Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 539
  • 270
  •   1
Отговори
# 105
  • Букурещ
  • Мнения: 7 844

 На мен пък някои неща не ми се връзват в разказа. Даже на моменти си противоречи  Rolling Eyes

Да не говорим как нелепо звучи това, че авторката регистрирана под мъжко име в нета, ще накара тая дето мъжа и изневерил с нея да и разкрие такиве неща. И от къв зор?

Все едно аз да съм изневерила на мъжа ми и някой друг мъж да ме заприказва в кюто и аз ей така да почна да му разказвам подробности около мъжа, с кого съм изневерила-дължина на пениса, качества в леглото и прочие  Shocked

 Rolling Eyesти ми четеш мислите Rolling Eyes

# 106
  • София
  • Мнения: 1 067
Изневяра бих простила, ама това мъжът ми да е всеки ден с някоя друга и да и говори за интимния и личния ни живот и да и споделя...а отгоре на всичкото и да е желае... това не бих простила.

В крайна сметка, ако си мислиш, че в случай, че му покажеш разговора, той тръгне да защитава нея, според мен изобщо не си заслужава да бъдеш с него. Най-малкото си направи извод, че той не те уважава по никакъв начин, не само че ти е изневерил, когато си била бременна (!!!), ами и да те кара да се извиняваш...този мъж просто не струва...
А брак запазен така... колко мислиш, че ще издържите...? Първо той ще се чувства гузен, че знаеш тайната, а оттова нещата между вас коренно че се променят, а после какво? Ако наистина те обича, рано или късно и това ще изчезне...и тогава и уважение ако няма...единствено ще страдате ти и детето ти...

Може да съм малко черногледа, ама ако се решиш на това отмъщение според мен това е варианта.

Съвета ми е, ако решиш да му простиш, вътре в себе си, без отмъщение...отдели го от тази жена... и наистина намери начин да го привлечеш отново.   
 

   

# 107
  • Мнения: 1 425
По логиката на Panther - ако е само секс няма нищо лошо...  Laughing
Мацка, аре недей отговаря вместо мен, а?
Ако искаш да си кажеш твоето мнение, давай. Аз съм достатъчно голям и мога сам да отговарям за себе си.
На въпроса - не виждам съществена разлика в това дали изневярата е с приятел или с непознат. Скромните ми наблюдения са, че варианта изневяра с най-добър приятел или с най-добра приятелка е доста често срещан. Включително и аз съм участвал в такава "сценка".

# 108
  • Мнения: 2 332
По логиката на Panther - ако е само секс няма нищо лошо...  Laughing
Мацка, аре недей отговаря вместо мен, а?
...
Мразя така да ме наричат м/у другото  Naughty.

# 109
  • Мнения: 1 425
И аз мразя някой да отговаря от мое име така че можеш да приемеш че сме квит.

# 110
  • Мнения: 2 332
И аз мразя някой да отговаря от мое име така че можеш да приемеш че сме квит.
Просто използвах твоята логика в едно предишно изказване - но така поставено явно не ти харесва. И - онова за секса без чувства - определено мисля, че и някои жени го могат, както и някои мъже - не, така че си е до човека, а не до пола.  Naughty

П.П. Съжалявам за оспамването на темата, което се получи.

# 111
  • Мнения: 1 425
И аз сори за офф-а
Ама кое мое мнение все пак - дай едно цитатче.

# 112
  • Мнения: 5 877
Ню, все повече ме кефиш  Grinning

# 113
  • Мнения: 1 680
Според мен мъжът и многократно и го е върнал, след като й изневерява, по принцип няма смисъл и ти да и връщаш. Тя е изневерила от отчаяние. Но ако много държиш ...
Не бих дала информацията на нейния мъж на първо време. По-скоро ще се срещна с нея и ще и кажа, че си е чатила с мен и знам всичко. Ще и поставя ултиматум да намери повод да се скара с моят мъж и повече да не общува с него, в противен случай мъжът и получава лог-а. Що не я поизнудваш по този начин?
Peace

# 114
  • Мнения: 5 468
Ню, все повече ме кефиш  Grinning
HugИ аз те обичам, Анда!

# 115
  • Мнения: 3 463
Напълно споделям казаното от Аnda и Ню.Аз съм за справдливо възмездие,ако отмъщение ви звучи лошо.Ако ситуацията е истинска,малко ме смущават подробностите от личния живот в чата,то "приятелката" е абсолютна простакеса от най-пошлия вид.За съпруга на пишещата да не говорим,не знам как се е съгласила на подобни унижения да се извинява.За съжаление не мога да дам съвет,но ще ви кажа за какво отмъщение прочетох скоро в едно английско списание. LaughingСватба в Америка,младоженецът вдига тост,за да благодари на тъстовете си за перфектната организация на сватбата,след това моли гостите да погледнат под столовете си,където ги чака луксозен плик,а в него топли,топли снимки на младата булка заснета в страстни пози с кума,няколко дни преди великото събитие.Насред настъпилия шок съобщава,че иска анулиране на брака.На въпроса защо изобщо се оженил,казва,че това е отмъщението му:разобличаване на виновните пред 300 души,както и похарчените от бащата на булката 35 000 долара.

# 116
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Мислех дълго за това, че са те карали да се изиняваш. Според мен мъжа ти е направил така за да те убеди всячески (излъже), че действително между него и особата нищо не се е случило. Като не е успял с други средства - разгавори, убеждаване (защо тия мъже не казват в такъв момент "Толкова те обичам, как можеш да си го помислиш дори...?") той от безсилие се нахвърля срещу теб и те кара да се чувстваш ТИ ВИНОВНА, че видиш ли си започнала да виждаш призраци. И за да успокои съвсем себе си (че ще спреш да ровиш) и за да доубеди теб (той така си е въобразил) те праща на вълка в устата да се излагаш. Много е грозно. Ужасно е просто. Чудя се дали като разбереш мотивите за постъпката на някого това помага да го оправдаеш??? Какво ще кажете?Не си единствената, която е преживяла нещо такова. Може сега да не те топли особено тая мисъл, но просто го знай.

# 117
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Индия, права си, това е най-добрата тактика! Когато очакваш от някой скандал - вдигни му двоен! И аз съм го преживявала - слава Богу не в семейството .....
И какво се случва - в крайна сметка ти загубваш и ума и дума и млъкваш, защото си виновен .
Действителността не е такава, но уви .....
От луната, кажи какъв е изхода, какво решение ще вземаш, защото не можеш да оставиш нещата така ..... #Crazy

# 118
  • Мнения: 2 040
Наистина трябва да покажеш на мъжа си разговорът с нея в кю-то. Като прочете как пренебрежително се е изказала за сексуалните му умения ще му стане много гадно. А ти ще удариш с един куршум 2 заека - той ще се съжали,че е рискувал семейството си заради жена,която дори не го харесва а и ще я намрази. 100% съм сигурна че ще я намрази,зашщото мъжете нищо друго не приемат толкова навътре колкото обидите към пениса и сексуалните им умения.

Напълно съм съгласна с горното Peace
И нещо да питам: Как успя да я накараш да се довери на теб (напълно непознат за нея човек ... защото тя незнае че си ти), да ти разкаже за извънбрачните си връзки?????  Много странно ...  newsm78 newsm78 newsm78


# 119
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да Ви кажа, аз също съм се заговаряла приятелски в чата с непознати и са споделяли мн. лични неща, но както казвам - те са ми непознати и няма как да знам дали нещата са верни!
 Peace Хората са склонни да споделят!

Общи условия

Активация на акаунт