Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 65

  • 61 517
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
На SH не са евтини продуктите.

# 721
  • Мнения: 413
То и на Seche Vite не са евтини, но въпреки това се споменаха на предната страница Hands V
Иначе който е фен на лаковете на Sally Hansen, може да ги намери на по-достъпна цена(поне спрямо Ремедиум например) в Parfimo, Makeup.bg и други онлайн магазини. Вярно, че доставката оскъпява малко, но все пак си мисля, че лаковете са достатъчно по-евтини, че да си струва поръчката им, освен това и аз например винаги поръчвам и други неща, така че където имам възможност, намазвам с безплатна доставка.

И за да не е излишен спам - много съм доволна от този шампоан против пърхот на Жая: https://makeup.bg/product/321515/#/option/556462/ , подейства чудесно на косата ми, като бонус има сравнително приятен, но много лек аромат.

# 722
  • Мнения: 1 016
Здравейте.Понеже съм си в България за седмица се отбих през ДМ.Хем да купя безглутенова храна за мъжа ми,хем да си купя 2-3 неща.


Купих си този измивен гел за лице,както и водата за уста на Билка-билковата  и конец за зъби на Астера.Доволна съм и от 3те неща.

Хубава вечер.

# 723
  • Мнения: 3 417
Водата за уста марката на ДМ - зелена ментова е чудесна.

# 724
  • Мнения: 1 995
Да, най-ценното ѝ предимство е, че елиминира всякакви ранички и раздразнения за отрицателно време.

# 725
  • Мнения: 15 363
Подкрепям. И ние у дома много я харесваме. Мъжа ми освен другите и качества, я определя като "вкусна".

# 726
  • Мнения: 3 417
Не знам дали съм хвалила и дезодориращите кърпички пак тяхна марка . Чудесни са. Скоро само заради тях ще ходя .
Но кърпичките за очила - вече привършвам втората кутия / щото толкова ги харесвах , че по 2 купувах винаги / не спирам да ги пустосвам - направо ми се разпадат в ръцете.

# 727
  • Мнения: 15 356
Може ли снимка на въпросната вода за уста?

# 728
  • Мнения: 3 417
не намерих по изчистено изображение

# 729
  • Мнения: 626
И от мен положителен глас за зелената вода на ДМ, приятна е и не ми люти много.

# 730
  • Мнения: 15 363
Бобчи, Саня е показала, но ето изображение на водата в целия и блясък:

Пп Прекрасни сте с малкото Бобченце. Видях ви в друга тема. Wink Не морски сирени, а направо морски принцеси. Heart

# 731
  • Мнения: 5 253
А какви са тези дезодориращи кърпички?

# 732
  • Мнения: X
Мисля да пробвам твърд шампоан+балсам. Някой ползвал ли е и какъв?

# 733
  • Мнения: 1 950
За мен си е чист сапун! Да, ползвала съм на Милва, с алое, със сяра, хума, с катран. Предназначени са и за миене на коса, против пърхут, косопад. От ученичка ги ползвам. От 2 години дойде и модерното им наименование - твърд шампоан Wink
Мият си тези конкретните прилично, правят мека и нежна пяна, косата е малко по-скърцаща и груба, докато е мокра, но след балсам си е топ.

# 734
  • Мнения: X
Има и шампоан и балсам 2в1, на Милва съм ползвала преди много години и не ми действаха добре.

Общи условия

Активация на акаунт