КАУФЛАНД - тема 49

  • 62 609
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 107
Аз също не съм от Крина баланс, винаги имаше хрупащи зрънца, или ако го варя малко повече ставаше разварен. Сега довършвам един пакет на родна стряха ( от Л), харесва ми, но няма промо в момента.

# 31
  • Мнения: 20 174
Бабите сигурно за това са се и ваксинирали, за да могат да се бутат на спокойствие 😄

# 32
  • Мнения: 3 732
Леми, много смешно беше, от нищото се събраха 4-5, които ужасно много напираха да си вземат от същата касетка, от която вземах и аз. Сигурно няма и минута да съм избирала, но как да чакат, как. Току-виж съм избягала с точно тази касетка и те останат без лук. 😁
Душичке, не знам къде го видя това възпитание. С ваксини или без, все тая. 😀

# 33
  • Мнения: 703
Ориз Крина има много видове, казвайте от кой не сте доволни? Аз взимам от всичките им продукти "Имало едно време", че са български.

# 34
  • Мнения: 5 107
Аз бях написала, от баланс не съм доволна.

# 35
  • Мнения: 2 375
Леми, много смешно беше, от нищото се събраха 4-5, които ужасно много напираха да си вземат от същата касетка, от която вземах и аз. Сигурно няма и минута да съм избирала, но как да чакат, как. Току-виж съм избягала с точно тази касетка и те останат без лук. 😁
Душичке, не знам къде го видя това възпитание. С ваксини или без, все тая. 😀
Трябваше на такива да им бият от онази ваксина с чиповете Тъкмо малко култура можеха да им добавят в последствие където има нужда ...

# 36
  • Мнения: 2 147
Преди време доста често имаха промоции на ориз Панино. Купувах и бях доволна. От много месеци обаче не съм го виждала намален, аз ли съм го пропуснала? На редовна цена ми е скъп и подминавам. Expressionless

# 37
  • Мнения: 3 417
Аз харесвам ориз на Кръстев и съм много доволна.
Последно ми донесоха пакет от 500 г - предполагам от Кауфланд щото от там пазаруват.

# 38
  • Мнения: 811
Ползвам само ориз Балдо на Кръстев.  Едри зърна, готви се равномерно и не се слепва и разкашква.

# 39
  • Мнения: 3 417
Ползвам само ориз Балдо на Кръстев.  Едри зърна, готви се равномерно и не се слепва и разкашква.
Аз пък не знаех , че има видове . На моя пише български .
Ще пробвам и останалите .
Но инак аз харесвам ориза в порционни пликове - 4 пакетчета по 100 г .
 Удобно се сварява . Не знам дали има подобен в К.

# 40
  • Мнения: 811
Има Български, Бисерен, Балдо, Камолино и Бланширан.

# 41
  • Карлово
  • Мнения: 4 663
Някой знае ли каква е цената на черешите в К.?

# 42
  • Мнения: 1 355
Аз си прехвърлям ориз, боб, леща и друи в кутии и не мога да кажа какъв точно, само се сещам че беше бисерен на Крина.

# 43
  • Мнения: 3 732
Вчера при нас имаше череши, 1.80 за 200 грама. В брошурата има 1.39 за половинка, но на място нямаше.
Иначе аз вземам от пазара, вървят между 2 и 4 лева килограма.

# 44
  • Карлово
  • Мнения: 4 663
Благодаря Дидичка.

Общи условия

Активация на акаунт