Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 65

  • 61 510
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 015
Здравейте,да споделя и моите придобивки,майка ги купи от Кауфланд,ще си ги използвам с кеф като се прибера в България.



Хубава вечер

# 706
  • София
  • Мнения: 3 757
Ползвате ли бързосъхнещ топ лак  от който да сте доволни?
Този:

# 707
  • Мнения: 4 010
За колко мин изсъхва?

natkaпишеш 30мин и си лягаш,аз търся нещо по-бързо съхнещо.

Сега ползвам един на които пише 66сек но разбира се не е толкова бърз а и бързо се сгъстява. Искам нещо друго да пробвам.

# 708
  • Мнения: 5 832
Откакто открих мат топа на ГР съм постоянно с матов маникюр и педикюр, съхне много бързо. Мен лично лакирането ме изнервя до степен да получа сърбеж по скалпа и трябва да съхне светкавично всичко.

# 709
  • Мнения: 13 063
Имам такива дрогерийни няколко, с тях по-бавно става. В момента имам някакъв бързосъхнещ на Golden Rose , пробван е няколко пъти и събира прах. Victoria някаква, същата работа. Третият ме мързи да ида да проверя точно какъв е, събира прах до другите два и той. Те нека си пишат че съхне за минута, върху един слой лак може и да е така. Върху 2-3 обаче никакъв шанс с часове да мога да си легна и да не се отпечатат чаршафите и сутринта вместо да се радвам на маникюра си, аз ругая и го трия че не е за гледане. Той лакът ми е сух и почти веднага, но аз говоря за втвърден напълно лак, не просто да е сух на пипане, друго не ме устройва че все вечер се лакирам. Може и по-бързо да става от 30 минути, не съм пробвала, обикновено толкова време си оставям аз. През първите няколко минути ми се е случвало да нараня лака с нещо твърдо, та оставям малко.
Този на Essence сигурно бих го пробвала и него, ако все още търсех и не бях си намерила вариант, то май само него не съм от този клас.
Стрина Калина, наистина е много досадно чакането, поне няколко години почти никога не се лакирах защото мисълта сума време да седя разперена като плашило и да не мога нищо да правя ме побърква.

# 710
  • Мнения: 4 237
Natka,може ли линк или снимка на този топ лак?

# 711
  • Мнения: 13 063
Ето го, за съжаление не знам да го има във физически магазини някъде и доставката го оскъпява още... То и затова писах че не е много като за тази тема, малко по-горен ценови клас идва и доста му се чудих и аз.

# 712
  • Мнения: 750
От  makeup  го бях взела по 7 лева, случайно ми попадна на тази цена, но в вомента не е наличен.Жалко, че взех само 2 шишета.

# 713
  • Мнения: 1 995
Моите фаворити са Perfect UV Top и Avon Gel Shine - супер бързо съхнат и имат хубав блясък.


# 714
  • Мнения: 4 010
От avon имам не съм доволна.

Някой с впечатление от тези

# 715
  • Мнения: 4 048
Имам първия Sally Hansen. Не си заслужава парите. Купих го от Makeup за около 10 лева. Да, съхне бързо, но съхне преди да мога да се лакирам ако ме разбирате. Трябва или да си светкавица или не знам. Не оставя плътен бляскав слой, не задържа лака за по-дълго време въобще. За мен е една много неуспешна покупка, защото много го исках и така се разочаровах. Подведох се по положителните коментари и съжалявам.
Не ви съветвам да си го взимате.

# 716
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Имам първия Sally Hansen. Не си заслужава парите. Купих го от Makeup за около 10 лева. Да, съхне бързо, но съхне преди да мога да се лакирам ако ме разбирате. Трябва или да си светкавица или не знам. Не оставя плътен бляскав слой, не задържа лака за по-дълго време въобще. За мен е една много неуспешна покупка, защото много го исках и така се разочаровах. Подведох се по положителните коментари и съжалявам.
Не ви съветвам да си го взимате.

Напълно споделям това мнение.
Аз последно съм доволна от този Есенс и топ лака на Avon.

# 717
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аз от години ползвам бързосъхнещия топ на Голдън роуз и съм доволна. Слагам основа, 1-2 слоя лак, след минута, както пише на него и топа и след 5 мин. си лягам. Мноого рядко се случва сутрин да имам чаршафи на някой нокът.
Но бих пробвала и останалите, които хвалите, може пък някой да е по-добър Simple Smile

# 718
  • Сливен
  • Мнения: 4 061
Аз съм много доволна от Sally Hansen ,бързо ми съхне лака има блясък,който се задържа дълго.

# 719
  • София
  • Мнения: 22 859
И аз съм доволна от топа на SH.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт