Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 65

  • 62 036
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 417
Какво е

# 676
  • Мнения: 36 057
душ гел на арома с различни аромати
интересното е, че единият е промотиран като такъв с аромат на черен пипер (за този пита джаста) - не е точно и съвсем такъв, но е интересно разнообразие в морето от сладости, плодове и акватици
съдържанието на тази бутилка е малко по-бледо от на предишните две, дали има разлика в аромата не знам, купих я буквално преди час и не сме я пробвали

# 677
  • Мнения: 15 356
Черния пипер много хубаво мирише ,взех си скраб с него на Агива,много ми харесва .

# 678
  • Мнения: 36 057
звучи чудесно, и аз ще трябва да си взема Joy
за тяло ли е, нали?

# 679
  • Мнения: 153
Бихте ли ми препоръчали комплект от четки за грим, от които сте доволни? Обмислям поръчка на подобни като тези .

# 680
  • Мнения: 3 417
Благодаря Бубанка .

# 681
  • Мнения: 15 388
Бубе, благодаря за споделеното. Hug

# 682
  • Мнения: 185
Здравей, къде се намира този Рефреш 🤔
ТТ Маркета е супер. Не знам как е онлайн магазина им, но във физическия им има доста съкровища. Като ходя в Русе, този магазин е любимата ми дестинация.
Дори преговарях да отворят филиал във Варна, ама засега без успех.
Пп Цените им доскоро също бяха без аналог. Към настоящия момент не знам как са, но, за съкровищата, които предлагат си заслужават.
Пп Те са малко като варненския Рефреш/Марешки, имат стоки паралелен внос. Всичко, което съм купила от тях е било добро. Любим магазин.

# 683
  • Мнения: 5 390
Варна, бул.Република , в МЦ Младост -Марешки, между Кауфланд и Делта планет мол.

# 684
  • Мнения: 2 604
И аз отскачам понякога до този Рефреш и обикновено излизам точно с продукти паралелен внос. Просто всички масовки в ДМ ми поомръзнаха. Миналата събота си купих от там шампоан Елвитал(вносния Елсев) за мазна коса и ампула-терапия за изтощена, околоочен крем на Регал с пробиотици, дезодорант на Биотен и гел-пилинг на Биоаптека с хайвер. Тази серия с хайвер ми е много интересна и ще опитам всички продукти задължително.

# 685
  • Мнения: 6 008
Ей, инфлуенсна ни, Бубанка, с този черен пипер. И аз на редичката за него.

# 686
  • Мнения: 36 057
Ей, инфлуенсна ни, Бубанка, с този черен пипер. И аз на редичката за него.

не очаквайте нещо особено, обикновен душ гел без особени достойнства Grinning
бяхме говорили преди много време (година? повече?) за него, дружно решихме, че вече не се предлага, а втората бутилка купих случайно от магазин в едно село, затова много се зарадвах като го видях вчера в кауфланд - всички магазини от веригата са ми далеч и влизам веднъж в годината, сигурно седи по рафтовете там от години Joy

# 687
  • Мнения: X
Да споделя мнение за евтин козметичен продукт. Имах доста пъпки от постоянното носене на маски и се консултирах с козметика си. Тя от своя страна ми препоръча да си взема Ретинол и като евтин вариант препоръча Ревокс. Трябва да кажа, че лично моята кожа изглежда много по-добре и забравих за пъпките. Не казвам, че при всички би било така, но може да пробвате.
Това е било зимата нали? Защото ретинол през лятото не е ОК
Абсолютно е ОК със слънцезащита 50 фактор и правилно въвеждане. Simple Smile

# 688
  • Мнения: 6 008
На Ревокс серума с ретинол и сквалан ли?

# 689
  • София
  • Мнения: 6 727
Аз говоря за тоника нямам идея дали имат серум с ретинол.

Общи условия

Активация на акаунт