Момичета, показват ли ви се къщи?

  • 43 101
  • 555
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 393
Ета, вашата спалня е почти 1:1 с MALM колекцията на IKEA (ние имаме същата  Simple Smile).

# 481
  • Мнения: 486
А, не! Подобна е на MALM, но не е съвсем същата (и ние имаме MALM Simple Smile).

Като стана дума за спални някой може ли да ми даде идеи за осветление - предпочитам да идва от тавана и да не е лунички и т.н. Хвърлила съм око на някои неща от каталози, които ми харесват като дизайн, но не съм много сигурна дали ще изглеждат добре в спалня. newsm78

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 07:39 от Ellie

# 482
  • Мнения: 2 768
Да, хартиената лампа е IKEA-ска. Но самата спалня е произведена от мебелната фабрика в която работи мъжа ми, т.е. нашенска е. Осветлението на тавана ще го снимам, но по-късно ще покажа, че нямам сега нямам кабел.

# 483
  • Мнения: 3 576
Ета, страшна ви е спалнята  bouquet

Нямам търпение да покажеш останалата част от апартамента Blush

Я кажете какво е това MALM - за неосведомените българи, дето не са ходили в ИКЕА?

# 484
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ета, мъжът ти току-що спечели един клиент Simple Smile
Ако знаеш откога си мечтая точно за такова нещо, но идея нямах как да го реализирам Rolling Eyes
Дай някакви координати на лични, моля  bouquet

# 485
  • Мнения: 6 167
ета, мъжа ти в кой форум е  Joy

# 486
  • Мнения: 2 768
Хехее, ако знае как му популяризирам продукцията няма да има нищо против висенето във форума вечер  Grinning Grinning

Ето и идея за осветление в спалнята


# 487
  • Мнения: 2 768
Наде, и аз съм ти почитател!   bouquet  Ама до колкото разбрах, синът ти вече е зает...

# 488
  • Мнения: 6 039
Наде, и аз съм ти почитател!   bouquet  Ама до колкото разбрах, синът ти вече е зает...

Да, ЗАЕТ Е!!!

# 489
  • Мнения: 2 863
Спалнята е супер... само се чудя вие сигурно направо се мятате на нея, щото тия работи като са отстрани как се минава newsm78 newsm78
А за нас дето само гледаме понастоящем....няма ли още неща за показване, аз живот и здраве след 3-4 месеца ще се местя, моля не спирайте показното, щото ми е болезнено нужноооооооооооо:))

# 490
  • Мнения: 7 474
 Praynig Praynig  Дайте идея или снимка как да направим скосен таван  newsm78 Чудя се дали да лакиреме дървото или нещо с гипсокартон  newsm78

# 491
  • Мнения: 1 393

Я кажете какво е това MALM - за неосведомените българи, дето не са ходили в ИКЕА?

Nadia79, и аз не съм ходила в ИКЕА, поне не в последните десетина години (най-близкият магазин тук е на 8 ч. път), но рискувах и си поръчахме цялата спалня по интернет- много съм доволна!
Ето това представлява колекцията MALM (има я в няколко цвята също така) и наистина е много подобна на това, което е показала ета. Нашата е точно този цвят и конфигурация от първата снимка, но без големия гардероб (според мен той е излишен  Wink, без него изглежда сякаш по-добре):












# 492
  • Мнения: 2 768
Масичките са на колелца и така стават многофункционални, не съм усетила някакво неудобство.

# 493
  • Мнения: 486
Спалнята е супер... само се чудя вие сигурно направо се мятате на нея, щото тия работи като са отстрани как се минава newsm78 newsm78

Тези неща отстрани най-вероятно са на колелца (както масата в серията на ИКЕА) и могат да се придвижат до долната част на леглото, до стена и т.н, тъй че за минаването не би трябвало да има проблеми.

# 494
Здравейте момичета.моите поздравления страхотни сте и вие и къщите ви дано скоро ми се наложи да обзавеждаме искам да ви попитам къде се намира икеа има ли изобщо в България извинете ако сте писали някъде а аз съм пропуснала благодаря много ако всичко върви по план скоро ще търся съвети и аз от вас

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт