Искам да кажа ... (176) през ноември 2020

  • 53 950
  • 1 291
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 5 387
Аз пък правех хубави снимки, хората редовно се харесваха на тях. Аз също се харесвам на снимката на ЛК, т. к съм с къса коса там, се наложи да си изкарам паспорт, че да не треперя по границите. Снима ме същата колежка, надявам се догодина да не се е пенсионира, за да ме снима и за картата. Хубави снимки прави, позиционира рамена и глава.

# 1 276
  • Мнения: 2 628
Ох, хич не ми харесва това с увеличението на учебната година и то със занимания по интереси и дрън-дрън. Ми излезте и кажете, че дистанционното не е достатъчно и трябва да се навакса за да не излезе неграмотно поколение /няколко/, което после трябва да има висока производителност, че бая пенсии ще трябва да плаща, а не се правете на "дръж ми шапката".

Книги и филми през ноември:
Скрит текст:
Обсъждани книги
"Spartacus"-Ben Caine; "Mud, Sweat And Tears" - Bear Grylls; "Ферари"- Брок Йейтс; „Седмата жертва” на Александра Маринина; Бягаща с вълци;
Обсъждани филми и сериали
Отмяната – сериал с Никол Кидман и Хю Грант; Captain Marvel; “Невероятният живот на Енцо”; Long Way Up; Ребека нова версия (от 2020г.); Короната – сериал;
Коледните филми споделени от Никитка
Скрит текст:
The Last Christmas
Serendipity
 Snow globe
Love Actually
Deck The Halls
The Family StoneI
Daddy's home
 Royal Christmas
 A Princess for Christmas
 Holiday in HandcuffsI
Christmas Land
 Christmas Under Wraps.
Matchmaker SantaI
 The Princess Switch
The Christmas Chronicles
 A Bad moms Christmas.
A Christmas Princess: The Royal Wedding
 Fred Claus 
I'll Be Home for Christmas
 Santa Clause contract
Jingle All The Way
Elf
 A Denis The Menace Christmas
 Let It Snow
The Holiday
 Christmas Eve
santa Claus: The Movie

# 1 277
  • Бургас
  • Мнения: 6 628
В шок съм и аз с удължената учебна година, ми то почти целият юни ще отиде. Силно се надявам поне двете седмици за обща подкрепа и консултации да не са ни нужни.
Творческата ни задача за днес е рисунка на св.Андрей, през другата седмица очаквам да се усъвършенстваме, че тогава ще има доста материал.

# 1 278
  • Мнения: 15 094
Те пък заниманията по интереси направо ще запълнят зейнали ями.

# 1 279
  • Мнения: 5 463
Кака ви е ортицателна, засега де;)
Направих кюфтета по повода;)
И утре съм работна.
Гаджета, снимки, табли, салати и филми;), всичко прочетох, липсваше ми това да отварям темата и да чета толкова нови отговори.

# 1 280
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Като чета за всички промени и заповеди, радвам се, че децата ми отдавна вече не са ученици.

# 1 281
  • Мнения: 11 032
Тути, честито Simple Smile

За учебната година нищо не е сигурно, утре може да измислят друго.
Дъщеря ми е седмокласничка, предстоят й матури, кандидастване... или ще мине между капките, или ще е голям зор.

Бубе, лечението ти май върви в правилната посока Simple Smile

Дойде грейката. Не е обемна, хубава изработка, малко ми е широка. Надявам се гъшата перушина да топли, тези дни ще я пробвам върху суичър.

# 1 282
  • Мнения: 39 692
Уж няма новини, които да пропускам, но това с удължаването на учебната година ми се губи. Имаше такива възможности, но не съм разбрала, че са гласувани.
Разядох се аз. Дано се кротна до утре.
Тути, все така да си.

# 1 283
  • Мнения: 5 463
Лин, без снимка не вярваме, да си знаеш;)
Маре, празници идват, яде се. Пък и няма да сме по бански скоро, следвай моята логика и ще си много доволна;)

# 1 284
  • Мнения: 11 731
Лин, дай да я видим. Щом е с гъши пух, ще топли.
Аз пуснах едни ботушки, току-що. Те докато дойдат ще се стопи снега, ама карай 😆

# 1 285
  • Мнения: 11 032
Руми, какви са ботушите?

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 23:07 от Linofrina

# 1 286
  • Мнения: 11 731
Супер е 🙂

Ботички, нищо особено. Привлече ме, че са с "отопление" от вътре 😆

Скрит текст:

# 1 287
  • Мнения: 11 032
Нисички и цветът е прекрасен Heart, но как се опазват чисти?
Успявам да ги оритам предимно в колата.

# 1 288
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 754
Много са ви хубави покупките. Със здраве да си ги носите.

Аз много обичам топли ботички, обожавам да ми е топло на краката.

# 1 289
  • Мнения: 11 731
Не знам. Но аз по цвят ги избирах.
Лятото намазах зимно яке от фешъндейса - бежово. Та сега ще трябва да се пазя чиста 😁
Пък и малко разнообазие, все пак.

Общи условия

Активация на акаунт