Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 65

  • 61 500
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 023
Имат и серуми

# 691
  • София
  • Мнения: 6 726
Те имат ама не знам дали са с ретинол.

# 692
  • Мнения: 4 045
Моля кажете повече как нанасяте тоника с ретинол в рутината си. И аз искам да пробвам, но не знам като коя стъпка се ползва и след/преди какво.
С тампонпе ли се нанася, измива ли се след това? Изчаква ли се време преди да се нанесе следващия продукт?
Благодаря!

# 693
  • София
  • Мнения: 6 726
Значи измивам се измивния си гел, после с памуче нанасям ретинола изчаквам малко да попие и нанасям Ниацинамид пак на Revox. Това е. Всичко правя вечер. На сутринта измивам лицето само с вода и слагам крем и слънцезащита като излизам Simple Smile Всъщност това ми препоръча козметичката. Виждам, че примерно дават друга информация.

# 694
  • Мнения: 1 023
Момичета да ви попитам матиращата пудрата на Аура с каква гъба я нанасяте, че нещо с този тесничък отвор едва едва успявам да я докопам?

# 695
  • София
  • Мнения: 22 858
Ползвам четка за пудра. С нея нанасям пудрите.

# 696
  • Мнения: 23 069
С четка за пудра ,като изсипвам малко в капачката на самата кутийка.Така може и са бютиблендер или тампонче да се сложи.

# 697
  • Мнения: 1 023
Ще пробвам това с изсипването, защото с пуфчето, с което нанасям май няма друг вариант. Дори не ми е минало през акъла, благодаря ☺️

# 698
  • Мнения: 15 356
Единственият минус за мен е точно нанасянето,аз повечко загребвам и също изсипвам в капачката.Но много ми харесва пудрата

# 699
  • Мнения: 23 069
Единственият минус за мен е точно нанасянето,аз повечко загребвам и също изсипвам в капачката.Но много ми харесва пудрата
Няма ли отвори като сито?Аз си “соля” чрез тях в капачката.

# 700
  • Мнения: 15 356
Абе то има ,но аз съм свикнала да загребвам сериозно ,соля и аз така ,само мрежичката не съм пробвала да махна.

# 701
  • Мнения: 1 023
Мина ми през главата да махна мрежата ама като се знам колко съм сръчна най-много да я обърна 😄

# 702
  • Мнения: 23 069
Мина ми през главата да махна мрежата ама като се знам колко съм сръчна най-много да я обърна 😄
Соли си, иначе
ще
похабиш много продукт.

# 703
  • Мнения: 4 010
Ползвате ли бързосъхнещ топ лак  от който да сте доволни?

# 704
  • Мнения: 13 048
Ползвате ли бързосъхнещ топ лак  от който да сте доволни?
Seche Vite, макар че стриктно погледнато не е много за тази тема че е 20тина лева.
Може и пак тук да ми го препоръчаха де, не помня в коя тема питах и аз преди няколко месеца. Според мен си струва всяка стотинка и го казвам от позицията на човек дето за лак повече от 2-3лв рядко ще похарчи.
От дрогерийните имам 3 различни в момента и поне още 1-2 съм пробвала, то излиза че сумарно поне толкова съм дала пак а не ги ползвам.
С този се лакирам пълна програма - база, 2 слоя лак и топ лака, без да чакам между тях изобщо. И след половин час си лягам и не ми се отпечатват косата и чаршафите на пресния маникюр.

Общи условия

Активация на акаунт