Магазини Pepco 2

  • 55 618
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 356
Има ги отдавна,аз им се чудих за контейнер за адаптирано мляко за детето,че и лъжичката ще събират.

# 706
  • Мнения: 1 997
Отново благодаря за информацията. Ще ходя пак, да го издирвам Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 22:18 от vox

# 707
  • Мнения: 54 651
Здравейте, да сте виждали в Пепко, празни шишенца с пулверизатори?


0,5 л, за цветя имам аз.

# 708
  • Мнения: 27 703
От какъв материал са тези "буркани", без бисфенол А ли са?  При нас има подобни, но височината е наполовина...За супи оглеждам термоси за супи (но не от Пепко и защото са идеални при липсваща микровълнова).
Бобчита, за млякото на малката имах контейнерче на Бертони/Лорели с 3 разделения и ми беше идеално за навън. За протеин на прах също са идеални.
Ох, какви сладки, меки, пухкави порт-бебета има в Пепко...направо да му се прииска на човек да има бебе Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 15 356
Долче,имам контейнер аз затова не взех.
Имам и дрехи ,одеалца и каквото ае сетиш за ощв две бебета,ма като видя нещо хубаво и не устоявам.А порт бебета не видях и по-добре сигурно,заминаваме от Варна за двайсе дни ,няма Пепко,няма нищо,по-добре даже.
Мисля,че вече малко пластмаси за храна имат бисфенол.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Аз затова снимах дъното на буркана.
Има там някакви обозначения, който разбира какво означават, да каже.
Аз няма да претоплям супата директно в този буркан, имаме микровълнова в офиса, чинии и т. н. Grinning

# 711
  • Мнения: 111
Момичета - имам въпрос към тези, които си купиха лед лампата - изгасва ли ви лампичката, която полазва че се зарежда, защото моята не се. В книжката пише че като се зареди трябва да изгасне - та за това се питах - да не е за връщане?

# 712
  • Мнения: 6 172
Имам лед лампа със зареждане, на която в книжката пишеше че трябвало да светва от червено - зелено, но не би. Не е Пепковска, просто за сравнение.

# 713
  • Мнения: 27 703
Киса, значи нямаш грижи. Grinning РР май е полипропилен 05- би трябвало да е ок. Вероятно е и без бисфенол А, понеже не е съвсем прозрачна...но за последното не съм 100% сигурна, ако няма обозначение.

# 714
  • Мнения: 6 991
Днес се изумих от политиката им..купих детски клин, впоследствие видях, че е дефектен-единият крачол е по-къс. Върнах го в друг м-н от веригата, изрично казах причината, за да си го бракуват, но не - след има-няма 5мин го гледам на стелажа.

# 715
  • Мнения: 27 703
Може би с идеята някой да си го купи така и да си скъси единия крачол Joy Но поне намален трябваше да е, ако не бракуван...

# 716
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Относно бебешките стоки за момиче, винаги като вляза залепвам там да  охкам и ахкам, хем 2 женски избутах, но пак ми се приисква едно малко момиченце да му купувам пухкави истории.. Явно не съм единствена Simple Smile

# 717
# 718
  • Мнения: 2 252
А не сте сами, момичета. Аз хем имам момиче /вече пораснало де/ и момче след него, но като видя тия сладки, разкошни дрешки и си викам - само заради тях ще родя трето, хихихи.

# 719
  • Мнения: 583
Здравейте! Дали ще ми заменят дрешка, на която изгубих касовия бон? На някой случвало ли се е?

Общи условия

Активация на акаунт