Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 13 / Декември 2019

  • 206 198
  • 3 233
  •   2
Отговори
# 3 210
  • Мнения: 4 717
Както споменах и преди, на мен това показване от страна на Ф3 ми изглежда супер съмнително и забързано. Изобщо няма да се изненадам ако скоро не ни спуснат бейби-нюз. Сложил е и снимка с майка си, по-напред.
За него това би трябвало да е голяма стъпка в живота, не само преместване в София за да са заедно с Пепа, ама и родителство и финансово попечителство на цяло четиричленно домакинство. С тъст генерал, очакванията трябва да са много високи. Мислите ли, че Филяка е толкова глупав за да не знае с какво се захваща? Едва ли демонстрира просто флирт с разведена жена. Има някаква причина този хлапак да го прави така публично.

# 3 211
  • Мнения: X
Пепе и Ф3 са ми много симпатични. Много повече си отиват, отколкото с Филип Датски.

# 3 212
  • Мнения: 9 489
Пак се повтарям - залагам на момче 💙Филип джуниър

# 3 213
  • Мнения: 6 911
Пепе и Филип III са ми по-смешни и нелепи от Пепе и предния Филип. Отдавам го на факта, че тогава гледах на Пепините истории и измислици без предубеждение.

# 3 214
  • Някъде там
  • Мнения: 16 258
Пак се повтарям - залагам на момче 💙Филип джуниър

Ще ме уморите от смях.
Че Пепа прави всичко на бързи обороти без да мисли, прави, но чак пък до бебе да стигне. Но знае ли човек, от нея всичко се очаква..

Хармонични са като двойка, харесвам ги.
Силно се надявам на едно.
Пепа да спре да лъже.Ще е харесвана много повече.
Да си гледа децата и Филяка и да показва реалния си живот както в сторита и снимки така и във видеа и телевизионни интервюта, ще спечели много повече.

# 3 215
  • София
  • Мнения: 1 672
Честита нова година, момичета! Здраве и щастие за вас и семействата ви! И повече вдъхновение за всички влогъри, следящи темата Simple Smile

Пепе и Филяка са сладки, дано са щастливи заедно, та дано Пепините драми стихнат малко.

# 3 216
  • София
  • Мнения: 11 721
И според мен си отиват с Филяка. Не знам ще гледа ли децата и тн, но с реалния образ на Пепе си пасват. С Датския се опитваше да поддържа фалшив образ.
Дано Филяка се впише и в картинката с децата.

# 3 217
  • Мнения: 35 188
Пак се повтарям - залагам на момче 💙Филип джуниър

Ще ме уморите от смях.
Че Пепа прави всичко на бързи обороти без да мисли, прави, но чак пък до бебе да стигне. Но знае ли човек, от нея всичко се очаква..
И аз това залагане на пол, кога ще се обяви новината и не знам какво не го разбирам.

# 3 218
  • Мнения: 1 803
Алпер ми е съгражданин и снощи ми излезе във фейсбук, че са били все таланти у Антоанета в Рударци, беше качил снимка и със София, която му се е увесила на врата.
Антоанета ако качи снимка с Филип 3, предполагам че ще спре коментарите под нея, че ще е много напечено, ако ги остави.

# 3 219
  • Мнения: 46 602
Както споменах и преди, на мен това показване от страна на Ф3 ми изглежда супер съмнително...
Аз така и не мога да го приема за мъж. Все си мисля, че го правят, за да се шуми около тях, ама знае ли човек Laughing
Има ли някакви инфо за предишни негови гаджета?

# 3 220
  • Мнения: 661
Хора,какво стана с резултатите от анкетата за влогърите?

# 3 221
  • Мнения: 18 782
Към края на седмицата чакаме резултатите от анкетата, над 400 човека били гласували.
Тая тема излезе по-влиятелна от повечето инфлуенсъри.

# 3 222
  • Мнения: X
Сега, ако гледаме клипа ѝ с Филяка, в който той е Антоанета, Ф2 и Ф3 са в едно легло и ситуацията е мегакомична.

Лошото е, че тези, които ги гледат са деца/подрастващи. Не съдя никого, не знам подробности, не бих се бъркала. Обаче се замислям как изглежда всичко това в очите на малките. Те далеч не могат да правят разлика между шеги, скечове и сериозната част от живота. Коментарите им го показват. Та не знам как би се възприело това лежане в едно легло, смяна на ролите/партньорите в ютуб, а в последствие и в живота. Не знам дали ме разбирате какво имам предвид, не мога да се изразя много добре в случая..

# 3 223
  • Мнения: 178
Филип Датски си е заключил профила.
Честита Нова година! 🎇🍾

# 3 224
  • Някъде там
  • Мнения: 16 258
Филип Датски си е заключил профила.
Честита Нова година! 🎇🍾
хапва пенкейкс, не го мислете. 😉😀



Имението на Джефри е великолепно.
В пъти повече ми харесва от розовото.
https://youtu.be/XHn5H9YdFWw

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт