Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 60/

  • 29 915
  • 742
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 10 564
БРО, още няколко милиона скандират същото Stuck Out Tongue Winking Eye

Доскоро скандирах СВАТБА, сега скандирам БЕБЕК ВАР!!! Grinning

Серкан - джуниър отново е в играта Sunglasses

# 601
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ако бебето изпревари сватбата комшиите наистина ще са потресени Joy А бабата според мен предполага, че Еда се е дала преди да са я поискали официално Stuck Out Tongue Winking Eye

# 602
  • Мнения: 2 130
Ако бебето изпревари сватбата комшиите наистина ще са потресени Joy А бабата според мен предполага, че Еда се е дала преди да са я поискали официално Stuck Out Tongue Winking Eye
Еми ще й пишем 2ка, защото не е гледала сериала преди това и не знае кой коя градинка е опрашвал, ще предполага само.
Ама иначе ще заплитат друга интрига. На мен ми е интересно как Серкан, градинарят, ще разбере за починалата съпруга на прАнсе 🤔

То сега може да се започне и с "дали Миник Серкан не е в на Ханде коремчето и да я направят бременна в сериала"...

# 603
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Балджа може да разбере преди Серкан за мъртвата двойничка на Еда и да му пусне мухата.

Пепел ти на клавиатурата, Налбантова Joy Има ги такива хора, които не разграничават сериал и реал, като нищо ще погнат Ханде...

# 604
  • Мнения: 10 564
Това, че Ханде е "бременна" се коментираше още преди 2 седмици, мисля, че беше от бразилките. И това  щяло да е  причина сериала  да приключи в края на февруари .... Wink

Хектор Wink
https://twitter.com/i/status/1347196729700065286

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 17:07 от mi_si

# 605
  • София
  • Мнения: 5 740
Сакън сериалът да не приключва в края на февруари, моля, моля! Simple Smile Ама този Керем е чок секси на тази снимка... Предупреждавайте да си пия хапчетата, преди да поствате такива неща. Изтекоха ми лиги, очи, пулсът ми запрескача... Хекторчо милият видях, че е бил на спа. Grinning
Това, че Ханде е "бременна" се коментираше още преди 2 седмици, мисля, че беше от бразилките. И това  щяло да е  причина сериала  да приключи в края на февруари .... Wink

Хектор Wink
https://twitter.com/i/status/1347196729700065286

# 606
  • Мнения: 1 338
Сега вече е ясно защо бабата е чакала толкова дълго - първо, да намери подходящия мъж и второ, да направи това, което не е успяла със сина си и трето, да отмъсти на семейство Булат.

И аз очаквам Балджа да снесе новината, че Еда е копие на Есма, което си е тъпо, в неин стил...ситурно разчита така Серкан да се откаже по-бързо от Еда...

Аз не очаквам Еда да е бременна, може да използват това със Серкан като част от плана им...

# 607
  • София
  • Мнения: 5 740
Питат ни дали сме готови да прибавим към тези още любими ЕдСер сцени - https://www.instagram.com/reel/CJvz61KJkoA/?igshid=120ipqpswe03x

Да идва съботаааа! 🤘🏼🤘🏼🤘🏼

# 608
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
За Еда съм по-склонна да повярвам, но не и за Ханде. Joy Та тя дори не сме сигурни, че е с Керем или някой друг, за останалото е доста прибързано да се говори. 'айде може да е пламнала искрата, но кога да направят белята. Те в сериалите контрацепция не признават, но това е отделен въпрос Joy
Пък и Ханде сега е времето, в което ще иска да се развива като актриса, не знам омъжените актриси с деца дали са толкова търсени и успешни...

# 609
  • София
  • Мнения: 5 740
Марги, това, дали е омъжена и дали има деца, няма значение. Всичко си зависи от самата нея. Ако бързо влезе във форма след раждането и иска да работи, вместо да си остане вкъщи и да се посвети на семейството, никой не може да я спре. Тя е млада, красива. Четох, че Фахрие щяла да се завръща скоро на екран. Така че едното няма общо с другото. Може и друго - да е омъжена, но да няма деца и да работи, както е Неслихан Атагюл, например. Wink

# 610
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Срам, изказах се неподготвена, Blush не ги следя останалите, чувала съм за някои от тях, но си мислех след като са се омъжили кариерата остава малко на заден план. Като Фахрие Евджен например, Хатидже Шендил...

# 611
  • Мнения: 2 130
Марги, какво имаш предвид с това "разграничаване на сериал и реал"????????? Няма такова нещо 😄 Всички гледаме Еда к Серкан, но виждаме Ханде и Керем 🤩
А пък Ханде е кръстена на баба си - Еда, дори виж, че в самото име "ХАнДЕ" се съдържа "Еда", но са го скрили, за да не разберем.
При Серкан е почти същото. Официално е Керем Бюрсин, но също буквите на Серкан се съдържат в цялото име (А-то е за заблуда) . Той е кръстен на дядо си - Султан Серкан. Ама за да е модерно и отделно, че са сменяли държавите, са решили да го променят.

# 612
  • София
  • Мнения: 5 740
Това да не мешаме сериал и реал, ми звучи като онова изказване на Керем “да не мешаме плодове и зеленчуци”. 😅😅

Я, да видим кой е харесал поста, че предстоят още хубави ЕдСер моменти...

Май на Керем му е допаднала кекс сцената, която ще видим с събота. 😅😅🤘🏼🤘🏼

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 18:03 от Бърборанка с розови очила

# 613
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Марги, какво имаш предвид с това "разграничаване на сериал и реал"?????????
Не конкретно за нашия сериал, сетих се за актрисата в един друг от недалечното минало, но няма да ви е интересно.
Или след като съм подхванала поне да си довърша мисълта - Хазал Кая по време на заснемането на Нашата история се омъжи, впоследствие забременя, а за бащата на бебето ѝ имаше доста нелепи предположения. Това е Joy

# 614
  • Мнения: 2 130
Марги, цветенце, бъзиках се просто 😄 Ние гледаме да не смесваме реал със сериал, но повечето чуждестранни фенове не го правят и заради това ХанКер=ЕдСер в туитър и инстаграм..

Общи условия

Активация на акаунт