Повече от 25 години опит в едно бурканче. Участвай в играта на Бочко и спечели награди!

  • 4 751
  • 206
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 828
От първият ден използвах крем против подсичане в зоната под пелените. Simple Smile И до сега използвам кремчето при наранявания, охлузвания или ухапвания от насекоми.

# 181
  • Lukovit
  • Мнения: 22
Още от първия ден използвам крем против подсичане в зоната на пелените и нараняване нахапване от насекоми

# 182
  • Мнения: 187
Още на четвъртия ден, веднага след като ни изписаха. Много сме доволни от това кремче!

# 183
  • Мнения: 1
Крема против подсичане на Бочко използвахме още от първия ден в болницата, получихме подаръчета с мостри, там беше и незаменимия ни другар - крема против подсичане на Бочко!
Вече сме на 20 дни и всеки ден е неодлъчно с нас, най-често го използваме за памперс зоната

# 184
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Кремчето против подсичане е най-доброто на пазара.Купувала съм дори за подарък ,заедно със шампоанче и олио.Доволни останаха.

# 185
  • Мнения: 629
Втората и третата седмица на първия й месец, дъщеричката ми беше с обринато дупе. Това беше периодът, в който сменихме няколко марки пелени и може би затова кожата й реагира с обривче. За щастие, няколко дни мазане с крема против подсичане дадоха резултат. Сега мажа с крем само ако има нови пъпчици, по съвет на педиатъра.

# 186
  • Мнения: 1
Използваме крема на бочко още от първия ден. Изключително нежен към бебешката кожа.

# 187
  • Мнения: 910
Ползвахме крем срещу подсичане още от първият месец, чак докато не махнахме памперса.

# 188
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
От първите месеци го ползваме, че и до сега понякога се налага. Винаги държим налични поне 2бр за всеки случай 😄

# 189
  • Мнения: 394
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 190
  • Мнения: 7 297
"Бочко" използвам за децата ми и за всички в семейството ми ,при всякакви случаи и по всяко време.

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 340
Използвам крем против подсичане от раждането на бебо. Но забелязвам в период на никнене на зъби или въвеждане на нова храна става двойно по-необходим.

# 192
  • Мнения: 819

Ползваме го от първия ден,така и до днес

# 193
  • Мнения: 2
Още от първите дни и съм супер доволна.☺💞

# 194
  • Мнения: 1
Ползвам го от раждането на детето и съм много доволна. До сега не се е подсичал !

Общи условия

Активация на акаунт