Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 61

  • 65 521
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 107
Ейй нотино и те се изхитриха като пинк пандата, слагат 2лв над доставката за наложения платеж ако е в брой. 8лв за доставка, не мерси, ще чакам безплатна или от другаде ще си поръчам.

# 31
  • Deutschland
  • Мнения: 5 438
И аз никога не съм използвала такива чорапи. Може ли инфо как точно става? Еднократно ли се слагат? Колко време се държат на краката? Някаква специална процедура преди/ след използването им?

Пише си на опаковката как се ползва. Аз съм ползвала на Балеа, мъжа ми поръчва от Али. С тези на Балеа кожата почва да се бели след седмица, падат малки люспи, големи нерви докато изпопадат. С тези от Али беленето почва на следващия ден и на едри люспи. Струват много евтино, ама сега незнам с доставките как са.
Иначе измиваш крака преди процедурата, слагаш чорапите и стоиш час. После сваляш, миеш пак и така. Еднократно се ползват иначе

# 32
  • Мнения: 8
Тези чорапи дали стават да се сложат на други участъци, например лице, гръб?

Също, ако знаете подобен ефективен пилинг  за лице?

# 33
  • Мнения: 1 370
Също, ако знаете подобен ефективен пилинг  за лице?
Ако имаш такова белене на лицето, си за дерматолог. Grinning
Иначе пробвай пилинга с плодови киселини на Dr. Konopka. За цената си е повече от приличен. 👍

# 34
  • Мнения: 8
Аз искам да получа такова белене за да ми падне горният слой кожа с пигментации и да "изникне" нова чиста кожа без петна.
Сега се замислих, ако кожата не е загрубяла или суха може би няма да се обели както става с по-загрубяла?

От къде го купуваш този пилинг на Конопка? Излющва ли кожата?

# 35
  • Мнения: 12 909
Няма да се обели по същия начин, тези неща за краката свалят точно грубата мъртва кожа, не че свалят нещо на общо основание.
За лице правят по-сериозни излющвания с разни киселини, има май и механично но му забравих името на процедурата, но пък там точно сега както почва слънчевият сезон тепърва... май рискът от пигментации даже би нараснал. Зимни неща са това, предимно.

# 36
  • Мнения: 1 370

От къде го купуваш този пилинг на Конопка? Излющва ли кожата?
В Лили го има. Не излющва кожата както при краката, но пак помага за постепенното обновяване на повърхностния слой. Ако ще го ползваш, задължително с SPF мин 30.
Пак казвам, такова лющене като от чорапи, на едри люспи и от веднъж, няма как да получиш и не е добре за чувствителната кожа на лицето. Да, може да се предизвика при прекаляване с киселини, но е симптом на нарушена кожна бариера и не е нормално.

# 37
  • Мнения: 1 011
Здравейте,ето новите ми придобивки,понеже са дрогерийна ги публикувам в тази тема.Facial wash на Гарниер е 4.50 £,a крема за ръце 4.66 £,нямам представа какви са цените на тези продукти в Бг,над 10 лв предполагам.Sanex имат много хубав лосион за тяло,аз съм ползвала само душ гела им,но за жалост не мога да го открия в Теско вече,бях го купила намален,бяха останали само 3 бройки.Лосионът е подходящ за много суха кожа,не знам дали се продава в България обаче.


Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 21:16 от marga1977

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Ооо, тема ли имало? Simple Smile

Кажете нещо за суха коса? В момента я мия с шампоан коприва на Милва, маска Глис жълта и не...в краищата е слама Confused

# 39
  • Мнения: 23 017
Копривата не изсушава ли още?
Опитай Тресеме с маска някоя тяхна.Аз много ги харесах.

# 40
  • Deutschland
  • Мнения: 5 438
Ооо, тема ли имало? Simple Smile

Кажете нещо за суха коса? В момента я мия с шампоан коприва на Милва, маска Глис жълта и не...в краищата е слама Confused

# 41
  • Мнения: 4 423
Опитай Тресеме с маска някоя тяхна.Аз много ги харесах.
+ 1 за Тресеме. От Гърция лятото купих Мицеларен Шампоан за обем (thickening fullness micellare..) и на морето ми хареса как ми направи косата, а също и у нас. Определено й даде малко повече обем и мъничко твърдост, и плътност, иначе ми е страхотно мека и сплескана, дори когато е съвсем чиста.

# 42
  • Мнения: 1 693
Мистик, пробвай млякото на Balea за коса. Моите краища също са доста сухи и при мен спасява положението, а и мирише на манго. 💕

# 43
  • Мнения: 4 706
Момичета, по препоръки тук в темата си поръчах серум с витамин ц на рефан, тъй като трябваше над 15 лв да е поръчката сложих и един крем за лице с витамин ц, сега виждам че пише против стареене..може ли да се използва от жени, които нямат 30? Или е противопоказно...

В едно магазинче до нас намерих серум Ц от някаква марка Venus, беше 20 лв, някой използвал ли е?

# 44
  • Мнения: 15 356
Серума и крема на Рефан няма да ти се отразят зле,но аз като купувах моя изрично ми казаха да не го слагам и да се излагам на слънце.Лятото го ползвах вечер само.

Общи условия

Активация на акаунт