Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 111 136
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 4 875
 Благодаря, Merelenda. Но ако и кОлата не я попълвам, то съвсем нищо не остава за тези дневници Joy

Данъчната декларация и приложенията, както и бележката от работодателя съм ги осигурила от януари месец. До сега се накумих да отметна половината, остава ми само приложение 6  и да се завлека до Нап , който е на 70 км от мен... А там като знам , колко са намусен и съвсем ми умира ентусиазма да отида.
 
***
Аз преброих 2 стикита в брошурата. Blush

# 1 201
  • при късмета
  • Мнения: 24 158

да до април е. Аз си попълних моята декларация, платих си данъците - всичко точно, но в момента се разправям точно с декларацията на ММ - и той е само с четката за цялата 2018 - сега говорих с данъчното, отговора беше - еми няма никакъв друг начин трябва да си попълните всичко и да си платите данъка от 5 лв Imp питах дали не мога да го платя без да попълвам всичката бумащина - еми не /ММ каза да не го включвам повече в игри, заради това, сега обяснявам, че ако спечели 2019 няма да е такава каша Laughing /
Как точно очакваш да се появи задължението в НАП, че да го платиш, ако не пусне декларацията? Нали за да го плати вече трябва да фигурира като задължение, а то няма как да се появи без документ или основоние за възникването.
Ти ли беше със самоосигуряващия се мъж? Явно ти му попълваш декларациите така или иначе. Попълни я както до сега за дейността. Приложението за осигуровките го попълни само по документите от дейността. Не включвай този доход от 52лв. и не го разнасяй там. Само допълнително пусни приложение 6 и сумите от него събери с тези от дейността само в декларацията. По принцип не е правилно, но си мисля, че ще я приемат без проблем. Няма да се затръшкат и осигуровки за стотинки да довнася предполагам. А и в системата става голяма каша, ако в приложението за осигуровките трябва да събираш нещо. Опитай така, може и да стане

# 1 202
  • Вестерос
  • Мнения: 38 420
Анкетата за козметичните продукти на май оптис, нали? Аз я довърших, но ми отне 40 минути! По едно време супер досадно ми стана и даже не четях какво отбелязвам. Даде ми 30т.

# 1 203
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
Момичета, какво стана с ваучерите на Лаваца? Някой получи ли? ММ има един мейл от преди два месеца сиг, че всичко му е наред и оттогава ни вест, ни кост.

# 1 204
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
И аз моята декларация не съм пуснала.Взех си ПИК , документите и чакам......Какво и аз не знам Grinning Накрая ще се прибере счети в България и той ще се занимава.
Регистрирах още една бележка нс Мерси.За този период съм с три досега.Може да ме огрее малко СПА Joy

# 1 205
  • Мнения: 14 851
На мен ми дойдоха гости и не довърших анкетата. 😂 Досадни и едни и същи въпроси понякога много ме изнервят,ама като съм се хванала на хорото... 😃 Още чакам 20-те лв по Еконт,а ги заявих началото на месеца. Пишеше,че началото на другия ще ги получа.

# 1 206
  • София
  • Мнения: 5 623
Момичета, събирате ли точки в  Shell? Мм е харесал раницата, която е 30лв, дали е ок?

# 1 207
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Момичета, какво стана с ваучерите на Лаваца? Някой получи ли? ММ има един мейл от преди два месеца сиг, че всичко му е наред и оттогава ни вест, ни кост.
Звънкай им, аз моя го изхарчих даже Simple Smile

# 1 208
  • София
  • Мнения: 14 964
Момичета, събирате ли точки в  Shell? Мм е харесал раницата, която е 30лв, дали е ок?
Раницата е страхотна, детето ни извади душата да му я купим, непрестанно ни пускаше клипчета какви екстри има, ама за 200 лв. нямаше никакъв шанс да я получи 😆 Сега за 30 лева в Шел е друга работа.

# 1 209
  • Мнения: 727
Явно доста хора са имали проблем с дългата анкета на My optis. При мен също прекъсна, бях стигнала до към 70%. Писах им, и ми отговориха, че необходимият брой анкети за София е събран и вече не може да се попълва и ми начислиха 15 т.  от максимални 35т.
Да ви попитам, понеже виждам , че попълвате такива анкети - на няколко пъти започвам да попълвам анкета и на втора, трета стъпка ме изхвърля, че не отговарям на нещо си. Защо?

# 1 210
  • Мнения: 2 409

да до април е. Аз си попълних моята декларация, платих си данъците - всичко точно, но в момента се разправям точно с декларацията на ММ - и той е само с четката за цялата 2018 - сега говорих с данъчното, отговора беше - еми няма никакъв друг начин трябва да си попълните всичко и да си платите данъка от 5 лв Imp питах дали не мога да го платя без да попълвам всичката бумащина - еми не /ММ каза да не го включвам повече в игри, заради това, сега обяснявам, че ако спечели 2019 няма да е такава каша Laughing /
Как точно очакваш да се появи задължението в НАП, че да го платиш, ако не пусне декларацията? Нали за да го плати вече трябва да фигурира като задължение, а то няма как да се появи без документ или основоние за възникването.
Ти ли беше със самоосигуряващия се мъж? Явно ти му попълваш декларациите така или иначе. Попълни я както до сега за дейността. Приложението за осигуровките го попълни само по документите от дейността. Не включвай този доход от 52лв. и не го разнасяй там. Само допълнително пусни приложение 6 и сумите от него събери с тези от дейността само в декларацията. По принцип не е правилно, но си мисля, че ще я приемат без проблем. Няма да се затръшкат и осигуровки за стотинки да довнася предполагам. А и в системата става голяма каша, ако в приложението за осигуровките трябва да събираш нещо. Опитай така, може и да стане
Точно за това ги питах имат ли някакъв друг начин, но логично няма как без да се попълни декларация. Не ми се иска да правя "каши" ще гледам да си вземе бележка от работодателя /вече бивш/ и да му попълня "нормална" декларация=
А не съм аз със самоосигуряващия се мъж Laughing някой друг беше, моя е с трудов договор

# 1 211
  • Мнения: 2 409
Анкетата за козметичните продукти на май оптис, нали? Аз я довърших, но ми отне 40 минути! По едно време супер досадно ми стана и даже не четях какво отбелязвам. Даде ми 30т.
Оф и при мен дойде тази анкета, първа стъпка да си попълня мейла - изписа ми че не съм подходяща Laughing не знам защо решиха че не ползвам козметични продукти  Laughing

# 1 212
  • София
  • Мнения: 353
Явно доста хора са имали проблем с дългата анкета на My optis. При мен също прекъсна, бях стигнала до към 70%. Писах им, и ми отговориха, че необходимият брой анкети за София е събран и вече не може да се попълва и ми начислиха 15 т.  от максимални 35т.
Да ви попитам, понеже виждам , че попълвате такива анкети - на няколко пъти започвам да попълвам анкета и на втора, трета стъпка ме изхвърля, че не отговарям на нещо си. Защо?


Мен до сега веднъж ме е изхвърляло с обяснението, че вече са гласували достатъчно хора.

# 1 213
  • Вестерос
  • Мнения: 38 420
На мейла ли още? Много странно..

# 1 214
  • Мнения: 2 409
На мейла ли още? Много странно..
Точно, кликнах си на линка от пощата, изкочи ми сайта с поленце за мейла и тогава ми изписа, че не отговарям на условията  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт