Криминални досиета

  • 174 188
  • 2 699
  •   1
Отговори
# 2 385
  • София
  • Мнения: 1 666
Ужасяващ случай е Радостина. Сестра ѝ я беше намерила, не знам как се живее след такова нещо. Аз си самоналожих да не чета много, потресена бях от тази злоба и жестокост. Дори не помня на колко осъдиха този изрод, дали е излязъл вече?

# 2 386
  • Мнения: 4 891
Той мисля , че е с доживотна без право на замяна. Беше писал книги с поезия. Изключително интелигентен. Сравняваха го с Тед Бънди , заради некрофилията предполагам.
А горката Радостина просто го е съжалила и приютила в дома си.

# 2 387
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
Чета в момента това за Белнейски, но определено не ми задминава онова , което прочетох за Радостина.
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/393242

иска регистрация. Sad
не мога да се сетя за случая, ще потърся на друго място.

# 2 388
  • Мнения: 19 100
Помня трагедията, но няма да чета, защото после не мога да спя от ужас.

# 2 389
  • Мнения: 4 891
Чета в момента това за Белнейски, но определено не ми задминава онова , което прочетох за Радостина.
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/393242

иска регистрация. Sad
не мога да се сетя за случая, ще потърся на друго място.
https://blitz.bg/article/10384 тук ?

Аз съм с много висок праг за такива неща. Два случая български са ме разтърсвали из основи - случаят с Радостина. Която въпреки, че има неприятно усещане пуска от съжаление Георги да спи у тях. Другият е за малката Ани Борисова от преди 9 години в Гърция ( където я сварява баща ѝ , вероятно е и ял).

# 2 390
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 037
Той мисля , че е с доживотна без право на замяна. Беше писал книги с поезия. Изключително интелигентен. Сравняваха го с Тед Бънди , заради некрофилията предполагам.
А горката Радостина просто го е съжалила и приютила в дома си.

Тоя плъх го сравняват с Бънди? Не мога😂😂
Иначе то като стане убийство е на мода да кажат, че извършителят прилича я на него, я на Дамър

# 2 391
  • Мнения: 4 891
Защото е симпатичен ( което не може да се отрече) , изключително интелигентен и с добро дар слово . Все пак е син на журналистка и политик. Баща му беше лидер на някаква партия.

# 2 392
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
намерих информацията. Sad
но попаднах и на това https://petel.bg/Eto-koi-sa-ubiytsite-s-dozhivotni-prisadi-vav-V … 6#google_vignette

наистина ли смятат да отменят доживотните присъди?

за да ги осъдят толкова строго има причина. Sad нехуманно било. и безперспективно! а каква хуманност са проявили убийците? и каква перспектива е останала на жертвите и семействата им?

# 2 393
  • Мнения: 4 891
Предлагам за повече перспектива и хуманност са върнат смъртната присъда. Сега ги евтаназират. Няма електрически столове, няма бесила и разстрел. Какво по-хуманно за тези изроди?

# 2 394
  • Мнения: 9 573
При сравнение между доживотна и смъртна присъда,доживотната присъда е много по-вредна за обществото...

# 2 395
  • Glasgow
  • Мнения: 4 702
А него бързо ли го хванаха? Аз помня, когато това се случи, дори мисля в този форум някакви ужасяващи детайли, но не помня имаше ли друг заподозрян, бързо ли го хванаха, мотив и т.н

# 2 396
  • Мнения: 4 891
Бързо го хванаха, защото много се е оплел. Видели са ги да тръгват заедно от дискотеката, в която са били на парти на университета. Отделно , когато се прибират в апартамента на гаджето на Радостина ги виждат някакви съседи. Той с някакво много тъпо оправдание беше изкочил , че влезли някакви хора, пък го вързали , па го заплашвали да мълчи и да им помогне, за да го оставят жив. Глупости пълни. Веднага са разбрали , че е той в общи линии.

# 2 397
  • Мнения: 48 286
Колко много случаи, повечето ги бях забравила Sad ужасяващо е. Определено психиката търси оправдание и обяснения, но явно понякога такива няма.

# 2 398
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 17 115
за да ги осъдят толкова строго има причина. Sad нехуманно било. и безперспективно! а каква хуманност са проявили убийците? и каква перспектива е останала на жертвите и семействата им?
Принципът око за око не присъства в съдебната система от няколко стотин години, затова пък присъства принципът на превъзпитанието. Ако сравниш обществото през средновековието и сега, кое ти изглежда по-добре?

# 2 399
  • Мнения: 4 891
Ами честно казано има индивиди , които не могат да бъдат превъзпитани. Защото са психопати или социопати. С тях по какъв начин трябва да се постъпва ? Америка се води най-демократичната страна в света, а в някои от щатовете все още си е в сила смъртното наказание. Не че спира или намалява престъпността, но пък реално семействата на жертвите получават някаква справедливост.
Не намирам за нормално да лежат по 10 години и за добро поведение да бъдат пускани.

Общи условия

Активация на акаунт