КАУФЛАНД - тема 49

  • 62 785
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • София, България
  • Мнения: 69
За точно този фрайър не мога да кажа, че съм доволна. Занесохме го на родителите ми, защото те ядат по-малко и не им отнема по над 20-30 мин да опържат достатъчно картофи например. Иначе е качествен, един път не е напарвил късо или проблем, ще векува.

# 751
  • Мнения: 1 710
Някой изпробва ли фрайера на Crown? 3 литра достатъчни ли са за 2 порции картофи например или 2 пържоли?

Точно за толкова е.

# 752
  • Мнения: 9 216
Аз имах еър фрайер - тефал , егати смотания уред
.
Заема много място, изобщо е далеч  от вкус на пържени картофи и т.н.
Става по скоро като задушено / печено !!
С радост го пратих в мазето, наказан при другите непотребни неща.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 156
Някой изпробва ли фрайера на Crown? 3 литра достатъчни ли са за 2 порции картофи например или 2 пържоли?
Днес го пробвах за  цели пилешки бутчета 2 бр тежаха общо 500 грама,станаха за 25 минути.После  4 кюфтета по 400гр ,станаха  за 20 минутки.Доволна съм,лесно го почистих.За картофи не съм го пробвала още .Двама сме в къщи,достатъчен ни е.

# 754
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Пусни едни картофи, че са ми дерт Laughing Шегувам се. Щом цели бутчета стават, все и картофите трябва да се получат, си мисля. Все повече ми се ще да го пробвам.

# 755
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Здравейте!
Някой видя ли/взе ли Динята с жълта кора?
При нас нямаше обаче съм любопитна толкова ли е сладка, колкото промотират.

# 756
  • Мнения: 1 644
Вметка - тези, които очакват пържени картофи във фрайера да станат като пържени картофи в литър олио, да не очакват такива неща.
Зависи как и с какъв сорт картофи се очакват тези чудеса. По принцип не са традиционните пържени картофи, които трябва да се отцеждат от мазнината.
Традиционалистите, харесващи мазните пържени картофи, да не залагат на този електроуред.

# 757
  • Мнения: 1 201
Вметка - тези, които очакват пържени картофи във фрайера да станат като пържени картофи в литър олио, да не очакват такива неща.
Зависи как и с какъв сорт картофи се очакват тези чудеса. По принцип не са традиционните пържени картофи, които трябва да се отцеждат от мазнината.
Традиционалистите, харесващи мазните пържени картофи, да не залагат на този електроуред.
Точно така. Аз от една година "пържа" картофи само на фрайeра и ми харесват много, но ние се храним що годе здравословно
Конкретно за уреда от Кауфланд - родителите ми са го купили като подарък за баба ми. Вече са го пробвали с картофки и хапки и са доволни.

# 758
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ами на мен приятелка ми препоръча фрайер (не този, де), защото мъжът ѝ бил луд фен на пържените картофи и не харесвал какви да е и направени как да е, а тези от фраера ги одобрил напълно. Пусна ми и снимки - съвсем автентично си изглеждаха Laughing Иначе не държа да плуват в мазнина аз лично, но не искам и да са печени или варени.
п.п. Ето така изглеждат нейните:
Скрит текст:

# 759
  • Мнения: 20 193
Месечинке предполагам че зависи и от самия уред. Има една група във Фейсбук - сготвено в airfryer, постоянно ми излиза, метни едно око ако искаш:
https://www.facebook.com/groups/638864653690494/?ref=share

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 1 156
Пусни едни картофи, че са ми дерт Laughing Шегувам се. Щом цели бутчета стават, все и картофите трябва да се получат, си мисля. Все повече ми се ще да го пробвам.

Сега прочетох,но вече  бях сготвила тиквички Simple SmileПробвам различни неща ,днес тиквички ,потопени в яйце и наръсени с брашно и тогава сложени в уреда.Няма пара,не мирише на пържено,лесно се почиства.За цената си ,за сам или за двама за бързо готвене става.С таймер е ,изключва сам,няма шанс да го забравиш.
Но ако сте по-голямо семейство или хапващи повече е малък.Трябва да зареждаш ,няколко пъти.

Последна редакция: ср, 11 авг 2021, 21:15 от mama66

# 761
  • Мнения: 3 968
И аз взех уреда. За целта си е идеален - да пържи без мазнина. Пробвах кюфтета и пилешки бутчета. Станаха страхотни, бутчето направи хрупкава коричка. Утре ще пробвам с картофи как ще се справи.

# 762
  • Мнения: 826
Здравейте,
Впечатления от тази серия тигани?
Взех един, но според мен не е незалепващ.. 🧐

# 763
  • София
  • Мнения: 2 340
Аз си взех от същата серия уок и съм доволна. Правих месо , отделно зеленчуци, нищо не залепна, но слагам и малко мазнина.

# 764
  • Мнения: 2 004
При нас има продукти на Бенетон, които не съм виждала преди-тигани, комплект прибори за хранене, комплект ножове, дъски, купички и разни други.
За нас взех бамбукова дъска, а за брат ми такава от дъб и комплект ножове.
Чудя се дали да не взема комплект 24прибора за хранене за 30лв и един уок тиган за 18лв.
Имате ли впечатления от домашните потреби на марката?

Общи условия

Активация на акаунт