Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 60/

  • 29 896
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 738

Това не е ли позата в колата?...

# 616
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Налбантова Kissing Heart
Абе и аз на шега го казах това ”пепел ти на клавиатурата”, но нещо не успях да се пошегувам като хората и изпаднах в безсмислени обяснения Joy

# 617
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301






Heart

# 618
  • Мнения: 10 554
Serenay & Hande

Simple Smile Gift Heart

# 619
  • София
  • Мнения: 13 726
Ето къде била ръката ...
Кой искаше снимка на забавен каданс?

https://twitter.com/i/status/1346416776578543617

# 620
  • София
  • Мнения: 1 247
Превод набързо на озета
Излиза наяве че съпругата, която принц Сеймен е загубил прилича на Еда. Ед и Серкан са в шок. Серкан не може да толерира това.Еда му казв, че не е знаела за тов, но все пак това положение нанася още един удар върху връзката им.
Принц Сеймен е готов на всичко за да спечели Еда, която му напомни и прилича на мъртвата му съпруга. Семиха и Балджа (която тайно от другите работи в полза на бабата) решават да му помогнат. Еда, която не подозира лошите намерения на принца и Серкан, който не подозира лошите намерения на Балджа ще се наранят взаимно и ще направят неща, които ще предизвикат ревност у другия.
Айфер и Айдан ще се опитат да се изиграят една друга за д са по-близо до шеф Александър. А шеф Александър, който не подозира за влечението Н двете дами се опитва да спазва едно и също отношение и към двете. А бащата на Пъръл мй ще създаде проблеми в брака между Пъръл и Енгин.
Напрежението между Еда и Серкан ще доведе до неочаквано голямо избухване. Една малка искра ще доведе до избухването на огън между тях. Това което ще се случи след това ще е причина нещата да се пренесат в неочаквано за никого състояние.


Коментар от Туитър : Направете път, бебе Болат идва

Привет от мен, развълнувани момичета! Flowers Hibiscus

Алекс, благодаря за светкавичния превод на озета (думата май не е на български език, а е буквален превод от турски?!)!

Момичета, в никакъв случай не искам да звуча песимистично, но след като прочетох няколко пъти текста преведен от Алекс имам едно странно усещание, че епизода в събота пак ще е яко пилене на нерви и нервни окончания с бабата г-жа Семиха, принца, Балджа, ревност  между главните герои, безумията на трите ААА и всъщност ще мине в очакване на сцената, която вече видяхме в трейлъра! Но .... силно се надявам новите сценаристи вече да са си научили урока от няколкото епизода, които им оставихме като преходни, тренировъчни и да са вкарали повече от онзи дух и стил на епизодите от лятото!

Хубава вечер! Nature First Quarter Moon With Face

# 621
  • Кърджали
  • Мнения: 10 387
nrgmama, след последният път когато и фрагманите и озета ме бяха доксрали до депресия и очаквах някакъв ужас, а серията се оказа доста приятна спрях да им се връщам. Ако не  бяха "бебеБолатиде" сцените, сигурно нямаше и да обърна внимание и на втория трейлър.
Мисля че серията ще е приятна, Серкан ще предизвиква Еда и накрая ревността им ще избухне в знаете кое. Естествено ще ѝ а лазене по нервите от три страни - принца бабата и медената, ама ще ги преживея.Е, не очаквам двамата инати да си разрешат проблемите, предполагам Еда още няма да му каже защо по-точно е поискала да се разделят, ама поне ще разберат, че за тях раздяла няма.

Виж, трите А не са ми забавни. Предпочитам на Сейфи да дадат време в повече

# 622
  • София
  • Мнения: 5 740
nrgmama, според мен епизодът ще бъде супер. Фрагманите имат едно много позитивно и приповдигнато настроение. Избирам да се доверя този път на тях и да игнорирам написаното в озета. Според мен ревността на киткоберач Болат ще е сладка и забавна, каквато е била досега. Още по-сладко и забавно ще е да видим как предизвиква Еда с неустоимия си чар, за да й докаже, че нищо между тях не е приключило. Аз съм се настроила по-скоро за следното: 10 минути драма в началото на епизода, Серкан си оправя настройките и превключва на режим "неустоим Серкан Болат за Еда", започва с неговия план / тактика, ревнуват се един друг = комични ситуации и приключваме с черешката на тортата - "кексът за сдобряване". В резюме - очаква ни един страхотен епизод. Слагайте всички розовите очила и не смейте да се настройвате песимистично! Simple Smile

# 623
  • Мнения: 10 554


Аз съм на мнение, че серията в събота ще е много забавна Wink
RED Revolving Hearts

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 20:02 от mi_si

# 624
  • Мнения: 781
Момичета, какви са тези негативни мисли? Ама моля ви се, то цял свят се е наточил да гледа, как бившият робот с нова длъжност(киткоберач 😂) ще ходи в градинката на Еда. Хайде моля ви по-цветно!
Подарък от мен! 😍😍😍😍

# 625
  • София
  • Мнения: 5 740
Хандемий какво се прави на важна, ами не хареса снимката на нашето момче. Я, вижте - сума народ му я е харесала. 😅🤘🏼

# 626
  • София
  • Мнения: 13 726
Изпълни си обещанието момчето. Докарал я е горе-долу! Можел е още малко да се постарае, но и така става 

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 22:20 от БлагаВест

# 627
  • Мнения: 3 436
Момичета , черпя Ви днес, по повод имения ми ден.


Относно озета,  радвам се , че не са ни показали финалната сцена във фраговете.  Ноо... си мисля. Да не случайно,  отново да се окаже сън или мечта? Последното изречение ме кара да си го мисля това.


Надявам се епизода да е хубав и да си заслужава,  за да ми дойде като подарък за моят ден рожден ! Heart

# 628
  • Мнения: 945
Хандемий какво се прави на важна, ами не хареса снимката на нашето момче. Я, вижте - сума народ му я е харесала. 😅🤘🏼
Нали! И аз цъкам през нкло минути да видя like, ама тя много тежко го раздава... Момчето как хубаво си се отчита, а пък Ханя само режим изчакване, не са хубави тези работи, тц... Flowers Strawberry

# 629
  • Мнения: 314
Здравейте, момичета!
Темата е толкова жива, разнородна, бълбукаща и подчинена на общата ни страст. Обичам ви!

Благодаря на екипа преводачи за поредния преведен епизод.
Благодаря и на нашите „лични“ преводачи Алекс и Али за бързината и отзивчивостта.

Prinx, честит имен ден!
Еди-коя си, на патерици поздрави за двойния ти празник!
Бъдете здрави и нека всичките ви желания се сбъдват с лекота!

Хубава вечер на всички!

Butterfly, честито! Хубав празник на всички празнуващи днес!

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 20:38 от s...v

Общи условия

Активация на акаунт