Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 48 991
  • 760
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 30
провери ли тук?
http://kadifecraft.com/product/33925/goblen-rto-m70034-davayte-l … ov-vseki-den.html
и в Аксиома имат налични някои на РТО, може и там да провериш.
Благодаря, Добри! Именно тях чаках повече от 6 месеца... А в сайта Аксиома-та не предлагат RTO.

# 676
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
има хора, които продават във фейсбук, но не мога да препоръчам. при мен се забавиха много, много. Sad

# 677
  • Мнения: 11 916
Всички доставки се бавят в момента и не се знае за колко време. Тази мацка, която забави на Добри гобленчетата, не случайно спря да поръчва вече, щото й писна. Скоро поръчах при друга жена, която има магазин за гоблени в Търново и прави поръчки. Та тя сподели, че има  пратка стояща вече месец на аерогара Москва...
Иначе големите магазини тип Аксиома, още повече се бавят факт

# 678
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
обстановката не е нормална, бавят се всички, аз имах предвид, че някой някъде може да го има наличен.
понякога купуват и извън поръчките за да хванат някоя отстъпка.

# 679
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета . Уникални сте.
За гоблена попитайте по групите във фейсбук. Все от някъде може да изкочи наличен. Има и  цели албуми с гоблени за продажба. Не съм го виждала до сега.
Аз боднах малко още. Вижда му се края. Вчера  беше топло  и си оправях лудницата навън. Искам да го довърша, но май на моменти даже не ми се хваща. Гледам го и не ме дърпа....
Разделям го уж на квадратчета и си казвам това ще ушия, после другото и ... нищо.
С тези големи проекти които шиете, аз съм да се скрия в ъгъла.

# 680
  • Мнения: 11 916
Ето тук тази дама във ФБ за която споменах по-горе, че последно пазарувах от нея. Набързо прегледах албума, не го виждам този гоблен, но има доста на РТО може да я питате, много е любезна.
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=diana.petrova.7315&am … .2351869801508357

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Здравейте, мили дами! Не съм от пишещите в темата, но често се радвам на творенията Ви и на уюта, който е създаден в групата Ви. Включвам се с молба, ако някоя от Вас е шила или разполага със схемата на един гоблен ( в скрит текст) и има желание да  го сподели, бих била много щастлива. Бих си го поръчала, но нямам време да изчакам доставката (последния път, в който поръчах от сайта, в който е наличен, чаках 6 месеца), а искам да зарадвам скъп приятел - новодомец. Бъдете здрави и все така сърдечни!
Скрит текст:
Намерих скан при рускините, през телефона не мога да преценя колко е качествен, но мога да ти го пратя на мейл, дано свърши работа. Има подбор на конците. Ако искаш, прати ми на ЛС мейла си, ще изпратя

# 682
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Здравейте, момичета! Някоя от вас дали е шила тези котета на Дим? Имам нужда от схемата! Ще съм ви безкрайно благодарна, ако можете да ми помогнете!

# 683
  • Мнения: 1 693
Скрит текст:
Здравейте, момичета! Някоя от вас дали е шила тези котета на Дим? Имам нужда от схемата! Ще съм ви безкрайно благодарна, ако можете да ми помогнете!


Виждала съм я във Pinterest. Потърси по име на самия гоблен. Ако само схемата е нужна.

# 684
  • Мнения: 730
Аз съм поръчвала РТО през групи във Фейсбук чрез Спаска Пашова и Емилия Георгиева, и ми пристигаха нещата за около месец. Диана Петрова в Търново също прави доставки. Лично я познавам, аз съм от Велико Търново и пазарувам при нея откакто е отворила магазинчето(сигурно от 20 години)

# 685
  • Мнения: 306
Здравейте момичета! За първи път шия гоблен с контур.Моля да ме ориентирате с каква игла се шие? Прекрасно е всичко, което споделяте!

# 686
  • Мнения: 7 108
Аз си шия контура със същата игла, с която и гоблена. Не му трябва специална игла.

# 687
  • Мнения: 306
Аз си шия контура със същата игла, с която и гоблена. Не му трябва специална игла.
Благодаря Зори!

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 09:10 от ane-lia

# 688
  • Варна
  • Мнения: 6 896
За контура - според зависи. Ако е на 14ка, нямам нужда от различна игла. Но последните години ми е по-лесно на по-дребен каунт да ползвам игла с по-остър връх, по-лесно, точно и удобно ми е. Иначе шия с по тъпичка ....Grinning

# 689
  • Варна
  • Мнения: 2 446
И аз не съм писала отдавна (защото за съжаление шия много спорадично и нямам какво да показвам), но ви чета редовно и се радвам на красотите ви. За РТО мисля, че в момента правят поръчки из групите във фейсбук. Освен Спаска Пашова препоръчвам и Кичка Сачарова - коректна и бърза, но не знам дали в момента прави поръчка за РТО, защо сега събира поръчки за Златно руно и Алиса. И по този повод вчера си избрах един гоблен, който за съжаление не можах да поръчам чрез нея (беше много любезна, но явно поръчва от прелупвач и в момента го нямаше нсличен), та го поръчах директно от сайта на Златно руно. Платих го, даже получих мейл с потвърждение за адреса. До сега не бях поръчвала от Русия. Дали според вас ще отиде на митница или ще си го получа директно на адрес по пощата? Поръчвала съм гоблени и от Щатите със стойност над 22 евро и винаги са идвали на адрес, та не ми се е налагало да го обмитявам. Сега стойността с доставката ще е около 100 -110лв. - според вас дали ще отиде на митница? И защо се очаква да се бавят пратките от Русия - нали ковидът стихна? Моля тези с опит от поръчките в Русия да споделят.

Общи условия

Активация на акаунт