ОСМИ КЛАС Сплотеното ни общество ще посреща Рождество

  • 28 452
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 709
хахаах, Спункче, и аз се чудех..за туй кристално нЯщо.

и другото, което щях да питам е какво е хромбук!??
Джендър лаптоп ?? Simple Smile
нещо между електронна книга и таблет?

Я споделете какво ще носи ДиКей у вас?

# 106
  • София
  • Мнения: 5 431
Сънчо, моят син иска настолна игра Баталия. Аз искам да му вземем хубав часовник. Малка иска .... камион. От днес. И аз искам...

# 107
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 513
Спунк, да си жива и здрава и голяма късметлийка!:hugs:

Rady, браво на момичето! Пожелавам и да се класира и на националния кръг! Simple Smile
Кога се проведе олимпиадата при вас, за да си направя сметка, след колко време излизат и резултатите?

Я споделете какво ще носи ДиКей у вас?
Ди Кей Joy - на баткото халата + кеш, защото не избра нищо друго, а и аз съм адски затруднена с неговата липса на интереси и желания...На малката въшка - една голяма кукла, въпреки, че като я питам "Какво искаш да ти донесе Дядо Коледа?", отговаря ми  - "Лак" (като лак за нокти). Close Simple Smile На половинът - нова лула, на мен - не знам. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 2 468
При нас и каката и наборката искат пари или куче, но на мен не ми харесват и двете. Мислех за нещо, което да отбележи първата година и на двете в университет и гимназия, има такива мъниста в Пандора с послания, но ще решавам в последната минута.

# 109
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ди Кей у нас:
Баткото - яке + кеш (спестява за екскурзията в Италия).
Дребната - електрическа четка за зъби, бои за цветни кичури, статив за рисуване + платна + бои, ролкови кънки на Сой Луна и кола с дистанционно... плаче ми се...
ММ - ръкавици, голям тоблерон и тениска на Междузвездни войни.
За мен... не знам, ама съм слушала много и си поръчах днес 4 чифта кецове Simple Smile

# 110
  • Мнения: 11 830
И моето момиче днес ми писа, че се е класирала за втори кръг на олимпиадата по БЕЛ, а аз даже не реагирах, реших, че всички минават.. Satisfied Ще взема да я похваля сега, че ми стана съвестно.. Simple Smile Но още ме е яд, че не се е записала по математика.

Вчера се сдобих с книгата на  Na_Vesi_Pateto! Още не сме се запознали детайлно със съдържанието, но  - поздравления и тук!! Личи си, че е създадена с много обич!!

# 111
  • Мнения: 1 859
Izida,на 07.12 беше олимпиадата по БЕЛ.
Сиси, браво на наборката. От нашия клас 2 деца продължават, не са всички явили се Heart

# 112
  • София
  • Мнения: 2 769
Тия дни имам много работа и съм пропуснала да честитя всички празници именни дни на потребителите в темичката, надявам се ще ми простят.

Сиси, Ради, поздравления на класиралите се щерки за Бел за втори кръг на оли. На мен Бел винаги ми е бил “мътен и кървав”, та с възхита гледам надарените в дарслово 😁
Спунк,  тамън за Фе ще се фокусира девойката ти.

Момичета, на мен ми се объркаха плановете и има голяма вероятност да не бъда на съботната срещичка. Ама много ме е яд 😭 ако не успея се надявам после да разказвате в картинки.

За ДиКейн докато вдяна 😱😂
Щеркич-заветния скейт
Малък-поръчах му някаква високо технологична джаджа, която сам си избра, ама тъй като не разбирам, като го отвори на Коледа ще разбера как се казва😁
Сънчо- а на вас какво ще донесе?
Izida , пожелавам ти някоя екзотична екскурзийка под елхата Simple Smile)

За Оли-щеркич само на мат се яви, но няма резултати.

Galia mi
стана съспенс за подаръка под елхата Wink

# 113
  • София
  • Мнения: 1 073
Ди Кей вече донесе на наборката ново яке от Амазон.uk и комплект гримове. Каката абитуриентка иска кеш. За нас със съпружеското тяло нищо за сега.

# 114
  • София
  • Мнения: 6 257
Спунк, Дидева, на патерици, но от сърце Ви честитя и Ви пожелавам здраве и много късмет!


На нашия клас са забравили да съобщят за олимпиадата и никой не е ходил. Много го беше яд детето, а мен - два пъти повече. За първи път сама да има желание и да не отиде поради такава глупава причина.

Въртят ми се разни конспиративни теории. На малкото за олимпиадата по математика им казаха, но учителката непрекъснато им е набивала, че ще е много трудно и който не знае мнооого да не ходи (да не я излагат и да не и покзват колко не ги е научила).

# 115
  • Мнения: 1 949
Моята девойка ходи на мат бел оли. И след двете каза: "Нали е най-важно да съм жива и здрава!". Това й го набивах за НВО, за да не се стряска много.
От ДК си е поръчала портативен принтер за снимки, даже не знаех, че има такава масова джаджа.
А моето кръгло ще се разбере и ще докладвам на Коледа, имам и средно голям червен плик с изненада, ама кръглото е по-интересно.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 3 281
При нас Дядото вече остави около 15 пакета под елхата, обикалят и двете от вчера и се ядосват Simple Smile)
Наборката ще получи елементи за гривната й Nomination, нова раница за тренировки и подарък изненада от сестра си печати за нокти Simple Smile
За мен чакам от китайския ДК, може и да не дойде, и чувам една кутийка трака, имам подозрения за нещо от Пандора, ММ само този магазин знае къде е Laughing Laughing
Хич не им се учи и на двете вече, остана утре и петък не го броим. Уикенда имат кина, партита, размени на подаръци.

# 117
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 513
Звездице, изпод твоите пръсти, където трябва, но май ще е "а дано, ама надали". Joy

# 118
  • София
  • Мнения: 2 709
Звездице - синчето не знае какво иска, каката каза, че си е измислила, та чакам да ми го сервира.
То време не остана, само ги ръчкам за писмо.
То затуй и питам - барем генерирам някоя идея. Нещо не се организирахме добре.. - все си казваме, че края на ноември трябва да сме готови и винаги в последната седмица се тръгва по магазините.. и съответно е ужас.
Много ги обичам празниците, но всички се побъркваме.. и храна се купува все едно за последно ще се яде.

Ние с мъжото не се си разменяме подаръци, но може и да му купя нещо. Една година му купих чисто нови ски - и съм ги сложила до елхата - опаковани. Нашият става, почВа да си се мотае напред назад, а аз вече ще изкъртя някой шкаф. За маслото в хладилника ми е ясно, но как може да не вижда ски!!!.
По едно вреем си надига чашата с кафето - беше се изправил и хооп - вика - О, купила си ми ски Simple Smile

Ради, Сиси, браво на децата, успех на втори кръг!

# 119
  • София
  • Мнения: 6 166
Сиси, браво на детето!

Сънче, как си издържала да не го тропнеш със ските, не зная. Joy

Гале, с какъв диаметър е? Сещам се за няколко парфюма, но те би трябвало да са с кутии. Има сфери с бонбони Линд, сферичен балсам за устни. А има и кутии за подарък с такава форма.

DK тази година много ще изненада девойката, защото ще ѝ донесе нещо, за което отдавна мечтае. След Коледа ще напиша, за да не изтече информация.
На сина ми ще донесе билети за рок концерт и маратонки, на ПоловинЪТ и на мен - парфюми.
На най-близките роднини и приятели съм подготвила по нещо мъничко. Остават ми само подаръците за майка ми и свекърва ми. Съвсем не зная какво да им взема. Явно са били непослушни бабки. Joy Иска ми се да е нещо лично, практично и разкошно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт