Момичета, показват ли ви се къщи?

  • 43 108
  • 555
  •   1
Отговори
# 465
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мисля, че са малко по-некачествени от икейските.
Може и така да е, но със сигурност са доста по-скъпи Money
Аз затова изказах опасения за Икеа-та по-горе, да не се окажем в един момент с най-скъпия техен магазин в Европа.
От една страна не ми се вярва политиката на веригата да допусне такова нещо, но от друга пък познавам на нашия мениджмънт тука номерата Twisted Evil. Поживем - увидим. Аз си пазя бележките с цените на нещата, които съм си купила и от швейцарската, от чешката Икеа, те са от постоянната номенклатура и би трябвало и тук да се появят.

# 466
  • София
  • Мнения: 2 210
Страхотни къщи момичета!! Довършваме в момента детската и ще се "постна" и аз Simple Smile

П.С. разписвам се пове4е за да ми излиза темата Wink

# 467
  • Мнения: 486

Присетих се за нещо, вече съвсем по темата - отдавна не ми се е случвало да видя никъде, нито по магазини, нито по списания за обзавеждане вариант за 'обличане' на тежки, грозни чугунени радиатори. Както и да ги боядисам, колкото и да ги чистя - грозно ми седят и това е Crossing Arms. Да не говорим за тръби и винтили, които стърчат отвсякъде, аз съм на последен етаж, трябваше да монтирам и допълнителни за обезвъздушаване, иначе налягане - нъц Tired. И сега не мога да се отърва от чувството, че съм в абонатна станция Laughing. Как да ги скрия? Дори и да сменя радиаторите с алуминиеви, все тая, пак ще трябва цялата допълнителна техника да я монтирам, няма никакъв смисъл.

Ето тук можеш да видиш няколко идеи как да скриеш радиаторите:
http://www.jali.co.uk/rcPhoto.asp

Тук пък има описание как да точно се прави такъв  хмм... "перваз":
http://www.easy2diy.com/cm/easy/diy_ht_index.asp?page_id=35720342

Всъщност, ако отидеш на Google Images и напишеш radiator covers или radiator cabinets ще ти покаже най-разнообразни "первази" -  от традиционни до модерни.

# 468
  • Мнения: 2 013
Мисля, че са малко по-некачествени от икейските.
Може и така да е, но със сигурност са доста по-скъпи Money
Аз затова изказах опасения за Икеа-та по-горе, да не се окажем в един момент с най-скъпия техен магазин в Европа.
От една страна не ми се вярва политиката на веригата да допусне такова нещо, но от друга пък познавам на нашия мениджмънт тука номерата Twisted Evil. Поживем - увидим. Аз си пазя бележките с цените на нещата, които съм си купила и от швейцарската, от чешката Икеа, те са от постоянната номенклатура и би трябвало и тук да се появят.

Всъщност, ако ти се занимава можеш да сравниш цените на една и съща стока във всички магазини по света - в сайта им има линкове към отделните държави. Не съм гледала, но показателно би било дали в Лондон (един от най-скъпите градове), Солун, САЩ и Чехия са еднакви newsm78 newsm78 newsm78

По повод касовите бележки - аз съм такава патка заспала, че не се сетих на границата да си искам ДДС-то м.г. на връщане от Гърция, а бяхме пръснали немалка сумичка за разни посуди и лампи.

# 469
  • Мнения: 2 641
Този магазин Комо е ужасен просто - супер скъпотия,а мебелите им  са НЕКАЧЕСТВЕНИ !!! Купихме оттам един шкаф че ни е близо магазина, а той се оказа с външни панти вместо вътрешни и естествено се счупи. Обвиниха ни нас !!! че не сме видяли какви са пантите, а те са фабрично закрепени за шкафа! Не ни го смениха! Мислех да ги изтипосам в Господари на ефира ама не ми се занимава с тъпаци !Повече няма да стъпя там  Naughty

# 470
  • Мнения: 2 641
дивана сега видях диваните на Начеви които си показала - ние имаме същите и съм страшно доволна от този модел, само те ми бяха удобни. разликата е че нашите не са кожени, а с дамаска.............те и така бяха доста скъпи, паък за кожа не ми се и мисли за цената...

# 471
  • Мнения: 2 641
шоколадкина много ми хареса къщата ти....

за мамите дето питаха как хората имат такива къщи - ние имаме засега панелка, едва купихме и нея и я изплащаме- показала съм снимки, няма нищо скъпо в ремонтирането и и обзавеждането. искахме да е чисто и удобно.  но ще кандидатстваме да работим в чужбина, и някой ден и ние може да имаме такава къща........това е един от начините които са достъпни за нас  Peace

# 472
  • Мнения: 2 768
Сега мога да покажа само спалня, защото все още има недовършена мебелировка срааамм, мъжът ми произвежда мебели  Embarassed


# 473
  • Мнения: 6 039
чудя се как сте успели да направите 2 деца newsm78 newsm78 newsm78

сигурно докато сте били на почивка извън града Laughing

# 474
  • Мнения: 2 768
Не, правихме ги виртуално  Mr. Green

# 475
  • Мнения: 6 039
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
няма такава спалня
Изби рибата...........и ние дега дето сме на диета какво ще ядем?

# 476
  • Мнения: 1 403
eta супер е  newsm10 и аз искам такава  Peace

# 477
  • Мнения: 6 039
eta супер е  newsm10 и аз искам такава  Peace

А мъжът ти дали иска?

ета, тези масички са за сутришно кафе в леглото с топли кроасани, а не за среднощно висене във форума, нали?

# 478
  • Мнения: 2 768
ета, тези масички са за сутришно кафе в леглото с топли кроасани, а не за среднощно висене във форума, нали?

И аз така викам на моя, дай да ти сервирам закуската в леглото, той -  не! Щял да се развали лака, а и не било хигиенично да се яде в леглото! Къде остана романтиката...еех

# 479
  • Мнения: 4 390
Ета, хартиения лампион в ъгъла на спалнята от IKEA ли е? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт