Криминални досиета

  • 176 522
  • 2 759
  •   4
Отговори
# 2 370
  • София
  • Мнения: 14 395
Еми много деца от 15 годишни излизат, ходят по заведения и правят секс. Това не оправдава насилието.

# 2 371
  • Мнения: 294
Да, Иширковеца е съкилийникът пред когото Лазар Колев се разприказва и впоследствие го издава с думите "и аз съм престъпник, ама това са две деца". След време е намерена колата на Иширковеца, в която се изчислява, че има около 2,5-3 литра кръв, което е несъвместимо с живота. Трупът на Иширковеца и досега не е открит.

# 2 372
  • Мнения: 8 223
Що се учудвате, че са подали сигнал чак в понеделник. Щом от 15г са тръгнали да правят ала бала, значи много зле е била работата и никакъв контрол.

Не е само до контрол явно. Ала- бала не се прави само по тъмно и на пухени завивки.
По онези времена още не всички имаха мобилни телефони. Родителите са били извън града, реално не са имали постоянна връзка с момичетата и не са знаели, че не са се прибрали. Което не ги оправдава по никакъв начин, разбира се. Отделно, май и по врачки тръгваха първо? Или бъркам?

# 2 373
  • София
  • Мнения: 14 395
Това е наистина интересен и трагичен случай. Дано някой се заеме сериозно с него. Не знаех за всички смъртни случаи около него.

# 2 374
  • Мнения: 30 307
Като знам, че и ние сме ходили на по 16-17 години по дискотеки, не е било нещо нечувано, нито пък са били кой знае колко изпуснати. Контрол колко точно да имаш върху две тийнейджърки. Ако са си решили да го направят, ще го направят.....
Като знам как една позната бягаше през прозореца (живееха на първия етаж).....таааа....колкото и строги да са родителите, децата си намират начин.
Сега казваме, че е по-страшно, понеже всички тези случаи излизат наяве. Нещо, което преди е нямало откъде да го знаем.

# 2 375
  • Мнения: 4 891
Аз смятам, че сега единственото по-страшно нещо са джигитите. Всеки втори с бърза кола на по 18. Това ми е страшното сега.
По наше време ( визирам родените средата на 80 и 90) си беше страшно. Растяхме в посткомунистическа страна. Разпасана. Убийствата по новините бяха, като честитките за рожден ден по радиото. Всеки ден някой убит. Особено не знам дали ви прави впечатление, но когато Бойко беше главен секретар сякаш най-много убийства имаше. После Цецко ( Цв.Цв.) ходел с едно багерче да копае трупове ( изказване на Б.Б. по повод акцията на Наглите).
Росица и Христина вероятно са се предоверили. Лазар със сигурност е бил нанесен, но не се знае сам ли е действал. Имаше версия , в която той ги кара във въпросната къща на Петърнейчев и там става гаврата с тях. После той се отърва от момичетата. Като една по една вади от колата и убива. Реално може той да е убил, но гаврата с тях преди това да е от повече хора.

# 2 376
  • Мнения: 294
Лазар Колев със сигурност е имал съучастник. Това го твърди и обвинението. Дали е Петърнейчев или друг е въпрос на доказателства, засега такива няма.
Иначе наистина докато Боко беше главен секретар на МВР ставаха най-много поръчкови убийства и е близко до ума защо.

# 2 377
  • Мнения: 2 417
По случая Белнейски -ако наистина ви е интересно и имате здрава психика, прочетет мотивите към присъдата на ВКС. Подробно е описана цялата фактология, доказателства, експертизи, защитна теза и т.н.
Публикувани са в сайта на ВКС-дела с изключителна значимост и интерес.

# 2 378
  • Мнения: 294
По случая Белнейски -ако наистина ви е интересно и имате здрава психика, прочетет мотивите към присъдата на ВКС. Подробно е описана цялата фактология, доказателства, експертизи, защитна теза и т.н.
Публикувани са в сайта на ВКС-дела с изключителна значимост и интерес.
Може ли линк? Може и на лични.

# 2 379
  • Мнения: 4 891
Аз така четох по делото на Радостина от Варна и после седмици наред не можех да си избия представата за случилото се. Не знам помните ли този случай ?

# 2 380
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 052
По случая Белнейски -ако наистина ви е интересно и имате здрава психика, прочетет мотивите към присъдата на ВКС. Подробно е описана цялата фактология, доказателства, експертизи, защитна теза и т.н.
Публикувани са в сайта на ВКС-дела с изключителна значимост и интерес.
Може ли линк? Може и на лични.

https://www.vks.bg/dela-s-izkliuchitelna-znachimost-i-interes.html

 Тук и търсиш името.

# 2 381
  • Мнения: 2 417
Аз така четох по делото на Радостина от Варна и после седмици наред не можех да си избия представата за случилото се. Не знам помните ли този случай ?

Аз съм го чела и него. Абсолютен ужас. Зверски садизъм от 20 г. Момче с на вид добро положение в обществото з Наскоро даже търсих дали има новини за убиеца Георги, да не би някак си да се е оказал с предсрочно освобождаване.

# 2 382
  • Мнения: 30 307
Аз така четох по делото на Радостина от Варна и после седмици наред не можех да си избия представата за случилото се. Не знам помните ли този случай ?

Не се сещам аз....

# 2 383
  • Мнения: 4 891
Чета в момента това за Белнейски, но определено не ми задминава онова , което прочетох за Радостина.
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/393242

# 2 384
  • Мнения: 1 149
От Варна съм, на моя приятелка баща й е следовател и беше отишъл на място в апартамента след убийството на Радостина. Каза ни, че никога през живота си не е предполагал, че може да види такова зверство и беше забранил да четем каквото и да е по случая. Няма да забравя един репортаж със сестра й пред Винса ....плаках с нея тогава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт