Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 111 115
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 14 851
Може вече да са били събрали бройката. Иначе не знам,не ми се е случвало.

# 1 216
  • Мнения: 6 570
И мен ме прекъсна в средата на анкетата, защото бройката била запълнена за този тип

# 1 217
  • София
  • Мнения: 5 623
Аз пък я попълних почти до половината и без да искам рефрешнах страницата и ми изписа, че съм я попълнила Neutral Face

Мерси за препоръката за раницата, yovanka . Можеш ли да ми пратиш линк да видя какви толкова екстри има?

# 1 218
# 1 219
  • София
  • Мнения: 14 948
Тези са раниците https://www.xd-design.com/nl-nl/bobby-compact-anti-theft-backpack/
Като напишеш в Гугъл името излизат клипчета с ревюта, нещо не мога да се справя с телефона.

# 1 220
  • Русе
  • Мнения: 2 613
E тези пък не ги бях чувала...

# 1 221
# 1 222
  • Мнения: 2 024
Момичета, събирате ли точки в  Shell? Мм е харесал раницата, която е 30лв, дали е ок?

Аз също се заинтересувах от раниците на Шел и специално минах през една тяхна бензиностанция да ги видя. ... Определено качеството им не е като за 200-левови стоки! Смятам, че то е като за около 30 до 40 лв.  - толкова, за колкото се предлагат, с условието да си харчил още пари (точки срещу гориво или др. стоки от магазина.) Иначе на вид всяко дете би се прехласнало, вероятно.
Чист маркетингов трик. Не, мерси.

# 1 223
  • София
  • Мнения: 14 948
Раниците на Ферари са гола вода, наистина. И такава малка взехме, става за площадката. Иначе, по - нагоре коментирахме тази - 95 Е в сайта на производителя.
Скрит текст:

# 1 224
  • Мнения: 612
Изтеглени са потребителите, които печелят настолна лампа RED от ДОМКО. Това са:

Vanja77
smarfietka_13
Teddyto1

Честито!

Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 1 март 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "ДОМКО" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).

# 1 225
  • Мнения: 1 357
А в домакинския панел има ли минимална сума за попълване на месец за покупки?

# 1 226
  • sofia
  • Мнения: 1 957
А в домакинския панел има ли минимална сума за попълване на месец за покупки?
   Не, няма минимални суми за нищо.

# 1 227
  • Мнения: 612
Момичета, тъй като до 28.02 няма да мога да ползвам кода си за Cinema City, 2 билета на цената на 1, ако някой има желание, нека пише на лично и ще му изпратя кода. 

—>Вече е даден Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 17:54 от Summer789

# 1 228
  • Мнения: 1 821
Момичета, тъй като до 28.02 няма да мога да ползвам кода си за Cinema City, 2 билета на цената на 1, ако някой има желание, нека пише на лично и ще му изпратя кода.
И ма мен ще ми остане кода за Cinema City, 2 билета на цената на 1. Имах намерение да водя детето, ама то не пожела.

# 1 229
  • Варна
  • Мнения: 186
Как изкарвате пари във freelotto на мен ми дава само по 0.01лв., докато стигна до 30лв. ще съм остаряла: (
И аз това питах, но ми отговориха как печелят точки, а не пари. Сега играя на ежечасовата игра, в която теглят 100 награди, безплатната игра пак на всеки час и пиша във форума. Бонус точките от форума се осребряват в реални. Но пак са жълти стотинки. Нямам представа как се изкарват повече.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт