Искам да кажа ... (176) през ноември 2020

  • 53 949
  • 1 291
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Варна
  • Мнения: 6 375
Снимката на старата лична карта е отпреди 10 години. Grinning Еехх!
Трябваше да се снимам пак.
Последната актуална снимка, която беше върху документа, който попълвах, беше от подновяването на шофьорската книжка преди 3 години, но там не съм себе си. Joy

# 1 261
  • Мнения: 39 690
Последната актуална снимка, която беше върху документа, който попълвах, беше от подновяването на шофьорската книжка преди 3 години, но там не съм себе си. Joy
Същата история, Стейси. Чорлава, вързана.....

# 1 262
  • Мнения: 3 417
Аз също си харесвам старата снимка .
Помня когато ми подаваха личната карта казаха - една снимка , която да е излязла добре . Рядко срещано било . В момента не вярвам да изляза така . Та ,ако става отивам да я подновя със старата пък

# 1 263
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Миналата година си поднових международния паспорт и ме снимаха, никой не ме попита дали да оставят старата снимка. Но миналия месец отидох да сменям личната карта и жената сама ми каза-снимката,която е при нас е от една година,ако искате може да ползваме нея. Значи има някакъв срок, когато е позволено да не се  прави нова.
Мисля,че удължиха срока за подмяна още пролетта,при първото затваряне, но дали с 6 м или година не знам.

# 1 264
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Яна, ще ти пиша на лични за превозвач. Сутринта съвсем изключих, добре, че Марѝ после е повдигнала въпроса.

От много сметки за готвене, поръчахме пица. Следобед се посъбра работа, после извънредна род.среща и ни щрудел, ни кюфтета по чирпански успях да направя, само каймата омесих. Нищо де, поне за утре имам идеи за ядене Simple Smile

# 1 265
  • Варна
  • Мнения: 6 375
Понеже ще купувам имот ме посъветваха да сменя картата. Иначе уж има гратисен период 6 мес. след изтичането.
Не съм ви казала, че се отказах  да строим къща в града, предвид обстоятелствата.
Ще купим готова, в близко село до Варна.
Когато сделката е факт, ще се похваля. На предварителен договор сме, но къщата ни легна на сърце.

# 1 266
  • Мнения: 5 387
Миналата година си поднових международния паспорт и ме снимаха, никой не ме попита дали да оставят старата снимка. Но миналия месец отидох да сменям личната карта и жената сама ми каза-снимката,която е при нас е от една година,ако искате може да ползваме нея. Значи има някакъв срок, когато е позволено да не се  прави нова.
снимка може да се използва до 2г. ако няма изменения в образа. НО! Снимка от ЛК не може да се използва за ЗП, защото трябва да се снемат биометрични данни. Снимка от ЗП може да се ползва за ЛК и СУМПС, ако е правена до 2г преди датата на подаване на документи.

# 1 267
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 754
Стейси, ще изчакаме с честитките.  Как е девойката, липсва ли и редовното обучение?
На моята приятялка сина, е студент първо година и много се ядосва, че са ДО.

# 1 268
  • Мнения: 3 417
Направих най- сетне тази салата  - оризова с рулца от раци . Определено не очаквах да ми хареса толкова .
Но този път и рулцата са идеални . А такава хубава царевица от години не съм намирала.
Доволна съм . 
Количеството обаче не е за сам човек като мен.

# 1 269
  • Варна
  • Мнения: 6 375
Бубе, със сигурност ѝ липсва реалното обучение.
Абе нещо споменава с половин уста и за гадже и отлага прибирането вкъщи.
Ще изчакаме 8 декември и ще опитаме да я приберем вкъщи. Blush

# 1 270
  • Мнения: 11 032
Аз промених нещо по категориите в книжката ми, издадена половин година по-рано. Останах със старата снимка.

Излизам зле само на снимките за ЛК. Тези в паспорта и книжката ми са топ, чак не мога да се позная.

# 1 271
  • Мнения: 39 690
О, Стейси, гадже, а? Нека, нека, при вас да са, нас още да ни заобикалят.

# 1 272
  • Мнения: 15 094
Три пъти ме снимаха за ЛК накрая казах на жената да се откаже,  по-хубава няма да стана.

# 1 273
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 754
Стейси, хубави неща са това. Сега им е времето.

Аз да се поФаля, че ММ се зае да ме доизлекува. Наздраве от мен, с ракия! Joy

# 1 274
  • Мнения: 11 730
Хич не ми пука как съм излязла на лк. Зле ми е, че не мога да използвам нея и паспорта за пътуване!

Стейси, звучи идеално. Аз като реша нещо го искам веднага. Това ще е по-бързо от строеж 😁

Което ми напомня, че още ми я няма таблата на новото легло. Явно с възрастта съм станала по-търпелива 😆

Общи условия

Активация на акаунт