Юнски бебета 2020

  • 13 966
  • 184
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 441
Фризовом помага и за акането.

# 136
  • Мнения: 3 963
Хора, защо се хабите? Има хора, които ще захранват от втори месец с пълни глупости, ще слагат детето седнало, след време и други издевателства. Такива хора никога няма да прочетат нещо от достоверен източник, нито ще постъпят адекватно. Всякакви обяснения са напълно излишни, оставете я Ирина да си сърба попарата.

# 137
  • София
  • Мнения: 7 645
И аз, след като обяснихме, че бебе на 2-3м (а и която и да е възраст) в кенгуру не се носи, а Ирина продължи да си го носи, спрях да се занимавам.
Това, че го слага да седне на дупето, независимо дали е подпрян или не грам не ме учудва, той си виси на дупето в кенгуруто отдавна.
И не знам кой има проблем с кой. Чете инфо от интернет ама все на грешни статии попада. Как пък аз (също чета много) се научих да отсявам някои неща Simple Smile

Въобще не се впечатлявам вече, дори ми омръзна ...

# 138
  • Мнения: 160
Привет
До къде сте с храненето през нощта?
Ние активно ядем!
Търси, реве, мрънка и като дам...чак настървен яде. Ще каже човек, че през деня не яде 🤣

# 139
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Моята госпожица е много непостоянна в режима си за хранене. Един път има 5 хранения на ден и прави пауза 20/21ч-4/5, тъкмо се зарадвам на това и другия път има  6-7 храния и яде в 21-2/3-5/6.. Не винаги си изяжда цялото количество, не мога да го вдигна по тази причина. И в общи линии давам, когато иска. Все някога ще спре и вечер да се буди.
Но като гледам се очертава между 20-21ч да си е в леглото. Поне вечер спи, буди се само да яде. За сметка на това, през деня ако не сме навън да спи, в нас спи по някви 2х20-30 минути.
Баткото тръгна на градина, та се опитвам и него вече след 21-21:30ч да го слагам да ляга, че да мога и аз да легна на време поне малко да поспя, че през деня нямам време да легна с нея дори за малко.
Който е казал, че бебетата само ядат и спят, не знам от къде го е измислил 😅 Моето нито едното прави като хората, нито другото 😜

# 140
  • Варна
  • Мнения: 48
Момичета , вие водихте ли вече бебоците на ортопед

# 141
  • Мнения: 1 380
Да,ние бяхме на 2 месеца и малко беше Дани,видя го и на ехограф,всичко е наред . Simple Smile

# 142
  • Мнения: 16
Мами, можете ли да ми препоръчате добър ортопед в София? Имах направление и водих бебка в Горна Баня, но там прегледът беше пълна пародия.

# 143
  • Мнения: 210
Д-р Фурлакис в Надежда.

# 144
  • София
  • Мнения: 2 438
Д-р Фурлакис в Надежда.
Приема и в клиника в Стрелбище

# 145
  • Мнения: 16
А някой да има отзиви от Д-р Алексиев? Много го хвалят и него.

# 146
  • Мнения: 4
Здравейте, мами. Имам следното питане/споделяне: на 3 мес и половина сме, но все още не сме започнали с ваксините... поради различни причини (първо педиатърката изчакваше да ни мине жълтеницата, което се случи на 2 мес+, това добре, после тя беше в отпуск, след това я отложихме, тъй като тя била на семинар и тази седм отново я отложихме, този път заради нас, тъй като таткото се разболя и макар че го изолирахме се разбрахме да изчакаме още малко)
Та другият понеделник живот и здраве се надявам да започнем вече.
Лекарката ме увери, че няма проблем, че сме се забавили толкова, просто ще приключим по-късно с всички ваксини. Има ли някои мами в подобна ситуация и мислите ли, че трябва да се притеснявам заради забавянето, как мислите?

# 147
  • София
  • Мнения: 7 645
Няма никАкъв проблем, че почвате по-късно,  но сега ще е пълно с вируси и се изолирайте и пазете седмица преди ваксините, защото тепърва ще ги слагате в най-наситените на вируси месеци.

# 148
  • Мнения: 160
Привет?
Как сте? Голямо затишие!
От кога ще захранвате?
От кога ще ги слагате да седят по проходилки? А на дупе?

# 149
  • Варна
  • Мнения: 48
Привет, на 14 сме на консултация и смятам да разговарям с педиатърката да започна захранването края на 4тия месец началото на 5, вече проявява интерес към друг вид храна освен млякото и смятам да започна с тиква, пък да видим

Общи условия

Активация на акаунт