КАУФЛАНД - тема 49

  • 62 617
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 19 253
Пликове на BRIO купувах от предишна акция. Доволна съм поне засега. Взимам винаги големи, свикнах да си ги подреждам и са ми безценни особено за зимни якета, завивки или одеала. Малки ползвам при пътуване, така багажа ми е с много малък обем.
Единствено човек трябва да намери прахосмукачка, когато си тръгва където е бил.

# 16
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 785
Вакуумни торби 2 размера има и в Икея. Доволна съм, за 2 години престой вакуумирани са изпуснали съвсем минимално. Не знам ценово дали ще ви устройват, иначе ги има налични и в Центровете за поръчки, не са само с доставка.

# 17
  • Мнения: 35 129
И аз миналата седмица тичах за вакуум торби. Взех двата размера. Идеални са. Направо са без пари. Голямата е 3.50 лв, а малката 2.50

# 18
  • Мнения: 88
Може ли снимка на вакуумните торби ?

# 19
  • Мнения: 1 943
Някой купувал ли е стилизатора от тази седмица? Или какъвто и да е друг?

# 20
  • Мнения: 3 961
Има ли в Кауфланд китайско зеле в момента

Няма.

# 21
  • shumen
  • Мнения: 18 087
Идеални са.Аз съм натъпкала доста дрехи в такива.

# 22
  • Мнения: 960
На икеа торбите са много добри, а има и в Пепко, но техните не съм ги пробвала още.

Cuckoo и аз винаги съм се чувила как става номера, на връщане с вакуумните торби Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 10:02 от jsq

# 23
  • София
  • Мнения: 1 408
От настоящата брошура на К. нищо не си харесах, просто нямам нужда за момента.Една дама по-назад беше писала че е купила филе от сом за 9,50 лв./кг. и това представлява интерес за мен и бих отишла до филиала доста по-късно,около 19,00 ч.когато започват повечето намаление.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Да ви кажа, че пробвах бързите каси, т.е на самообслужване...ок са, ама зор видях доде сканирам кода от касовата Grinning И като има алкохол не можеш да платиш без касиер, да удостовери, че имаш 18г.

Последна редакция: чт, 17 юни 2021, 20:23 от mystic woman

# 25
  • Мнения: 3 732
При нас още няма и помен от бързи каси, а така ги чакам. Оплаквам се, че няма от безглутеновите спагети от брошурата. Още в понеделник ги нямаше. Викам си, ще намина днес само за едни спагети и нищо друго, а 15 лева хвръкнаха ей така.
Оплаквам се и от едни баби, които така ме накачулиха, докато си взема 5-6 глави лук, че не можах да се измъкна; без да искам, бутнах една, която ми се беше залепила на гърба. Съвсем учтиво помолих да спазват дистанция, а те с радост ми съобщиха, че нямало нужда, щото вече били ваксинирани.

Последна редакция: чт, 17 юни 2021, 20:46 от Дидичка

# 26
  • Мнения: 10 210
😂 Ей това е. Значи след ваксиниране възпитанието отново ще изчезне яко дим. 😬 Таман имаше някакви наченки от него. Сигурно и ръцете няма нужда да си мият вече ваксинираните. 😏

# 27
  • Мнения: 5 107
Ориза, който е на промоция Izzi бива ли го, свършват ми запасите и се чудя дали да вземам от този.

# 28
  • Мнения: 9 195
Izzi  е добър.

# 29
  • Мнения: 1 355
От ориз Крина, закупен преди около два месеца въобще не съм доволна - 1/3 от зърната остават сурови.

Общи условия

Активация на акаунт