Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 48 994
  • 760
  •   1
Отговори
# 660
  • Карлово
  • Мнения: 410
Приказен в буквалния и преносния смисъл! Рядко ми харесва семплер, но този направо ме очарова. Жалко , че няма опция сърчице за харесване.

# 661
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 408
динковче, а чеширски котарак има ли? или поне усмивка?

Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 662
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 720
динковче, а чеширски котарак има ли? или поне усмивка?

Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Има, бе Добре, даже се вижда. На дървото е кацнал, в ляво на екрана Joy Синичък е, доколкото виждам.

Семплера наистина е вълшебен!

# 663
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 408
ауууу, а аз го помислих за бухалче и бая се почудих имаше ли бухалче в книгата или не.
значи очилата пак са за смяна Sad .

# 664
  • sof
  • Мнения: 438
Благодаря ви от сърце! Разнежих се и си ги поръчах за четене, а да: точно бухалчето го играе котарака; прибрах го вече и не мога да снимам от близо. Авторката AuryTM има и други по приказки, най-вече Nutcracker-a (Лешникотрошачката) ме кефи, но по-нататък. Прекрасен уикенд!

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 610
Закъснях за сгледата, ама все нямам време! Много ви харесвам и ви се радвам на ентусиазма да започвате, а някои - и да довършвате. Сега май ми е ред да започвам...

Невероятен Динков, пълниш окото Heart Eyes
Поздравления на всички останали девойки Hug
Щом сме на вълна семплери да вмъкна и моя

Последна редакция: сб, 29 май 2021, 10:23 от pyypi

# 666
  • Мнения: 7 108
Динков, абсолютен разкош е този семплер, като почнеш от панамата, през цветовете та до сюжета. Поздравления Heart Eyes

# 667
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 408
пипи, чуден е. сякаш няма да има нужда от контур. Simple Smile

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 610
пипи, чуден е. сякаш няма да има нужда от контур. Simple Smile
Ще му сложим малко за цвят  Grinning

# 669
  • Мнения: 376
Приключих с второто гръцко островче, няколко години след първото. Остана да им измисля рамки. Представям си ги с тънка тъмносиня/черна рамка и бяло паспарту. Или може би обратно? Thinking Идеи?

# 670
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 408
синя рамка с бяло паспарту. може и обратното, но задължително със синичко - гръцки стил. Simple Smile




и така става

# 671
  • Мнения: 376
Да, и аз някак така си ги представях. Синьо или нещо друго от цветовете вътре - кафяво, цикламено... Ще видим, ще покажа, като са готови.

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 1 441
Аз позанемарих гоблените, но съм се вкарала в такъв тегав ремонт, че съжалявам горчиво Grinning

Подсетихте ме за кривите къщички, отдавна са ми страст и имам огромно желание да ги осъществя. Сега точно имам малко време днес и ще поровя по източниците, да си позапълня празнотите по натрупване на запаси Simple Smile

Иначе, за да не изброявам поименно, но винаги се наслаждавам на вашите творби и си ви следя изкъсо Blue Heart

# 673
  • Мнения: 30
Здравейте, мили дами! Не съм от пишещите в темата, но често се радвам на творенията Ви и на уюта, който е създаден в групата Ви. Включвам се с молба, ако някоя от Вас е шила или разполага със схемата на един гоблен ( в скрит текст) и има желание да  го сподели, бих била много щастлива. Бих си го поръчала, но нямам време да изчакам доставката (последния път, в който поръчах от сайта, в който е наличен, чаках 6 месеца), а искам да зарадвам скъп приятел - новодомец. Бъдете здрави и все така сърдечни!
Скрит текст:

# 674
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 408
провери ли тук?
http://kadifecraft.com/product/33925/goblen-rto-m70034-davayte-l … ov-vseki-den.html
и в Аксиома имат налични някои на РТО, може и там да провериш.

Общи условия

Активация на акаунт