Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 554
  • 270
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 696
Простете недоверието ми, ама ми е много странно как се регистрираш с мъжки ник, после и искаш оторизация, тя те добавя в списъка си с контакти(без да знае кой си) и хоп споделя ти най-интимните си тайни - и то не какво да е, а че спала с най-добрия приятел на мъжа си...

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да Ви кажа, аз също съм се заговаряла приятелски в чата с непознати и са споделяли мн. лични неща, но както казвам - те са ми непознати и няма как да знам дали нещата са верни!
 Peace Хората са склонни да споделят!

Потвърждавам! На мен също са ми споделяли доста лични и пикантни неща - това е заложено в някой хора, да споделят с непознати /тук е нещо подобно/ особено неща които им тежат.
А, по случая - аз не бих отмъщавала, но този мъж не заслужава семейство, ако си търси утеха вън.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 14 144
Да Ви кажа, аз също съм се заговаряла приятелски в чата с непознати и са споделяли мн. лични неща, но както казвам - те са ми непознати и няма как да знам дали нещата са верни!
 Peace Хората са склонни да споделят!

Потвърждавам! На мен също са ми споделяли доста лични и пикантни неща - това е заложено в някой хора, да споделят с непознати /тук е нещо подобно/ особено неща които им тежат.
А, по случая - аз не бих отмъщавала, но този мъж не заслужава семейство, ако си търси утеха вън.


На мен също много ми споделят. Дори и от първия разговор. Просто има такива хора. А и аз си го обяснявам с анонимността - много е лесно да споделиш нещо с някой, който няма дори и на кого да те изклюкари. И поради тази причина хората го използват за един вид отдушник - като нищо могат да те хванат за кошче за душевни отпадъци. И също така си мисля, че това е вид психотерапия - само дето не се пълнят джобовете на психоаналитиците  Peace

# 123
  • Мнения: 2 040
Да Ви кажа, аз също съм се заговаряла приятелски в чата с непознати и са споделяли мн. лични неща, но както казвам - те са ми непознати и няма как да знам дали нещата са верни!
 Peace Хората са склонни да споделят!

Потвърждавам! На мен също са ми споделяли доста лични и пикантни неща - това е заложено в някой хора, да споделят с непознати /тук е нещо подобно/ особено неща които им тежат.
А, по случая - аз не бих отмъщавала, но този мъж не заслужава семейство, ако си търси утеха вън.


На мен също много ми споделят. Дори и от първия разговор. Просто има такива хора. А и аз си го обяснявам с анонимността - много е лесно да споделиш нещо с някой, който няма дори и на кого да те изклюкари. И поради тази причина хората го използват за един вид отдушник - като нищо могат да те хванат за кошче за душевни отпадъци. И също така си мисля, че това е вид психотерапия - само дето не се пълнят джобовете на психоаналитиците  Peace


Аз за такова нещо не бих споделила и затова ми се видя странно ... но щом казвате - гаранция е така  Peace

# 124
  • Мнения: 696
И аз не бих, особено в кю-то

# 125
  • Мнения: 2 556
И на мен ми е странно как въпросната дама веднага се доверява на някакъв мен по кю, но сигурно е възможно и това да стане.

Сега - ако е вярна историята. Аз да съм, грам толерантност не бих проявила, ама грам. Единственото, което няма да направя е - не бих се разправяла с мъжа на въпросната дама, не бих я издала на него, не бих му пращала разпечатки и т.н. Не защото искам да й пазя семейството (то щото е супер опазено  Twisted Evil), а защото човека мен не ме е засегнал с нищо в случая, няма да го засягам и аз. Обаче оттам нататък - никакви мисления и ред сълзи, ред сополи. На мъжа ми ще му се стъжни живота за нула време. Да ме разиграва със своя позната, че й да ме кара да им се извинявам  Shocked Лелеееее, просто няма да пиша тук какви ще ги свърша, защото някои може да решат, че съм опасна за обществото. Обаче в никакъв случай не бих правила романтични вечери  #Crazy, да се обяснявам с "миличкото" и др. подобни, това поне е сигурно. Обясненията друг път! Изневярва мога да простя, но да ме правят на луда калинка и да ме карат да им се извинявам в подобна ситуация и после да си затрая кротко - в никакъв случай  Naughty

# 126
  • Мнения: 217
Прости му. Всъщност, ще му простиш.
Ти го обичаш, а това е част от истинската любов - да надживяваш дори неща, които вътрешно те убиват.

# 127
  • Мнения: 2 040
Браво Тес, вие плевенчанките сте опасна работа и с вас шега небива ..  Hug

# 128
  • Мнения: 2 556
Иренка, аз съм софиянка, но с мен наистина шега не бива  Twisted Evil

Толерантен човек съм, но не всяка ситуация заслужава толерантност!

# 129
  • Мнения: 2 332
И аз сори за офф-а
Ама кое мое мнение все пак - дай едно цитатче.

....
Реално това че мъжа ти е спал с нея нищо не значи. Не го взимай чак толкова навътре. Имаше една тема "На жена не се отказва" и аз и там казах - мъжете много рядко отказват секс на хубава жена (а 90% от българските жени са хубави). Това дали е обвързан мъжа или не има малко значение, същото е и за жената.
Примерно.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 105
Абе вие хубаво я съветвате да гледа разумно на нещата, но жената очевидно е много разстроена, и с право. Извинявайте, ама тези я правят на маймуна, особено пък с това за извинението.

Ами да. Точно така мисля и аз.
Онази е достатъчно проста, за да си предложи гъза на мъжа й, а тя да е супер умната, за да си седи в къщи и реве наранена... без никой да узнае за това?! Ми нещо не ми звучи реално. На теория - да, но практически е много трудно. Да си мълчиш, да не казваш на никого, да си направиш прическа, да изкушаваш мъжа си....... ooooh!. И как ще стане това? То отвътре ти крещи всичко, отвън ще се правиш на тра-ла-ла...
Не съм съгласна, че жената ще развали две семейства и ще остави 3 деца на самотек, ако разкрие истината. Ако се разбият семействата, няма да е тя виновната. Защото онази и мъжа й, сами са направили първата крачка към разваляне на семействата си, като са си свалили гащите и са се любували на атрибутите си...
Лично аз, ако изневеря на мъжа ми, ще го направя, защото много съм го искала и ще съм напълно наясно, че ако разбере за това, семейството ни може да иде на кино. И въпреки това ще го направя? Ами значи ще си нося риска с мен.
Не я жалете толкова онази дрисла... На нея не й е мигнало окото, а сега на нашата съфорумка ще й мига. С простака трябва да се действа по просташки, иначе нищо не разбира  и се чувства победител.

И аз мисля така! Не е честно да караш някой да страда, защото имаш лични проблеми. Оназ офца е можела да си намери някой в нета - е*ачи бол там (несемейни), а тя решила да бръкне в семейството на най-добрия си приятел. Това не е хубава постъпка и аз бих била също толкова бясна, колкото е от_луната. Съгласна съм с примера да ги поканиш на вечеря и да покажеш разговора. Те не са помислили, когато са правили нещо, а сега ти трябва да си толерантната и да се тормозиш за това. Е как пък не! Crossing Arms Но наистина не бързай, обмисли всичко много хубаво и най-вече опитай да се успокоиш!

# 131
  • София
  • Мнения: 1 105
А между другото, в кой месец е въпросната жена? Питам, че ми минават едни мислиии....

# 132
  • Мнения: 2 332
А между другото, в кой месец е въпросната жена? Питам, че ми минават едни мислиии....
Е-хей, стига де, достатъчно грижи си има момичето, сега и такива предположения да завъртате... И оставете я вече другата на мира, нали се разбрахме, че мъж и е по-виновния  Peace.

# 133
  • Мнения: 2 556
Да, нека приемем, че въпреки разните й забежки, детето си е със сигурност от мъжа й. Между другото нормално е жената да приема изневярата за някакъв вид спорт. Дълго време мъжът й го е практикувал, накрая и тя е опитала, не й е харесало чак толкова и решила по-добре да заздрави семейството с още едно дете. Почти открих някаква логика  newsm78

# 134
  • София
  • Мнения: 1 105
ок Grinning. Не съм целяла да й натрапвам още черни мисли!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт