Фермата 4 - Съединение - тема 5 (08.10. - 14.10.)

  • 30 296
  • 623
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 726
Скрит текст:
Ивайло поне си каза, че му харесва във фермата, защото може да си пляска дупета 🤣😂🤣

Това за мен беше дъното/върха на прощащината. Мъж 60 годишен с име и реноме , да ми говори за пляскане на дупета , които могат да му бъдат не дъщери ами и почти внучки ми е много пошло. Този човек дълбае дъното, с тате ,бебе и тем подобни. Вижда ми се лапнал по тази истеричка , а и тя си му дава поводи.
Лапнал е той.Сигурно за това беше притеснен че не му става щото тая 30 годишна няма да се примири сами сес шляпване по дупето.
И  си мисли че причината е фермата...ама може би по скоро е ЕГН - то.
ооо това съм го изпуснала
какво е казал/станало?

всички казваха защо им харесва във Фермата и той изръси този невероятен бисер. Може би се е чудил и как да бъде интересен. Чудно ми е дали само Христининото дупе шляпка или и другите?
[/quote]
това и аз го казах 🤣🤣🤣 изпуснала съм кога се е обяснявал, че не му става

# 211
  • Мнения: 14 845
Еми говориха си с Дидо на масата и Йвайло каза че има проблем и че сутрин като се събуди не му е станал щото иначе е бил ехе...
Та се чудеше от какво е така- дали от постната храна, дали от обстановката.

# 212
  • Мнения: 31 436
Скрит текст:
Хриса няма да отпадне.

Благодаря на модератора за бързата намеса! bouquet

Виждате скрития текст, така трябва да е и отгоре спойлер. Последващи коментари после също.

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 13:15 от densi

# 213
  • Мнения: 3 774
Еми говориха си с Дидо на масата и Йвайло каза че има проблем и че сутрин като се събуди не му е станал щото иначе е бил ехе...
Та се чудеше от какво е така- дали от постната храна, дали от обстановката.


а не казаха ли и другите мъже ,че и при тях е така , и после се смяха ,че само коча бил добре

# 214
  • Мнения: 7 726
Еми говориха си с Дидо на масата и Йвайло каза че има проблем и че сутрин като се събуди не му е станал щото иначе е бил ехе...
Та се чудеше от какво е така- дали от постната храна, дали от обстановката.


а не казаха ли и другите мъже ,че и при тях е така , и после се смяха ,че само коча бил добре
тц тц тц ... месец без секс и вече импотентни 🤣🤣🤣

# 215
  • София
  • Мнения: 20 224
Чудно ми е дали само Христининото дупе шляпка или и другите?
Искрено се съмнявам и някоя друга да позволява такова своеволие. Може би евентуално РЪдиленЪ.  Rolling Eyes

# 216
  • London
  • Мнения: 6 732

Аз ще се обоснова първо защо смятам, че няма да е Георги..... , защото е близък с Алекс, оттам натам е ясно и за малко дете, че не би го пратила на дуел. Христина не би избрала Лили, защото дава заявка за мъжкарана, бойна мадама и това ще е един вид абдикация от създаденият имидж. За мен и тук е очевидно при имунитет на Роси, че ще викне Милена. Няма да посмее Ваня, защото към нея няма злоба, към Милена има, а Хриса първичното я е обсебило и така взима решения. Оттам натам Милена за мен е много по-слаб играч от Хриса поне за мен и ще си падне, не изключвам и самата продукция да фаворизира игри, които са за бързина и сила, които са повече ок за злобинката на Хриса.

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 14:10 от Tatti

# 217
  • София
  • Мнения: 20 224
А защо изключваш Радилена като вероятен избор?

# 218
  • Другата България
  • Мнения: 37 892

А защо изключваш Радилена като вероятен избор?
Аз не я изключвам изобщо, всичко очаквам от Христина.

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 14:12 от Tatti

# 219
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 268
Скрит текст:
Жалко, ако наистина Христина остава..Представям си какви приказки ще са от нейна страна след това. Надявам се останалите да продължават да я избират за ратай и дуалист, та барем отпадне по някоето време.На Андрей и аз забелязах, че не му стана хич приятно и ако я бутнат от продукцията по време на дуела, определено това ще ми е първият и последният сезон на 'Фермата' Rolling Eyes.

Радка ще вземе да ми се издигне в очите. Най-после 'прогледна' и разбра, че с Хриса няма да прокопса. Много ме дразни елементарното подмазване на Христина всеки път като усети яйцето на д-то си. За толкова елементарни ли смята хората, че изобщо се пробва? Искала да се промени, моля ви се....Head BandRolling Eyes

# 220
  • Мнения: 7 726
Христина може наистина да избере Радилена, нали уж заради нея била избухлива, и ще се оправдае, че иска да покаже каква "добра душа" е, когато Радилена я няма ...

# 221
  • Другата България
  • Мнения: 37 892
Именно, и аз това имам предвид.

# 222
  • София
  • Мнения: 20 224
Аз не я изключвам изобщо, всичко очаквам от Христина.
Това би бил най-разумният избор за нея, защото ще може да бие Радилена и със затворени очи. Но пък на Христина й е трудно мисленето и нищо чудно да се подхлъзне по идеята да изкара някой близък на Алекс.

# 223
  • Мнения: 1 804
Еми говориха си с Дидо на масата и Йвайло каза че има проблем и че сутрин като се събуди не му е станал щото иначе е бил ехе...
Та се чудеше от какво е така- дали от постната храна, дали от обстановката.


а не казаха ли и другите мъже ,че и при тях е така , и после се смяха ,че само коча бил добре
Те във всеки сезон реват, че не им става. Помня Стоян, Яни... В този ред на мисли да не вземе Караньота да победи? Satisfied

# 224
  • London
  • Мнения: 6 732
А защо изключваш Радилена като вероятен избор?

Защото няма да има с кой да си пие ракията, заради това. Радка е единствената, която й е на акъла. Карала или не между тях нещата са днес се обичаме, утре се мразим. Няма да я избере нея и съм убедена в това, поне не докато примерно не се наложи и са на финална права да речем.

Общи условия

Активация на акаунт