Магазини Pepco 2

  • 55 618
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 004
Ще погледна и на КиК предложенията.
Пепко наистина са вдигнали цените. Ще чакам отново акция с - 20, 30%.

# 736
  • Мнения: 754
Много сладки дрехи за момиченца имаше при нас.
Взех сладурски ватиран комплект с лисичка, но на първото пране стана на мъхчета. Ех, ми разочаровах се. Не че беше скъп - и пак ще го оползотворим за село Grinning - но отдавна не ми е беше случвало.

# 737
  • Мнения: 54 651
Килимчетата ще ида да видя.

# 738
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Онзи ден случайно намерих жубаво зимно яке, момичешко, дебело, топло, червеникаво, с някакви блещукащи нещица по себе си за 25 лв.. Пробва го каката, но беше останало едно 110 размер и и късееха ръкавите, иначе якето беше страхотно. За парите си

# 739
  • Мнения: 27 703
Харесах някои неща, но не знам дали заради тях ще ходя специално...

# 740
  • Мнения: 6 991
Някои неща ги имаше заредени още в събота. Ватираните детски комплекти са отвратителен изкуственяк.

# 741
  • Мнения: 1 997
От брошурата нищо не ме съблазнява и по-добре Simple Smile
Иначе си купих буркана, който показа Киса. Беше една единствена бройка, явно мен чакаше Stuck Out Tongue Winking Eye

# 742
  • Мнения: 27 703
Спестяващи ел./лед крушки имат. Имат ли гаранция някаква? Хубави ли са? Thinking
Моля за мнение, ако някой ги е ползвал!

# 743
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Иначе си купих буркана, който показа Киса. Беше една единствена бройка, явно мен чакаше Stuck Out Tongue Winking Eye

Вече го сефтосах, нося си супички. Удобен е! Grinning

# 744
  • София
  • Мнения: 5 739
Днес ходих до магазина в Дъ Мол 😁бомба е паднала 😆няма нищичко почти... Персонал, 1 момиче, и нямаше никой в магазина.

# 745
  • Мнения: 54 651
Днес обух един клин, купен преди пандемията, детски 164.
Беше ме страх да не се разпори в движение, след онези гащи, които на първото обуване се разшиха. Joy
За щастие се оказа много точен като размер, в талията ми е ОК също. НМ-ските ми са леко широки, а този не е така.
Направо го похвалвам. Simple Smile

# 746
  • Мнения: 15 356
Аз имам два клина ,по шест лева ги взех и вече месец ги въртя вкъщи.Нищо им няма,материята е еластична и мека,абе хич не са лоши.Имам три от лидъл,за бременни са и бяха по 18 лв и са по-кофти материя,от оная дето се отпуска .

# 747
  • Мнения: 54 651
Да, и аз имам 2 Лидл-ски, по-лигава материя са. И са ми широки в кръста. Уж са и те 164.

# 748
  • Мнения: 1 997
DeVa, да знаеш, че все едно не съм те прочела за размера, който носиш Kissing Heart
Аз купих на дъщеря ми много хубав клин, от по-плътните. Бяха някакви две изостанали бройки. Взех по-големия размер, защото подобен клин от миналата година след няколко сушилни се сви и скъси доста.

# 749
  • София
  • Мнения: 1 131
Здравейте,кой магазин в София е най-зареден?Търся висящи кашпи,лятото си ги купувах..

Общи условия

Активация на акаунт