КАУФЛАНД - тема 49

  • 62 784
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Някой има ли наблюдения върху уреда за здравословно готвене с горещ въздух на Crown, който е на цена от 75 лева?

# 736
  • София
  • Мнения: 306
Здравейте, някой с мнение за куфарите от брошурата с 50% намаление?

# 737
  • Мнения: 295
Някой има ли наблюдения върху уреда за здравословно готвене с горещ въздух на Crown, който е на цена от 75 лева?
От подобен уред ( не е crown)то впечатленията не са ни добри.
Първо ястията не са като пържени, а по скоро печени и второто и по важно побира адски малко храна. Ако сте 4ма и искате картофки ще трябва на 4 пъти да ги "пържете".
А иначе за тази флашка на промоциятa е имам съща и не знам дали аз съм попаднала на кофти бройка, но ми насича като слушам музика в колата на нея, а и като гледам филми на тв-то.

# 738
  • Мнения: 1 644
Някой има ли наблюдения върху уреда за здравословно готвене с горещ въздух на Crown, който е на цена от 75 лева?

Не точно този, но подобни параметри, ми е много удобен. За двама става. За повече хора - не.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Това всъщност еър фрайър ли е или нещо съвсем друго, че с тези модерни уреди тотално се омотах.

# 740
  • Мнения: 1 644
Ако става дума за "Фритюрник с горещ въздух" от 74.95 - да, фраер е. И за него казах, че за двама е удачен.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Да, за него питам, благодаря. Приятелка ми ги хвали тези фрайъри, каза, че ставали страхотни пържени картофи и ми праща линкове от Амазон, обаче аз съм гола и боса в пазаруването от чужбина.

# 742
  • Мнения: 1 710
Да, за него питам, благодаря. Приятелка ми ги хвали тези фрайъри, каза, че ставали страхотни пържени картофи и ми праща линкове от Амазон, обаче аз съм гола и боса в пазаруването от чужбина.

В по-скъпите може и да стават, но в тоя силно се съмнявам. Моят е малко по-голям и мощен и за 20 мин си имах 2 шепи чисто сурови картофи. За кюфтета е супер и за още няколко неща. Предвид къде се продава, си струва поне да опита човек.

# 743
  • Мнения: 1 644
Ами аз предимно за картофи го ползвам. Установих, че значение има и сорта на картофите.
Иначе ги режа на пръчици, измивам, слагам  около 1.5 с.л. олио и за около 20 мин. /на десетата разбърквам/ имам вкусни картофки. След като ги извадя, ги осолявам.

# 744
  • Мнения: 19 027
Голяма навалица беше в Бъкстон на касите, само няколко работеха с касиерки , на тези на самообслужване имаше на всяка клиент и една жена само да помага от персонала. Минах бързо, де.

# 745
  • Мнения: 3 199
Мнения за уреда за сушене на плодове?

# 746
  • Мнения: 269
Здравейте, имали запознати с прахосмукачката на Ayco, която е на 54лв?

# 747
  • Мнения: 13 590
Здравейте, имали запознати с прахосмукачката на Ayco, която е на 54лв?
Върни се няколко поста назад и ще прочетеш. Пост 710.

# 748
  • Мнения: 1 145
Aз също съм доволна от моя фрайер. Вярно, че за повече от двама човека не става, но стават страхотни картофи /от бланшираните/, кюфтета, ребърца, хапки и други неща. Не по малко важно е, че готви почти без мазнина, а ненужната изтича.

# 749
  • Мнения: X
Някой изпробва ли фрайера на Crown? 3 литра достатъчни ли са за 2 порции картофи например или 2 пържоли?

Общи условия

Активация на акаунт