Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 543
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 325
Всичко, което е по- мазно и хидратиращо върши работа. Сега особено в студено време според мен си вземи директно бебешко олио.

# 691
  • София
  • Мнения: 10 595
Изглезотих се с SNB. Имат промоции на лакове и други неща. Докарах ги за безплатна доставка Grinning

# 692
  • Deutschland
  • Мнения: 5 446
Аз лятото си взех крем за ръце на snb с аромат на бисквитки. Не е лош

# 693
  • София
  • Мнения: 10 595
На SNB имам липа, фрезия, манго и магнолия (не ги харесвам като действие), от активната грижа ябълка и канела, сега добавих и портокаловия цвят.
Заздравителя с диамантен прах също го харесвам.
Сега си взех другия, че зимата, въпреки всичката грижа и витамини, ноктите ми се цепят Sad
Аз заради лакчетата на 4 лв основно Simple Smile, другите неща така или иначе се купуват.

# 694
  • Мнения: 16
Здравейте! Кой маслен продукт бихте ми препоръчали Clean it zero или Clinique Take The Day Off?

# 695
  • София
  • Мнения: 6 355
Аз много харесвам Клиника, но другия не съм го пробвала.

# 696
  • Мнения: 3 081
Clean it zero препоръчвам. Другия има в състава си пластмаса и може би оставя филм върху кожата. Гледам много skincare by hyram и там го знам за clinique.

А за бюджетен вариант предлагам тези двете на балеа  https://images.app.goo.gl/C8mtFsyacpXPgqzD6 https://images.app.goo.gl/6VVYKmip7PYL7XCA6 за премахване на водоустойчив грим за мен това е най-доброто.

# 697
  • Мнения: 1 370
Здравейте! Кой маслен продукт бихте ми препоръчали Clean it zero или Clinique Take The Day Off?
Clean it Zero, съставът му е по-добър. Heimish All Clean Balm също е подходящ избор.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 602
Аз имам това първото на Балеа, обаче ми мирише гадно, така ли е по принцип? Преди това имах едни маслени дискове пак на Балеа, по същия начин миришеха. Чудя се дали да не го хвърля това олио.

# 699
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Аз имам това първото на Балеа, обаче ми мирише гадно, така ли е по принцип? Преди това имах едни маслени дискове пак на Балеа, по същия начин миришеха. Чудя се дали да не го хвърля това олио.
Аз го хвърлих. Миришеше на гранясало. Отделно, че се изпъпчих. След олиото си ползвах измивен гел, от който съм доволна и ползвам поредна опаковка.

# 700
  • Мнения: 4 031
И аз го изхвърлих. С тази миризма трудно го ползвах. Не се и разпенваше и трудно го отмивах. Взех си Нивеа и съм по-доволна.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 355
Аз не съм ползвала олио или балм, които да се разпенват, при досег с вода някой стават кремообразни, но пяна няма как да се очаква от такъв тип продукт.

# 702
  • Мнения: 4 031
Да, не се изразих точно. Не става млечен. Преди него дълго време ползвах едно страхотно на Сефора. Еми няма заместител това олио. И разбира се като всеки хубав продукт го спряха от производство. Търся му заместител все още. Чух добри отзиви за олиото на Nuxe. Ще придобия и него на по-късен етап.

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 10:16 от Lale_Lili

# 703
  • Мнения: 1 991
При мен олиото на Балеа няма никаква миризма Rolling Eyes Доволна съм, но не го ползвам за сваляне на грим. Със слънцезащитата се справи доста добре лятото. Имам и едно мицеларно олио на Деклеор - и то е хубаво, има и лек аромат.

# 704
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Най - доволна за сваляне на грим съм от това https://www.notino.bg/avon/nutra-effects-nourish-podkhranvassho- … a-km-sukha-kozha/
Последните каталози го няма обаче и не знам с какво ще го заменя.
Преди време опитах олиото на Нивеа,но не ми хареса изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт