Магазини Pepco 2

  • 55 688
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 276
Има балони,шапки,чинии,чашки,некви надписи и още нещо ама не се сещам какво бях видяла.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 3 315
За рожден ден има комплекти с балони - кръгли в различни цветове, дълги и тънки в комплект с помпичка, фолиеви балони с цифри, чашки, чинийки, сламки, светещи гривни, декори за фото павилион /различни украси за лице - мустачки, очила и т.н./, гирлянди.

# 692
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Аз съм М размер,но 40 ми идваше голямо,38 тамън,ама се чудя дали да взема него... Преди време коментирахме бельото-последното,което взех се оказа доста читаво-поне 5 пъти го прах в пералнята и не е мръднало-2 броя в бяло-розовата гама,  едните на сърчица,другите с надпис LOVE...

# 693
  • София
  • Мнения: 855
За рожден ден има комплекти с балони - кръгли в различни цветове, дълги и тънки в комплект с помпичка, фолиеви балони с цифри, чашки, чинийки, сламки, светещи гривни, декори за фото павилион /различни украси за лице - мустачки, очила и т.н./, гирлянди.
Какво е декор за фото павилион? За първи път чувам.

# 694
  • Мнения: 5 111
За рожден ден има комплекти с балони - кръгли в различни цветове, дълги и тънки в комплект с помпичка, фолиеви балони с цифри, чашки, чинийки, сламки, светещи гривни, декори за фото павилион /различни украси за лице - мустачки, очила и т.н./, гирлянди.
Какво е декор за фото павилион? За първи път чувам.
То си е обяснено в скобите - аксесоари за снимки.

# 695
  • Мнения: 27 759
Има и свещички, някакви серпентини (не знам какво е това Grinning ), май и нещо за пинята, но не съм съвсем сигурна...

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 3 315
Да, пинята има и конфети.

# 697
  • Мнения: 335
Здравейте, да сте виждали в Пепко, празни шишенца с пулверизатори?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 3 315
Имаше travel комплекти с кутийки и пулверизатори, но ги изтеглиха, не се намират вече.
Провери в dm, Джъмбо или Лили

# 699
  • Мнения: 6 276
При нас не съм виждала.В дм виж или в левчетата,и в двата магазина съм виждала различни милилитри.

# 700
  • Мнения: 27 759
Имаше travel комплекти с кутийки и пулверизатори, но ги изтеглиха, не се намират вече.
Провери в dm, Джъмбо или Лили
Имаше и други, по-големи пулверизатори- като за пръскане на цветя и др.

# 701
  • Мнения: 2 004
Киса, благодаря че сподели за термочантата със снимков материал, иначе не бих и обърнала внимание. Днес и аз си купих, заедно с една стъклена кутия, която и пасва добре.
Скрит текст:
Да попитам, някой знае ли дали съдът,който е за кисело мляко,с място за плодове, става за пренасяне на по-течна храна? Трябва ми нещо, което да не разлива.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 21:30 от vox

# 702
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Аз такъв буркан си взех да си нося супи. С винтова капачка е.

# 703
  • Мнения: 2 004
Супер, идеално ще ми свърши работа. От постоянен асортимент ли е, кога си го взела?Днес като че ли не видях такъв, но може и да не съм догледала...

# 704
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Супер, идеално ще ми свърши работа. От постоянен асортимент ли е, кога си го взела?Днес като че ли не видях такъв, но може и да не съм догледала...

Мисля, че постоянно ги има. С различни цветове на капачките. Онзи ден барабар с чантата го взех.

Общи условия

Активация на акаунт