Фермата 4 - Съединение - тема 5 (08.10. - 14.10.)

  • 30 295
  • 623
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 14 845
Еми говориха си с Дидо на масата и Йвайло каза че има проблем и че сутрин като се събуди не му е станал щото иначе е бил ехе...
Та се чудеше от какво е така- дали от постната храна, дали от обстановката.


а не казаха ли и другите мъже ,че и при тях е така , и после се смяха ,че само коча бил добре
Те във всеки сезон реват, че не им става. Помня Стоян, Яни... В този ред на мисли да не вземе Караньота да победи? Satisfied
Викаш който изписка че не му става накрая вдигне " трофея" а? Закономерност някаква.
Въх ако това стане , Хриса съвсем ще го заобича пък ако ще да му става.

# 226
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ла Катрала, че Христина постоянно си мени мненията. Като фурнаджийска лопата е. 😂

# 227
  • Другата България
  • Мнения: 37 890
Аз не я изключвам изобщо, всичко очаквам от Христина.
Това би бил най-разумният избор за нея, защото ще може да бие Радилена и със затворени очи. Но пък на Христина й е трудно мисленето и нищо чудно да се подхлъзне по идеята да изкара някой близък на Алекс.
Най-удобен избор е Радка, спор няма. Но и Лили е лесна според мен. Не смятам, че ще избере Милена, само заканите са ѝ в повече.

# 228
  • София
  • Мнения: 20 223
Защото няма да има с кой да си пие ракията, заради това. Радка е единствената, която й е на акъла. Карала или не между тях нещата са днес се обичаме, утре се мразим. Няма да я избере нея и съм убедена в това, поне не докато примерно не се наложи и са на финална права да речем.
Ама Христина трябва да е наясно, че никой няма да й остави Радилена за накрая, защото е най-лесният противник. Освен ако всички жени смятат да си я оставят за евентуален десерт и успее да някак да додрапа до финала. А компания за ракията със сигурност ще се намери. Митко ми се вижда доста навит.  Laughing

# 229
  • Мнения: 1 804
[
Скрит текст:
quote author=pip4i link=topic=1067456.msg37490526#msg37490526 date=1539168435]
Еми говориха си с Дидо на масата и Йвайло каза че има проблем и че сутрин като се събуди не му е станал щото иначе е бил ехе...
Та се чудеше от какво е така- дали от постната храна, дали от обстановката.


а не казаха ли и другите мъже ,че и при тях е така , и после се смяха ,че само коча бил добре
Те във всеки сезон реват, че не им става. Помня Стоян, Яни... В този ред на мисли да не вземе Караньота да победи? Satisfied
Викаш който изписка че не му става накрая вдигне " трофея" а? Закономерност някаква.
Въх ако това стане , Хриса съвсем ще го заобича пък ако ще да му става.
[/quote]

Е, все нещо трябва да вдигне за компенсация.

# 230
  • София
  • Мнения: 20 223
Най-удобен избор е Радка, спор няма. Но и Лили е лесна според мен. Не смятам, че ще избере Милена, само заканите са ѝ в повече.
Не знам, Лили чисто физически е доста по-ячка от Радилена, а и се представи чудесно на цепенето. Нищо чудно да се окаже скрита лимонка тя.

# 231
  • London
  • Мнения: 6 732
Защото няма да има с кой да си пие ракията, заради това. Радка е единствената, която й е на акъла. Карала или не между тях нещата са днес се обичаме, утре се мразим. Няма да я избере нея и съм убедена в това, поне не докато примерно не се наложи и са на финална права да речем.
Ама Христина трябва да е наясно, че никой няма да й остави Радилена за накрая, защото е най-лесният противник. Освен ако всички жени смятат да си я оставят за евентуален десерт и успее да някак да додрапа до финала. А компания за ракията със сигурност ще се намери. Митко ми се вижда доста навит.  Laughing

Не знам какво мисли, просто смятам, че е от хората, които се повлияват от това кой ги дразни повече от това кой е по-лесен противник.

# 232
  • София
  • Мнения: 20 223
Това - да.  Laughing Тя ако мислеше конструктивно или поне да мислеше по принцип, нямаше да е на този хал в играта. Ще видим какво ще й нашепнат в крайна сметка бръмбарите в главата й.

# 233
  • Другата България
  • Мнения: 37 890
Позволявам си да копирам тук поста на Бубанка от темата "Въпроси към модераторите и администраторите". Ако Татти сметне за неуместно, да го изтрие. Правя го, защото не знам всички ли четат онази тема.
Цитат
Имаше доклад за нещо, за което се спори не от този сезон - издаването на информация и непоставянето й в спойлер. Използвайте "аз мисля", "предполагам" или нещо подобно, когато изказвате личното си мнение, защото веднага постът бива приет от други потребители като издаващ информация и съответно докладван.

# 234
  • Мнения: 968
Хммм, идеята за Радка втори дуелист е примамлива, но подвижната психария се заканваше да изхвърли приятелките на Алекс една по една, поименно се  е заканвала на Милена....та ще видим и какво ще я посъветват сценаристите. Това,че Милена взе да си "предава" знанията на Симеон ми говори,че е готова за битка. Направи ми впечатление, че Георги хич не се изненада за ратайството. Да не са се наговорили с Алекс зад някое листо на тиква, зад някоя греда.... възможности много без камери. Просто уговарят стратегия как да се отърват от кречеталото в стил " ако аз стана...ти да станеш" ... да не изскочи някой запис като с Франческа и да оставят любимката на продуцентите. Нищо не знам, само се чудя как ще извъртят оставянето на тоз "безценен бисер на простотията и лицемерието" за още някой друг ден. Щото Иван се дразнел на Симеон на кастингите, че "не харесвал културата на българите". И като виждаме кого толерират и каква е културата им Mask  - за да допаднете на продуцентите равнис по Хриса и тате.
Разговора между Дидо и Ивайло можеше да го пропуснат, ма нали си умират за простотийки... Иначе прозрението им, че термометър за здравето на мъжа е сутрешната ерекция ..... Mask извод със световно значение, значи.
Това са градски мъже, може да не са съвсем метросексуални , но парфюмчета, дезодоранти, тиха музика, уиски....  сега миришат на повръщано, пот и вкиснато и се чудят къде им е изчезнало либидото. Mask Само една Радка ги зарадва с костюмче, Хриса търчи по оскъдно облекло, но единственото им желание май е да и отвъртят шамар. За секси дупето и само дедо се сеща, нооо на него сега му е времето, не го корете.  

# 235
  • Мнения: 7 726
то голямо заканване, Алекс е наясно , че победителят е един, и рано или късно все някой от 'приятелите' ще излезе

# 236
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 139
И аз останах с впечатлението, че Георги знаеше за ратайството. Алекс искаше да има за ратай човек, който ще поеме работата и да може да разчита на него двамата да се справят, ако Христина бойкотира.

# 237
  • Мнения: 31 430
И аз смятам, че знаеше Георги. Никога няма според мен да отиде той на дуел. Ще се крепят с Алекс за финал и после публиката ще решава със смс.

# 238
  • Другата България
  • Мнения: 37 890
Доста рано е отсега да е категорично сигурно, че Георги няма да иде на дуел. Няма да е само Александра фермер, а и винаги може някой да го избере за съперник.

# 239
  • Мнения: 14 845
Доста рано е отсега да е категорично сигурно, че Георги няма да иде на дуел. Няма да е само Александра фермер, а и винаги може някой да го избере за съперник.
Не, Мери, сега няма да иде.
Но..ако Хриса падне със сигурност ще предложи за фермер..а познайте...татееее
Ако пък той успее да стане фермер, Гошо може да е  пак ратай и със сигурност дуелист.
Симо ако има възможност също би го пратил.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт