Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 61

  • 65 524
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Мистик, пробвай млякото на Balea за коса. Моите краища също са доста сухи и при мен спасява положението, а и мирише на манго. 💕
имам го...не помага.
Нали е това?

# 46
  • Мнения: 1 693
Да, същото е. 🤔

# 47
  • Мнения: 4 706
Серума и крема на Рефан няма да ти се отразят зле,но аз като купувах моя изрично ми казаха да не го слагам и да се излагам на слънце.Лятото го ползвах вечер само.
Благодаря! Бях си правила маска от лили с витамин ц преди време и се чувствах много свежа след това , затова толкова търсих серум ... Но едновременно с него си поръчах и фотоепилатор, и май двете са несъвместими Sad та едното ще почака.
Може ли да препоръчате слънцезащитен крем?

А някой намирал ли е BB крем на golden rose? Никъде не откривам по дрогериите, последно търсих и в аптеки ремедиум

# 48
  • Мнения: X
Днес гледах клип- една козметичка сравняваше нивея с ла мер (американската версия) и откри, че няма почти никаква разлика в съставките :O Някой да препоръча хубав серум за лице тогава?

# 49
  • Мнения: 5 721
Понеже и аз ползвам серуми с витамин ц, да ви попитам за конкретния серум на Рефан ли не е добре след него да се излагаме на слънце или като цяло за всички с витамин ц?

# 50
  • Мнения: 7 571
Днес гледах клип- една козметичка сравняваше нивея с ла мер (американската версия) и откри, че няма почти никаква разлика в съставките :O Някой да препоръча хубав серум за лице тогава?

Може ли линк към клипа? Кой продукт на Нивеа е бил сравняван?

# 51
  • Мнения: 15 356
Понеже и аз ползвам серуми с витамин ц, да ви попитам за конкретния серум на Рефан ли не е добре след него да се излагаме на слънце или като цяло за всички с витамин ц?
Всички с вит С

# 52
  • Мнения: X
Мисля че, това е клипът. Има и други подобни, но Сюзън ми е най-достоверна.😀
https://youtu.be/tOVpEJ7HPls

# 53
  • Мнения: 1 918
Скоро се сдобих с тази маска за коса:
Скрит текст:
Десетина лева струваше в ДМ. Е, чудна е.... имам доста по-скъпи продукти за коса, които не и стъпват на малкия пръст. Обаче ми е много непозната тази марка - BLACK Professional Line. Използвали ли сте техни продукти ? Чудя се сега на шампоаните им. Просто ми е леко нелогично - хем евтина, хем качествена, пък много ми е неизвестна марката.
Едит: мирише много силно и трайно. Аз по принцип много обичам силни миризми на шампоани/маски/душ гел, но и на мен ми идва малко в повече.

# 54
  • Мнения: 8
Като споменахте Нотино, да ви питам този сайт Парфимо, гледам има големи намаления, някой пазарувал ли от там и имал ли е някакви проблеми? За гримове питам, не за парфюми.

# 55
  • Мнения: 1 304
Като споменахте Нотино, да ви питам този сайт Парфимо, гледам има големи намаления, някой пазарувал ли от там и имал ли е някакви проблеми? За гримове питам, не за парфюми.

Да, пазарувам от Парфимо, доволна съм, коректни са, последно ми дойде палитрата на Revolution chocolate sprinkle,
беше с доста добро намаление спрямо Пинк панда например. Всичко си беше точно, продължавам да пазарувам от там. В момента чакам от тях - почистващо олио, парфюм и очна линия.

# 56
  • Мнения: 1 693
Винаги съм оставала доволна от парфимо и мейкъпбг. 😁

# 57
  • софия
  • Мнения: 4 180
А някой може ли да каже горе-долу за колко време идват нещата от Парфимо в сегашното ИП?

# 58
  • Мнения: 1 304
А някой може ли да каже горе-долу за колко време идват нещата от Парфимо в сегашното ИП?

Направих поръчка за палитрата на Revolution на 07.04.20 /вторник/ и на 13.04.20 /понеделник/ беше при мен. Бързо, коректно ,качествено. Сега новата поръчка направих вчера /15.04.20/ , преполагам ще дойде след Великден.

# 59
  • Мнения: 1 457
А някой може ли да каже горе-долу за колко време идват нещата от Парфимо в сегашното ИП?

За около седмица, плюс-минус ден, два. На 04.04 имах направена поръчка и пристигна на 13.04.

Общи условия

Активация на акаунт