъг период, до края на 4 месец направо не знаех къде се намирам. Все пак се надявач сега да е по-леко, че не искам да страда и малкото. То горкото най-ще го отнесе, няма да мога да си играя с него.

# 33
  • Мнения: 87
Аз съм много нервна, чак сама не мога да се търпя. Не знам дали е нормално, но усещам, че вече всички около мен са на  прага на търпението си.

# 34
  • Мнения: X
Здравейте,момичета! Не знам дали не е малко раничко да се включвам в групата.Последният ми МЦ беше на 09.09.Миналата седмица в сряда ( 3 дни преди датата на цикъла ми) видях двете чертички.Вчера повторих теста и отново бяха две,като втората беше по-наситена вече. 😊 Мисля живот и здраве след 20ти да ходя на лекар.За сега имам болки ниско долу,болки в гърдите ии леко ми прилошава от време на време.Първа бременност ми е иии още не смея да се зарадвам докато не мине прегледа.

# 35
  • Мнения: 36
Здравейте. Днес се видя плоден сак при мен. За ембрион е още рано. Симптоми никакви нямам, дори продължавам да спортувам всеки ден активно. Лекаря каза, че това не е проблем:) смениха ми Дуфастон с Утрогестан и чакането продължава Simple Smile

# 36
  • Мнения: 439
Ще отида и аз май при някой лекар, че до 23 нямам търпение...

# 37
  • Мнения: 547
Здравейте, отново, мамчета. Обещах в понеделник след прегледа да ви пиша. Е, прегледа мина. Доки видя плоден сак с размери 4-5 г.с., но каза, че за закъснението, което имам, би трябвало да е по-голямо. Каза ми другия понеделник да си направя тест и ако е положителен следващия понеделник да отида пак.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз от седмица съм с гадна кашлица и кофти хрема, вадя едни ужасни сополи...ужас. Докторката каза,че дробовете са чисти и гърлото не е възпалено, но кошмара е пълен. Няма нито подобрение нито влошаване. Просто не знач какво да правя вече. Малкото и то е на същия хал, на него поне капки му слагам. Най-ме ена страх да не е някоя бактериална инфекция, че точно в първия триместър...косата ми настръхва.

# 39
  • Мнения: 87
Аз съм днес от 17:30часа на лекар. Според калкулатора съм в 6г.с. Вижда ли се ембрион или е още рано?

# 40
  • Мнения: 547
Аз съм днес от 17:30часа на лекар. Според калкулатора съм в 6г.с. Вижда ли се ембрион или е още рано?

Рано е, ще видиш само плоден сак. Успех!

# 41
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 31
Момичета, ние миналата седмица видяхме плоден сак, но чак на 23.10 - дай Боже да чуем сърчице Simple Smile Много време има до тогава не знам как ще издържа Simple Smile

# 42
  • Мнения: 652
Здравейте бъдещи юнски мами, записвам се и аз в темата! Последният ми цикъл беше на 06.09, но съм с късна ову и предполагам, че днес ми е 2-3 ден закъснение. Засякох втората чертичка още преди закъснението, а прегледа ми е сл. седмица.
Притеснявам се, че нямам почти никаки симптоми и никакво неразположение освен леко напрежение в гърдите.
Преди няколко дни имах еднократно кафяво зацапване - предполагам имплантацията.
При вас как е - имате ли неразположение или се чувствате нормално?

# 43
  • София
  • Мнения: 4 011
Като изключим, че кашлям като магарица и ми текат реки от сополи, всичко останало ми е наред. Леко чувствителни зърна само. И веднъж ми се зави свят, но го отдавам на глад и липса на кафе.
6 седмица ми показва апликацията.
Не се притеснявай от липса на симптоми. Няма смисъл да се тревожиш преди преглед в 7 седмица, когато можеш да чуеш сърце. Аз и за това изобщо няма да ходя преди 7+ няколко дни.

# 44
  • England
  • Мнения: 216
Привееет! Нямам абсолютно никакви симптоми. Не ми е лошо, не ми се вие свят, отвреме на време ме придърпва стомаха ниско долу, хапвам си по 5-6 пъти и все ми се хапва солено а в интерес на истина обичам сладкото. Като цяло не се чувствам изобщо бременна в хубавия смисъл думата. Моята лекарка каза наслждавай се на бременността, в крайна сметка не си болна, пази се, не се срещай с хора слоша енергия и каквото ти се хапва си хапвай. Срещата ни е след 22.10 за да видим дали ще чуем сърчицето.  Да ви кажа малко съм притеснена дали всичко ще е наред ... Вие съобщихте ли на близките си ( говоря само за бабите и дядовците)?

Общи условия

Активация на акаунт