Карантинно и лично: За зодиите и коронавируса

  • 12 990
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 876
Account, какви са тези ежеуикендни гостита от петък до неделя?! Лошо ми стана само докато четях Scream Bg-mammi приемаш ли? Bowtie

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Вярно,че много народ изтрещя и аз покрай тях.Ударила съм го на филмов-ретро БГ маратон и се заливам от смях...Чичовци,Криворазбраната цивилизация,Взех та Радке,взех та.Като преди това изгледах и всички нови филми.Отворила съм и чета едновременно-3 книги..Луда работа.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Рак съм, работя с клиенти и колкото и да съм спокойна, взе да ми писва всеки за това да ми говори като дойде в офиса. Пазете се, пазете децата си и това е. Аман от мрънкане. Така ми омръзна, че няма накъде. И аз искам да си почивам вкъщи с детето, но търпя по цял ден настроения. По - скоро това ме изнервя, отколкото извънредното положение. Даже донякъде му се наслаждавам през почивните дни.

# 213
  • Мнения: 2 220
Ааа, Акаунт, това доста би ме подразнило. Аз къде гости рядко обичам, ти всеки уикенд бавачка го играеш. Не се ли редувате поне, че и ти да опънеш краци на тишина?

Последна редакция: вт, 21 апр 2020, 20:15 от 20052018

# 214
  • Мнения: 1 200
Опъвам,  по някоя цигара скришом само Smiley
Гостоприемница съм си отворила, който звънне да иска да гостува аз казвам: - Ми добре. Че дори не питам колко възнамеряват да останат. Всякакви нахалници приемам, както е известно вече.  Smiley Scream 
Не се редуваме, но аз не се и натискам да пускам моя Везнянко да си везнянва из хората все още. Все пак, тези двамата, постоянни у нас, не са Везнички някакви, а скорпионче и девичка, отговорни един вид, а не като моя наивник с бебешки акъл.
Смятам след короната да го пращам при един негов приятел, но първоначално без преспиване, после ще видим.

# 215
  • Мнения: 5 390
Акаунт, как си допуснала да станеш гостилничарка? Защо ти трябва и това да преживяваш през уикенда, не обичаш ли  спокойствие, уединение, само ти и твоите хора... Виж, вземи мен - ще пропъдя всички гости и ще си ида с добро. Сериозно.

Нина, твоето е ползотворно, не е дефектно изтрещяване, аз от няколко дни не надничам във ФБ, щото ми писна все на едни и същи да им гледам снимките - докато кихнат, и качват снимка, то нищо скрито от битието им не остана, вкл. и плиткоумието си демонстрират. Някои ги разчистих от листинга, че не се траят. Скрупули нямам - чистя ги.

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 19:19 от *Камея

# 216
  • Мнения: 1 200
Акаунт, как си допуснала да станеш гостилничарка?
Професионално изкривяване може би Smiley
Съчетано с биволско търпение Weary   Освен това, хлапетиите се радват на всякакви глупости, които мога да им предложа, а аз имам много в резерв, и общо взето, всички сме доволни. Просто се дразня на майките им, че  не се съобразяват, все пак, всяка седмица е малко прекалено, не обичам несъобразителни и невъзпитани хора. Карат ме и аз да ставам такава с тях, не обичам.
Една беше кибичла при мъжа ми до 23 часа, че и вечеря им беше готвил, а я бях предупредила, че той не съм аз, ако може да изчезне безследно, когато се прибере. Тя го играеше детегледачка него ден, нейното и моето лапе са приятели, трябваше да останат у нас, докато мъжът ми се върне от работа, някъде около 19-20h. Е, останала беше. 😂😂😂

# 217
  • Мнения: 5 390
Така както описваш ситуацията и с приятелите, помня още за рибката и скорпитата ти, и с тези майки сега ,.. Не е добре, май наистина ще дойда да въздам справедливост, не може тъй.
Може и дистанционно въздействие.

# 218
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 876
Може и дистанционно въздействие.
Как дистанционно?! На живо!!! Аз като едно добро Раче ще ти нося куфарите и ще дарявам по една успокоителна прегръдка за довиждане на натирените. А, и ще джуркам коктейли и ще раздавам плажни млека с всякакви фактори. Joy

# 219
  • Мнения: 5 390
Aми предложих дистанционно заради проф. Мутафчийски, а и Акаунт каза, че не искала срещи със съфорумки, (не че аз съм ходила някога на такива срещи).
Тя с куфари няма да ни приеме, ще си помисли, че ще се застоим. Bowtie

# 220
  • Мнения: 18 347
А, Акаунт милата като се сетя за разказа й за Рачка... Ех, тъй и не го намерих, а е много сладък и отразява в чист и неподправен вид нашата рачешка природа. Joy Акаунт, аз също съм Рак (писала съм де) и понякога така се смея на себе си след някоя рачешка проява на свръхчувствителност и нелогичност... Innocent

Та би трябвало да се стряска от гости след тази, която описва.

# 221
  • Мнения: 1 200
Божичко, колко ви е забавно на чужд гръб!!
Само да допълня, че аз рачка я изгоних, дискретно, след шест месеца лазене по нервичките ми, и то, не за друго, а защото тя ми сподели, че щяла да седи една година, а освен това, много й се искало да покани майка си за Великден!!!! Astonished Значи, дойде Септември, Великден май беше по това време мин. година, края на Април. Това вече добави най-най-последната капка към препълнената, още към Фувруари, чаша на моето търпение.
Освен това е традиция моето семейство да ми гостува всяка година по тези празници, без тази, разбира се....Е, това беше с рачка, разделихме се по живо по здраво, тя се натресе при майката на бивше гадже, германец....Не била мила и добра като мен, след седмица ми се обади да пита, дали нашите не са си заминали за България вече?? 😂😂😂

# 222
  • Мнения: 5 390
Вярно е, на твой гръб сме ... Но искрено предлагаме дистанционно съдействие/въздействие, защото ти симпатизираме. Но ще се въздържим занапред.
Това, което описваш,.... мъж ти как издържа и по-рано и от теб не я натири..... Аз съм от тези, дето не приемат гости, това в последното десетилетие, само на тийнейджърката приятелки с приспиване за 1 нощ, но те са си кротки, слушат музика на слушалки, все едно ги няма.

# 223
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 876
Аз няма да стоя 6 месеца. Честна Рачешка. Или ще е по-малко от 6 месеца, или ще е повече от 6 месеца Trollface 100 про няма да каня майка си Joy

# 224
  • Мнения: 1 200
Мъжът ми леко я преживя 😂😂
Рачка си ляга към 05 сутринта, той става към 05:15, излиза, прибира се към 19часа, рачка е над тетрадките, тъкмо е седнала вече, в нейната си стая, все пак, освен да ме изнервя, беше дошла най-вече да си пише докторската работа. Към 01, рачка е започнала с виното и корейската музика, той вече спи.
 Аз му надувам главата, колко ме изнервя рачка месеци наред, той ме изслушва, предлага да я предложим на някой друг да я приюти, питам го как да й обясня това, той ми казва, ще й кажеш, че те изнервя...Все пак, стигаме до извода, че не е възпитано, да бъдем чак толкова честни и откровени, което е много трудно, защото сме точно такива по принцип....В края на краищата, намерих причина, без дори да я лъжа или обяснявам колко ме дразни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт