Защо няма тема за хакването на личните данни от сървърите на НАП?

  • 31 506
  • 923
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: X
Бивол хич не ги съжалявам. Умират си да яхат вълната и сега така.

# 781
  • Мнения: X
Аз не омаловажавам случилото се. Не е толкова голяма щетата от изтичането на данните на Сульо и пульо, ще им вземе някой опинците.... По-големият проблем е че се показа идиотията на държавната администрация. Пълни тъпанари и олигофрени.
Но неграмотността и на народа наистина е потресаваща.
С номер на банковата ми сметка какво точно може някой да направи, че не се сещам?
Ако някой е толкова голям Хакер, че да е способен да ми източи сметката, за какво му е номера ѝ бе хора.... мислете...
Значи той е достатъчно отворен за да може да ми разбие паролката на интернет банкирането, може да ми вземе банковия сертификат с всичките му защити и сигурност, може да прескочи и смс-а с кодове, който ми се изпраща при оторизирането, влиза вътре и си прави каквото си иска. Номер на сметка не му трябва. Гледа в коя има повече пари и точи. Ще чака някой за инфо от НАП, че не може да си го намери по друг начин хахаха
Или пък ако е още по-добър и влезе в системата на банката - гледа в коя сметка има най-много пари, дреме му за номера ѝ.

# 782
  • София
  • Мнения: 16 261

Или пък ако е още по-добър и влезе в системата на банката - гледа в коя сметка има най-много пари, дреме му за номера ѝ.

Ми те банковите служители я правят тази магария. Редовно четем за източени вътрешно сметки в някои банки. Последно май в Нова Загора. Но са относително хитри - гледат да няма движение по сметките и титуляра скоро да не е посещавал клон. Не им трябва НАП и Крисчо.

# 783
  • Мнения: X
На бивол всичката им работа е такава. За какво беше предпоследния скандал преди два три месеца, пак се оляха и тогава. И за убийството на журналистката от Русе, пак същата история. Много много шум и реклама, та дано някой се излъже да им прати пари в линка за спонсориране на сайта им... От Нова явно сериозно се изръсиха по този случай.

# 784
  • София
  • Мнения: 1 666
За какво са се "оляли" Бивол? За апартаментите? За източването на евросубсидиите за селски туризъм? Това, че гьонсуратите-политици "не намериха нищо нередно", не означава, че журналистите са се оляли, а че мафията е проверила мафията и не е открила никакви кражби - каква изненада.
Ама който вярва на чиливизора, да си вярва. Затова сме на тоя хал.
С огромен интерес ще следя разследването и процеса срещу момчетата от ТАД.
Никаква параноя не ме гони за изтеклите ми данни, те къде ли не са изтекли. Въпросът изобщо не е в данните, а в това, че ни управляват кретени. Именно това е била целта и на тази акция, поне според мен - просто да покаже какво им е нивото. Тероризъм... Пълен цирк.

# 785
  • Мнения: X
Как за какво? Еми оливат се да плюят, пък то не е комфортно постоянно да ти обясняват колко си зле.

# 786
  • Мнения: X
Много се изложиха в случая с убитата журналистка Бивол. Що глупости изговориха и как гнусно яхнаха вълната. Оттогава не ми ги хвали, компрометиран веднъж, компрометиран цял живот...

# 787
  • Мнения: X
Като нищо ще ги "осъдят" Тад по същия начин по който "осъдиха" оня смешник, който уж нападна Ахмед Доган посред бял ден. Циркаджии. Намират си нещо да занимава зрителите, докато си оправят другите бакии. Що не осъдят тия от МС и парламента с имотите обявени по данъчна оценка хаха това не е престъпление ли?

# 788
  • Мнения: X
По-скоро ще му вземат парите на собственика на ТАД. Той пък хем успешен бизнесмен (Subway и разни други), хем напуснал ГЕРБ и хич не му дреме. То не става така.

# 789
  • Мнения: 7 776
Оляха се, естествено, извършиха престъпление със публикуването на лични данни в платформата си. Твърде жалко, че много хора не само не го виждат така, ами им използваха незащитената търсачка.
Аз пък няма да спра да се изумявам как българите все плюят правителството и все то им е виновно.
От американските и руските тайни служби хакват инфо, хакерски атаки се случват постоянно по света. Ако мислите, че има значение кой е на власт, няма.
Колко ли от недоволните тука си плащат за легална антивирусна програма на телефона и личния компютър? Колко ползват електронни фактури и колко хвърлят лични данни в контейнера без да накъсат дори листа...

# 790
  • Мнения: 19 069
Не харесвам тона на Бивол, но определено разследванията им са на прав път...на кого да вярвам, на шефа на следствието и заместник на гл. прокурор, който е изпрал половин милион през синчето си и НАП, които казват, че няма нарушение....?

# 791
  • Мнения: 69 370
Никога няма да разберем истината. Ще разберем само това което решат те да ни изнесат...разбирай да измислят, което им е угодно.
Толкова са компрометирани всички държавни институции и органи, че жална ни майка...

# 792
  • Мнения: 19 069
Гледам шефа на ГДБОП в момента, с "хитрост и лукавост" са отключили компютъра на Кристиан....

# 793
  • Мнения: 69 370
Какво ще рече това...хвалят ли се нещо...що ли..

# 794
  • Мнения: 48 298
Доста смешно, видели паролите на камерите
Странна история, как ли ще се развие

Общи условия

Активация на акаунт